Liebesbier Urban Art & Smart Hotel

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Nykyinen hinta on 132 €
sisältää verot ja maksut
1.11.–2.11.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kylpylä
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • Aamiainen saatavilla

Huonevaihtoehdot

Yhden hengen huone

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen suuri sänky

Kahden hengen huone

9,4 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(22 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kahden hengen comfort-huone

8,8 kautta 10
Loistava
(9 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Kahden hengen premium-huone

9,6 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(4 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Liebesbier Urban Art & Smart Hotel sijaitsee rautatie-/metroaseman yhteydessä kohteessa Bayreuth. Altes Schloss Eremitage on toinen paikka, jossa kannattaa vierailla. Täällä voit hiihtää ja lasketella, ja hyödyntää myös pulkkailu- ja lumikenkäilymahdollisuuden. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Bayreuth
Kartta
Andreas-Maisel-Weg 3, Bayreuth, BY, 95445

Lähettyvillä

  • Suuri, historiallinen rakennus, jonka symmetrinen julkisivu on huomiota herättävä. Sen ympärillä on kauniisti hoidettu puutarha, ja puutarhan halki kulkee kivipolku, joka johtaa rakennukseen.
    Bayreuthin uusi palatsi
    12 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Upea teatteri, jossa on koristeellisia kattomaalauksia ja kullattuja kattokruunuja.
    Margraven oopperatalo
    12 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Maisel's Brauereimuseum Bayreuth
    1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
  • Bayreuthin vanha palatsi
    9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Bayreuthin festivaalitalo
    4 min ajomatka - 2.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Bayreuthin keskusrautatieasema – 16 minuutin kävelymatka
  • Nürnberg (NUE-Nürnbergin lentokenttä) – 66 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Tchibo
    4 min kävelymatka
  • Franz & Gloria
    5 min kävelymatka
  • Liebesbier Urban Art Hotel
    1 min kävelymatka
  • Enchilada Bayreuth
    5 min kävelymatka
  • Bottles
    7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Liebesbier Urban Art & Smart Hotel

  • Hotelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta Altes Schloss Eremitage
  • Liebesbier Urban Art & Smart Hotel tarjoaa asiakkaiden iloksi erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä taidegalleria paikan päällä, ostoskeskus paikan päällä ja kuivapesula-/pesulapalvelut. Kaipaatko seikkailua? Tämä hotelli tarjoaa pyöräilymahdollisuuden. Käy rentoutumassa paikan päällä sijaitsevassa kylpylässä. Ilmainen Wi-Fi huoneessa (nopeus 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)) on kaikkien asiakkaiden saatavilla. Saatavilla oleviin palveluihin/mukavuuksiin kuuluu myös takka aulassa ja kuntosali.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
    • Buffetaamiainen (lisämaksusta), polkupyörien vuokrausmahdollisuus ja omatoiminen pysäköinti (lisämaksusta)
    • Express-uloskirjautuminen, express-sisäänkirjautuminen ja juhlasali
    • Kiertoajelu-/lippupalvelu, lahjatavaraliike ja kahvi-/teetarjoilu aulassa
    • Asiakasarvosteluissa puhutaan hyvää avuliaasta henkilökunnasta.
  • Huoneiden varustelu
  • Kaikki 67 yksilöllisesti kalustettua huonetta tarjoavat sellaisia ylellisyyksiä kuten ylelliset vuodevaatteet ja tallelokerot (joihin mahtuu kannettava tietokone), minkä lisäksi niiden tarjoamiin mukavuuksiin kuuluvat kannettavalle tietokoneelle sopivat työtilat ja ilmastointi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Sadesuihkut, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaajat
    • 50-tuumainen älytelevisio, josta löytyy satelliittikanavat
    • Vaatekaapit/komerot, erilliset oleskelualueet ja minijääkaapit

