Koko huoneisto

Apartment Sleeps 4 With Wifi

Majoituspaikan taso: 2

Majoituspaikan Apartment Sleeps 4 With Wifi valokuvagalleria

Ruohikkoalue, jossa on puita ja taustalla näkyy vesistö.
Kapea käytävä johtaa makuuhuoneeseen, jossa on kattovalokuvio, puulattia ja seinällä taulu.
Makuuhuoneessa on sänky, yöpöytä, työpöytä, tuoli, ikkuna ja riippuvalaisin.
Olohuone, jossa on portaikko, puinen kaappi, lamppu ja musta pöytä.
Moderni keittiö, jossa on ruokailutila, puuhuonekalut ja portaat, jotka johtavat ylempään kerrokseen.

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Apartment Sleeps 4 With Wifi

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Apartment Sleeps 4 With Wifi tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Apartment Sleeps 4 With Wifi kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • 2 kylpyhuonetta, joista löytyy suihkut
    • Keittiöt, jääkaapit ja astianpesukoneet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 yksityistä kylpyhuonetta
  • Suihku

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 5 majoitustilaa

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa

Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Tällä majoituspaikalla ei ole maan Irlanti matkailulautakunnan luokitusta. Asiakkaidemme hyödyksi olemme tehneet luokituksen oman luokitusjärjestelmämme perusteella.

Tietoja alueesta

Apartment Sleeps 4 With Wifi sijaitsee kohteessa Bantry. Bantry House (historiallinen rakennus) ja Carriganass Castle ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja muihin alueen nähtävyyksiin kuuluu Waterfall Alpaca Farm ja Kilravock Garden. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Bantry
Bantry: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Bantry, County Cork

Lähettyvillä

  • Historiallinen rakennus, jossa on punatiilestä ja valkoisesta kivestä tehty julkisivu, ja sen ympärillä on symmetrinen puutarha, jossa on geometrisesti muotoiltuja pensasaitoja ja suuria, vanhoja puita.
    Bantry House (historiallinen rakennus)
    7 min ajomatka - 4.5 km:n päässä
  • Bantry Bay Golf Cub (golfkeskus)
    17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Wolfe Tonen aukio
    6 min ajomatka - 3.8 km:n päässä
  • Lough Hyne (järvi)
    42 min ajomatka - 43.8 km:n päässä
  • Owenahincha Beach
    56 min ajomatka - 58.7 km:n päässä

Ravintoloita

  • The Stuffed Olive
    4 min ajomatka
  • Ma Murphy's
    4 min ajomatka
  • The Anchor
    5 min ajomatka
  • De Barra's Restaurant
    4 min ajomatka
  • Moghul Indian Restaurant
    4 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Apartment Sleeps 4 With Wifi lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Apartment Sleeps 4 With Wifi sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Apartment Sleeps 4 With Wifi uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Apartment Sleeps 4 With Wifi sijaitsee?

Bantry Bay Golf Cub (golfkeskus) on 1 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Wolfe Tonen aukio ja Bantry House (historiallinen rakennus) sijaitsevat 5 kilometrin päässä. Carriganass Castle ja Glengarriff Golf Club (golfkeskus) ovat myös 15 kilometrin päässä.

Apartment Sleeps 4 With Wifi – arvostelut