Roquefer Bilbao by gaiarooms

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
Nykyinen hinta on 115 €
sisältää verot ja maksut
30.8.–31.8.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 4/4 huonetta

Kahden hengen huone (yksi tai kaksi sänkyä)

  • 15 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen huone

  • 20 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 4 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen huone (yksi tai kaksi sänkyä)

  • 15 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Yhden hengen huone

  • 11 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Roquefer Bilbao by gaiarooms sijaitsee historiallisella alueella. Bilbaon satama ja Artxandan funikulaari ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Etxebarrian puisto ja Biskajanlahti listallesi. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden San Mames -stadion ja Bizkaia Frontoian urheiluhalli tapahtumakalenteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Bilbao
Kartta
Loteria Kalea 2, Bilbao, BI, 48005

Lähettyvillä

  • Vilkkaassa ulkoilmakahvilassa on pöytiä ja tuoleja, ja se sijaitsee historiallisten rakennusten ympäröimänä. Rakennuksille ovat ominaista kaaret ja parvekkeet.
    Plaza Nueva (aukio)
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Katedraalin sisätila, jossa on korkeat, holvikattoiset seinät, värilliset lasi-ikkunat ja riveittäin puisia penkkejä.
    Santiagon katedraali
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Historiallinen rakennus, jossa on koristeellinen arkkitehtuuri, silta ja joki.
    Teatro Arriaga (teatteri)
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Joki, jonka yllä on silta, historiallinen rakennus, jossa on kellotorni, ja modernia arkkitehtuuria joen varrella.
    Mercado de La Ribera (markkinat)
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Arkeologi Museoa
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Bilbao (YJI – Bilbaon Abandonin rautatieasema) – 7 minuutin kävelymatka
  • Arrigan raitiovaunupysäkki – 3 minuutin kävelymatka
  • Bilbao (BIO) – 18 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • The Craft Tabeerna
    1 min kävelymatka
  • Kapikna
    1 min kävelymatka
  • Gerri Taberna
    2 min kävelymatka
  • Berton
    1 min kävelymatka
  • Baster
    1 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Roquefer Bilbao by gaiarooms

  • Hotelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta Bilbaon Guggenheim-museo
  • Kohteen San Mames -stadion lähellä sijaitseva Roquefer Bilbao by gaiarooms tarjoaa asiakkaille paljon erilaisia palveluita/mukavuuksia. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
  • Hissi ja savuttomat tilat
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Roquefer Bilbao by gaiarooms kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat muun muassa ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • 22-tuumainen televisio, josta löytyy satelliittikanavat
    • Vaatekaapit/komerot, lämmitys ja siivous

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Mukavuudet

  • Virtuaalinen vastaanottotiski

Palvelut asiakkaille

  • Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
  • Pyyhkeiden vaihto pyynnöstä
  • Siivouspalvelu pyynnöstä

Esteettömyys

  • Hissi (100 senttimetriä leveä ovi)

Muuta

  • Tupakointi ei sallittu

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla
  • Untuvapeitto

Viihdetarjonta

  • 22–tuumainen televisio ja satelliittikanavat

Muuta

  • Lämmitys

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • Takuumaksu vaurioiden varalle: 150 EUR per yöpyminen

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoituspaikan rekisteröintinumero HBI00994
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Usein kysytyt kysymykset

Onko Roquefer Bilbao by gaiarooms lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Roquefer Bilbao by gaiarooms?

2.8.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Roquefer Bilbao by gaiarooms tulopäivälle 30.8.2026 ovat alkaen 115 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Roquefer Bilbao by gaiarooms?

Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.

Mihin aikaan majoituspaikan Roquefer Bilbao by gaiarooms sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan Roquefer Bilbao by gaiarooms uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä Roquefer Bilbao by gaiarooms sijaitsee?

Perro-suihkulähde ja Bilbaon Guggenheim-museo sijaitsevat 2 kilometrin päässä tästä hotellista. Santiagon katedraali ja Santos Juanesin kirkko ovat vain kivenheiton päässä. Arrigan raitiovaunupysäkki ja Riberan raitiovaunupysäkki sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

Roquefer Bilbao by gaiarooms – arvostelut

6,0

6,0

Siisteys

6,0

Palvelut/mukavuudet

6,0

Henkilökunta ja palvelu

6,0

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Jchristophe

Pour faire le checkin ( de façon électronique) il m a été demandé de régler à nouveau la chambre alors que tout était réglé à hotels.Com sinon je ne pouvais pas entrer dans la chambre. C’est intolérable maintenant de devoir batailler à cause de la double tarification qui m’a été imposée. Et les agents d hôtels.com ne comprennent pas la situation
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Stephan

Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026