Koko huoneisto

Queen Bed Non-Smoking

Majoituspaikan Queen Bed Non-Smoking valokuvagalleria

Katettu pysäköintialue, jossa on kivipylväitä, asfaltoitu tie ja rakennus, jonka yläpuolella on kyltti, jossa lukee ”Toimisto”.
Hotellihuone, jossa on puinen päätyseinä sängyn takana, kuviollinen päiväpeite, yöpöytälamppu ja yöpöytä.
Kylpyhuone, jossa on wc, kylpyamme ja suihkuverho.
Kaksikerroksinen motelli, jossa on tasakatto, parkkipaikka ja kyltti, jossa lukee nimellä «Brookville Inn».
Vastaanottotiski, jossa on sininen taso, kehystetyt valokuvat, kello ja pieni Yhdysvaltain lippu.

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone14 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
Nykyinen hinta on 97 €
sisältää verot ja maksut
26.8.–27.8.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Queen Bed Non-Smoking

  • Comfortable Accommodations: Brookville Inn By OYO Near Dayton International Airport in Brookville offers comfortable rooms with air-conditioning, private bathrooms, refrigerators, work desks, free toiletries, microwaves, showers, TVs, and wardrobes.

    Essential Facilities: Guests enjoy free WiFi, a 24-hour front desk, full-day security, and free off-site private parking. The hotel provides a welcoming environment for all travellers.

    Local Attractions: Located 19 km from James M. Cox Dayton International Airport, the hotel is near attractions such as The Contemporary Dayton and Dayton Art Institute, each 25 km away. Other points of interest include Dayton Convention Center and Dayton Motor Car Company Historic District, each 26 km from the property.
    Reservations for groups of persons under 21 years of age are not permitted
    Layout: Ground floor: (bedroom(TV(cable, flatscreen), microwave, fridge, air conditioning, iron, telephone, Queen Bed), bathroom(bathtub or shower, toilet, Towels incl.)) Internet access, parking

    These costs are mandatory and charged on site. They are not included in the rental price.:
    Final Cleaning; Included
    Pets; $ 20 /p.p./night
    Bed linen; Included

    Optional services that you can arrange on site:
    Bath towels; Included
    Wifi; Included
    Cleaning; Included
    Linen; Included
    Airconditioning; Included
    Parking; Included

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Puhelin

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku

Yleistä

  • Yksikön koko: 14 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikit sallitaan
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Brookville. Boonshoft Museum of Discovery (museo) ja Scene75 Entertainment Center ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat Aullwood Audubon Center and Farm (koulutuskeskus) ja Preble County Fairgrounds. Benjamin and Marian Schuster Performing Arts Center ja Action Sports Center ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Brookville
Brookville: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Brookville, OH, OH

Lähettyvillä

  • Sycamore State Park
    6 min ajomatka - 6.3 km:n päässä
  • Aullwood Audubon Center and Farm (koulutuskeskus)
    11 min ajomatka - 19.6 km:n päässä
  • Aullwood-puutarhan MetroPark
    11 min ajomatka - 19.6 km:n päässä
  • Scene75 Entertainment Center
    15 min ajomatka - 28.3 km:n päässä
  • Rose-musiikkikeskus Heightsissa
    17 min ajomatka - 33.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Dayton, OH (DAY-James M. Cox Daytonin kansainvälinen lentoasema) – 19 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Subway
    9 min ajomatka
  • McDonald's
    8 min kävelymatka
  • Bella Sorella
    10 min ajomatka
  • Mulberry & Main
    3 min ajomatka
  • Wendy's
    8 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Queen Bed Non-Smoking lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Queen Bed Non-Smoking?

28.7.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Queen Bed Non-Smoking tulopäivälle 26.8.2026 ovat alkaen 97 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Mihin aikaan majoituspaikan Queen Bed Non-Smoking sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Queen Bed Non-Smoking uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Queen Bed Non-Smoking sijaitsee?

Aullwood Audubon Center and Farm (koulutuskeskus) on 17 kilometrin ja Englewood MetroPark on 18,1 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Dayton Aviation Heritage National Historical Park ja Dayton Art Institute ovat myös 25 kilometrin päässä.

Queen Bed Non-Smoking – arvostelut