Koko loma-asunto

Holiday apartment with 2 bedrooms

Majoituspaikan Holiday apartment with 2 bedrooms valokuvagalleria

Ruokailutila, jossa on puinen pöytä, musta tuoli ja Buddha-patsas.
Satamassa oli useita laivoja kiinnitettynä laitureihin, ja sitä ympäröivät puut.
Sisätilat
Hotellihuone, jossa on sänky, punaisilla verhoilla varustettu ikkuna ja taideteoksia seinällä.
Kompakti keittiö, jossa on valkoiset kaapit, sisäänrakennettu uuni ja ruokailutila, jossa on yksi tuoli.

Koko koti

105 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Holiday apartment with 2 bedrooms

  • The 4-star holiday apartment Emma is located near the spa facilities and Lake Zwischenahn, the "Pearl of Ammerland." The town center is easily accessible on foot.

    The apartment is on the ground floor of a very well-maintained and beautifully designed building. A lockable parking space and bicycle storage are available.

    The 105 m² apartment consists of a living room with a cleverly integrated open-plan kitchen, two bedrooms, a hallway, a spacious and elegant bathroom, and a guest toilet with a bidet. The terraces, overlooking a beautiful nature reserve, are accessible from the living room, bedrooms, and kitchen.

    Wi-Fi is available.
    Layout:

    These costs are mandatory and charged on site. They are not included in the rental price.:
    Final Cleaning; Own responsibility
    Pets; Not allowed; Max. 2; € 8/Pet/Night
    Bed linen; Available for Rent

    Optional services that you can arrange on site:
    Bath towels; Available for Rent
    Wifi; Included

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Patio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä outlet-ostoskeskusta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku

Yleistä

  • Yksikön koko: 105 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 0.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 0.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikit sallitaan
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumat sallittu

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien ja tapahtumien järjestäminen on sallittua majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Bad Zwischenahn. Bad Zwischenahnin vesitorni ja Dr. Schuesslerin talo ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Wildeshauser Geest (luonnonpuisto) ja Zwischenahner Meer listallesi. Rhododendronpuisto Gristede ja Ammerland-Barßel-Saterlandin museorautatie ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Bad Zwischenahn
Bad Zwischenahn: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Bad Zwischenahn

Lähettyvillä

  • Zwischenahner Meer
    7 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Ammerlandin talon ulkoilmamuseo
    16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä
  • Speckenin museo
    4 min ajomatka - 1.7 km:n päässä
  • Bad Zwischenahnin vesitorni
    5 min ajomatka - 2.7 km:n päässä
  • Dr. Schuesslerin talo
    5 min ajomatka - 3.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Bad Zwischenahnin asema – 6 minuutin ajomatka
  • Bremen (BRE) – 55 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Strandcafe
    11 min kävelymatka
  • Mr. Tran
    18 min kävelymatka
  • Aalraucherei Bruns
    3 min ajomatka
  • Flying Pizza
    4 min ajomatka
  • Restaurant Antonio Lava
    17 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Holiday apartment with 2 bedrooms lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Holiday apartment with 2 bedrooms?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Holiday apartment with 2 bedrooms sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Holiday apartment with 2 bedrooms uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 0.00.

Missä Holiday apartment with 2 bedrooms sijaitsee?

Zwischenahner Meer ja Ammerlandin talon ulkoilmamuseo sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä tästä lomakoti. Bad Zwischenahnin vesitorni ja Speckenin museo ovat myös 2 kilometrin päässä. Bad Zwischenahnin asema sijaitsee 22 minuutin kävelymatkan päässä.