Days Inn by Wyndham Augusta

Majoituspaikan taso: 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

6,2 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
Nykyinen hinta on 78 €
sisältää verot ja maksut
1.11.–2.11.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 4/4 huonetta

Huone, 1 suuri parisänky, esteetön, pohjakerroksessa (Mobility,roll-in shower)

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huone, 1 suuri parisänky, tupakointi kielletty

  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huone, 1 keskisuuri parisänky, esteetön, pohjakerroksessa (Mobility,tub w grab bars)

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Huone, 2 keskisuurta parisänkyä, tupakointi kielletty

  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Days Inn by Wyndham Augusta sijaitsee kohteessa Augusta. Governor Hill Mansion ja Old Federal Building ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja muihin alueen nähtävyyksiin kuuluu Kennebec Ice Arena (jäähalli) ja Maine State Museum (museo). Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Augusta
Augusta: näytä lisää motelleja
Kartta
18 Edison Dr., Augusta, ME, 04330

Lähettyvillä

  • Turnpike Mall (ostoskeskus)
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Kennebec Ice Arena (jäähalli)
    1 min ajomatka - 1.8 km:n päässä
  • University of Maine at Augusta (yliopisto)
    2 min ajomatka - 3.3 km:n päässä
  • Augusta Civic Center
    2 min ajomatka - 4.0 km:n päässä
  • Maine State Museum (museo)
    6 min ajomatka - 3.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Augusta, Maine (AUG-Augustan osavaltion lentokenttä) – 3 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    19 min kävelymatka
  • Texas Roadhouse
    7 min kävelymatka
  • Burger King
    3 min ajomatka
  • The Hott Dogg House
    6 min ajomatka
  • Taco Bell
    18 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Days Inn by Wyndham Augusta

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Days Inn by Wyndham Augusta tarjoaa asiakkaiden iloksi erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä ilmainen mukaan otettava aamiainen, puutarha ja pyykinpesutilat. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa. Saatavilla on myös kuntosali.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Tietokonepiste, myyntiautomaatti ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
    • Savuttomat tilat
    • Asiakasarvosteluissa kehutaan vuolaasti avuliasta henkilökuntaa
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan kaikkien 64 huoneen palveluihin ja mukavuuksiin kuuluvat esimerkiksi ylelliset vuodevaatteet ja ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi. Asiakasarvosteluissa puhutaan hyvää majoituspaikan siisteistä huoneista.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy kylpyammeet tai suihkut ja ilmaiset hygieniatuotteet
    • Taulutelevisio, josta löytyy korkealuokkaiset kanavat
    • Jääkaapit, mikroaaltouunit ja kahvin-/teenkeittimet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Days Inn by Wyndham Augusta lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä motelli sallii koirat (korkeintaan 2). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 5 kg. 500 USD:n suuruinen takuumaksu per yöpyminen ja 20 USD:n suuruinen lisämaksu per lemmikki per yö veloitetaan. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja. Joitakin rajoituksia voidaan soveltaa, ota yhteyttä majoituspaikkaan saadaksesi lisätietoja.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Days Inn by Wyndham Augusta?

25.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Days Inn by Wyndham Augusta tulopäivälle 1.11.2026 ovat alkaen 78 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Days Inn by Wyndham Augusta?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Days Inn by Wyndham Augusta sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 2.00. Aikaisesta sisäänkirjautumisesta veloitetaan maksu (saatavuuden mukaan). Myöhäinen sisäänkirjautuminen ei ole saatavilla.

Mihin aikaan majoituspaikan Days Inn by Wyndham Augusta uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00. Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla lisämaksusta.

Missä Days Inn by Wyndham Augusta sijaitsee?

Turnpike Mall (ostoskeskus) ja Kennebec Ice Arena (jäähalli) 2 kilometrin päässä tästä motellista. Governor Hill Mansion ja Capitol Park (puisto) ovat myös 5 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.

Arvostelut

Days Inn by Wyndham Augusta – arvostelut

6,2

5,8

Siisteys

9,4

Sijainti

7,0

Henkilökunta ja palvelu

5,8

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 219 kautta 1004 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 200 kautta 1004 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 192 kautta 1004 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 168 kautta 1004 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 225 kautta 1004 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The hotel was in great location. It was clean but dated especially the bathroom. The breakfast was standard free offerings of waffles, cereal. The Front desk staff were helpful with instructions ( where to park) and local establishments.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
There are better places to stay
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Wish free breakfast starts earlier.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Huonoa: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Place is gross.
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
The beds were very comfortable. It was clean but not a deep clean at all. The breakfast was all sweets. Only hot thing was waffles. What was there was good.
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Advise no one to stay for a price > $80 per night and if its really a necessity
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
The breakfast could have been better, not much selection
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Bathroom had bugs, shower floor was disgusting, bed sheets had stains
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean room, friendly staff.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Man at front desk was terse and unfriendly- had to ring bell twice before anyone came. Looked at the room and asked for a refund. Went across street to Hampton Inn.
Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Our initial room was dirty and in need of repairs. Also had a bad smell. We were given another room which was better but still not great. Overall the property was not well kept.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Room was clean. Unfortunately, the hallways smelled like curry to the point of nauseating. Towels had holes in them and we’re not provided in the room. Had to go to front desk for the towels. Washcloth were not clean and had stains. Bedding was questionable. would not stay again, unfortunately!
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Très forte odeur de pot dans les corridors, les cages d’escaliers. Et finalement dans la chambre.
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The room has black mold smelt like dog had hair in show huge bugs in room switched. The second room carpet was stained tp roll holder ripped out wall broken furniture and smelt like urine
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Huonoa: Palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The staff is the best part. Not their fault the place needs a coat of paint. Lots of creepy men around the property all the time. I stayed there as a single female and I’ve never felt more unsafe I either avoided coming back to my hotel and I never let myself go in my room if there was anybody in the hallway seriously unless you are another single man, do not stay here.
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Helped us with what we needed like more towels and ice bucket
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Xx
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
CLEAN ROOM IN A VERY QUIET AREA. NICE BED
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

2/10 Hirveä

Huonoa: Henkilökunta ja palvelu
Have a Good parking area
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean room fresh food and coffee for continental breakfast
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu
Lots of Parking. Breakfast was meager, Rooms smelly. Staff left the sheets and towels in the hallway for hours.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Old needs update old bathroom dirty carpets
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Everything smells really bad; there should be areas for smokers and non-smokers, and the carpets smell musty.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Very comfy bed, clean facility. Good as basic no-frills night at a good price. Responsive staff, but not all speak English.
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Run down and not very clean
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026