Palkinnot ja jäsenyydet

  • Ekosertifioitu majoituspaikka
  • Tämä majoituspaikka on saanut sertifikaatin seuraavalta ulkopuoliselta kestävyyssertifiointiohjelmalta: GreenSign Hotel. Saat lisätietoa tämän sertifiointiohjelman sisällöstä ja vaatimuksista sen omilta verkkosivustoilta.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Pysäköintipaikkoja saatavilla majoituspaikan alueen ulkopuolella (EUR 10 per päivä)
  • Paikan päällä pysäköinti (EUR 10 per per päivä)
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Päivittäin saatavilla buffetaamiainen lisämaksusta klo 8.00–11.30; 23,90 EUR per henkilö
  • Kahvi- ja teetarjoilu yleisissä tiloissa
  • Välipalabaari/herkkukauppa

Tekemistä

  • Designer-myymälöitä
  • Kuntosali
  • Ostoskeskus
  • Polkupyörien vuokrausmahdollisuus
  • Taidegalleria
  • Täyden palvelun kylpylä

Perheystävällinen

  • Minijääkaappi
  • Välipalabaari/herkkukauppa
  • Äänieristetyt huoneet

Mukavuudet

  • Lahjaliike/lehtimyymälä
  • Myyntiautomaatti
  • Tallelokero vastaanottotiskillä
  • Virtuaalinen vastaanottotiski

Palvelut asiakkaille

  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Kuivapesula-/pesulapalvelu
  • Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
  • Pyyhkeiden vaihto pyynnöstä
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Businesspalvelut

  • 4 kokoushuonetta
  • Business center

Ulkotilat

  • Joen rannalla

Täyden palvelun kylpylä

  • Kylpylä avoinna joka päivä
  • Sauna

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Hissi
  • Hyvin valaistu kulkuväylä sisäänkäynnille
  • Portaaton kulkuväylä sisäänkäynnille
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä
  • Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä hissille
  • Pyörätuolille soveltuva lounge
  • Pyörätuolille soveltuva ravintola
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva vastaanottotiski
  • Pääsy pyörätuolilla (mahdollisia rajoituksia)
  • Sileä lattia yleisissä tiloissa

Muuta

  • 2 kerrosta
  • Juhlasali
  • Rakennettu: 2021
  • Takka aulassa
  • Tupakointi ei sallittu

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Allergiatestatut vuodevaatteet
  • Pimennysverhot
  • Ylelliset vuodevaatteet

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sadesuihku
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Tohvelit
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • 50−tuumainen älytelevisio ja satelliittikanavat

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen pullovesi
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Minibaari
  • Minijääkaappi
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Erillinen oleskelualue
  • Ilmastointi
  • Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
  • Lämmitys
  • Silitysrauta/-lauta
  • Sisäänpääsy mobiiliavaimella
  • Tallelokero kannettavalle tietokoneelle
  • Työpöytä
  • Yhdistettäviä huoneita saatavilla
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet
  • Äänieristetyt huoneet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Express-sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Myöhäisestä uloskirjautumisesta veloitetaan lisämaksu
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: Welcome Desk im Restauranteingang.
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

Lemmikit sallitaan 15.00 EUR:n suuruisesta lisämaksusta per lemmikki per yö
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Ruoka- ja vesikulhot käytettävissä

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
Lisä-/varavuoteita on saatavilla 30 EUR:n suuruista maksua vastaan per yö
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla

Maksutavat

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 23.90 EUR per henkilö
  • Omatoiminen pysäköinti: 10 EUR per päivä
  • Pysäköintimaksu lähellä sijaitsevalla pysäköintialueella: 10 EUR per päivä (200 metrin päässä)
  • Lemmikit: 15.00 EUR per lemmikki per yö
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Myöhäisestä uloskirjautumisesta veloitetaan lisämaksu
  • Lisävuode: 30 EUR per yö

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin, palovaroitin ja ensiapupakkaus
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Majoituspaikassa on saatavilla yhdistettäviä huoneita, joiden saatavuus on rajoitettua. Ota yhteyttä majoituspaikkaan, jos haluat lisätietoja. Yhteystiedot löydät varausvahvistuksestasi.

Usein kysytyt kysymykset

Onko Liebesbier Urban Art & Smart Hotel lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa. 15.00 EUR:n suuruinen lisämaksu veloitetaan per lemmikki per yö. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Liebesbier Urban Art & Smart Hotel?

19.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Liebesbier Urban Art & Smart Hotel tulopäivälle 1.11.2026 ovat alkaen 132 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Liebesbier Urban Art & Smart Hotel?

Omatoiminen pysäköinti on saatavilla 10 EUR:n suuruista maksua vastaan per päivä.

Mihin aikaan majoituspaikan Liebesbier Urban Art & Smart Hotel sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan Liebesbier Urban Art & Smart Hotel uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00. Myöhäinen uloskirjautuminen on saatavilla maksusta.

Missä Liebesbier Urban Art & Smart Hotel sijaitsee?

Altes Schloss Eremitage on 5 kilometrin päässä tästä hotellista. Bayreuthin keskusrautatieasema sijaitsee 16 minuutin kävelymatkan päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.

Arvostelut

Liebesbier Urban Art & Smart Hotel – arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

9,8

Siisteys

9,6

Palvelut/mukavuudet

8,8

Henkilökunta ja palvelu

9,6

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 177 kautta 244 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 52 kautta 244 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 9 kautta 244 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 4 kautta 244 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 2 kautta 244 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Cooles Hotel, unbedingt die Brauereiführung machen
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Jättebra hotell med en fantastiskt härlig restaurang på gården med ett eget ölbryggeri.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
sehr war der kostenlose Bustransfer zu den Festspielen
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Stylisches Hotel am Brauereigelände, Personalkosten CheckIn hat gut geklappt. Ausreichend kostenpflichtige Parkplätze in der Umgebung. Innenstadt fußläufig in 10 Min erreichbar
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great artsy urban feel with high quality built rooms.
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
I stayed there during the Bayreuth festival, it was great providing transportation to theatre. Also the hotel provides free croissants and coffee every day. The location is very close Marketplace and department store so that it was very convenient.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Alles top
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great design hotel, spacious rooms, good bathroom. On site restaurant serving great quality food. A short walk into town. Perfect for our 2 night stay
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Sauberes Zimmer
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Tolles Hotel, schönes und sauberes Zimmer. Digitaler Check In ging Problemlos, dazu gehört auch das öffnen der Türen Toller Aufenthalt im Liebesbier-Urban-Art. Gerne wieder.
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
We loved the hotel - very modern with amazing artwork throughout the facility. The sauna was absolutely top-notch and included easy access to bathrobes and drinking water for a special touch. We ate in the biergarten twice and really enjoyed the food. The salads were excellent, and our son loved the bratwurst and schnitzel platters. Parking was easy right on site for 10 Euros a day, and the front desk provided us with a parking permit to use throughout our stay.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Rent rum,bra personal,gratis parkering
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Das Zimmer war wunderbar!
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Sehr freundliches Personal
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Sehr freundliches Personal
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Parkplatz vor dem Haus, leider gegen Gebühr, einchecken und auschecken ohne Menschen, nur automatisch, bei Problemen kann man aber im benachbarten Restaurant um Hilfe bitten. Coole Sauna, Kaffee und Croissant zum Frühstück im Aufenthaltsraum.
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Tolles Hotel mitten in Bayreuth, tolles Flair, schöne saubere Zimmer, klasse Service und hervorragendes Frühstücksbuffet! Toll! Immer wieder gern!
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Neues schönes Hotel im Art Stil.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Zimmer waren sauber.
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Die Nähe zur Innenstadt und der Eventbrauerei ist einfach unschlagbar.
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Sehr Zufrieden

Ein Hotel, welches man nur empfehlen kann
Yöpyi 1 yön elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Zimmer, Ausstattung, Personal, Lage - alles super !!
Yöpyi 2 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Tolles Hotel

Tolles Hotel, die angrenzende Gastronomie ist sehr gut
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Tolles Hotel, super Service im Restaurant
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Tolles Hotel, Restaurant gegenüber, sehr gutes Essen und nettes Personal... einfach alles perfekt... wir kommen wieder!
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2024