Rannikkokaupunki, jossa on pitkä hiekkaranta, taloja ja upeat näkymät merelle.

Mökit – Cape May - Wildwood

  • Muuta mieltäsi

    Varaa ilmaisen peruutusoikeuden tarjoavia hotelleja.
  • Hemmottele itseäsi

    Kirjaudu sisään ja säästä vähintään 10 % tuhansista hotelleista.
  • Ole valikoiva

    Voit hakea melkein miljoonaa majoituspaikkaa ympäri maailman.

Tarkista näiden päivien hinnat

Kahden viikon kuluttua
Kahden kuukauden kuluttua
Kolmen kuukauden kuluttua
Neljän kuukauden kuluttua
Hakuasi täysin vastaavia majoituspaikkoja ei löytynyt, mutta nämä vaihtoehdot voisivat olla sopivia.

Suositellut hotellit kohteessa Cape May - Wildwood

1. Adventurer Oceanfront Inn

Adventurer Oceanfront Inn
3.0 tähden majoituspaikka
Wildwood Crest
9.2 kautta 10, Upea, (1 005 arvostelua)
Hinta on 66 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
Adventurer Oceanfront Inn

2. Seahorse Inn

Seahorse Inn
2.0 tähden majoituspaikka
Wildwood
8.8 kautta 10, Loistava, (1 007 arvostelua)
”Be aware of the street parking not being free in front of the property. You are supposed to call the manager. I wish we were warned. Ended up getting a ticket.”
Yhdysvallat
Virendra
Hinta on 80 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
Seahorse Inn

3. Hotel Cabana Oceanfront/ Boardwalk

Hotel Cabana Oceanfront/ Boardwalk
2.5 tähden majoituspaikka
North Wildwood
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, (1 143 arvostelua)
”The room was clean and comfortable. The staff was very friendly and helpful.”
Yhdysvallat
Liliana
Hinta on 82 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
Hotel Cabana Oceanfront/ Boardwalk

4. The Waves Hotel, an Ascend Collection Hotel

The Waves Hotel, an Ascend Collection Hotel
2.5 tähden majoituspaikka
Wildwood
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, (937 arvostelua)
”Always a nice stay. One of these days I will try the pool. Close to everything.”
Yhdysvallat
Sarajane
Hinta on 107 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
The Waves Hotel, an Ascend Collection Hotel

5. Premiere Motor Inn

Premiere Motor Inn
2.0 tähden majoituspaikka
Wildwood
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, (164 arvostelua)
”Even though the motel is old, it is well maintained and very clean. The bed was comfortable and located very close to the boardwalk( around 2 blocks)”
Yhdysvallat
Loretta
Hinta on 58 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
Premiere Motor Inn

6. ICONA Diamond Beach

ICONA Diamond Beach
4.0 tähden majoituspaikka
Diamond Beach
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 011 arvostelua)
”Pettymys on, että uima-allas ei ole käytössä huhtikuussa vaikka hinta on kova. En suositella!”
Suomi
Nimetön matkailija
Hinta on 165 €
sisältää verot ja maksut
18.10.–19.10.
ICONA Diamond Beach

7. Nantucket Inn & Suites

Nantucket Inn & Suites
2.0 tähden majoituspaikka
Wildwood
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, (918 arvostelua)
”The motel was clean and was in a great location. The owner was nice and accommodating. The pool could have been cleaner.”
Yhdysvallat
Katie
Hinta on 53 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
Nantucket Inn & Suites

8. Montreal Beach Resort

Montreal Beach Resort
3.5 tähden majoituspaikka
Cape Mayn historiallinen alue
9.2 kautta 10, Upea, (1 010 arvostelua)
Hinta on 134 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.
Montreal Beach Resort

9. Mango Motel

Mango Motel
2.5 tähden majoituspaikka
Wildwood
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, (615 arvostelua)
”Nice”
Yhdysvallat
Darleny
Hinta on 89 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
Mango Motel

10. Madison Resort Wildwood Crest

Madison Resort Wildwood Crest
2.5 tähden majoituspaikka
Wildwood Crest
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, (568 arvostelua)
”Hotel room was very nice. The pool was great and the beach is by far one of the best in NJ. My main complaint is the elevator. It needs to be updated or replaced as it is tiny and had to serve the entire hotel.”
Yhdysvallat
Marlene
Hinta on 148 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
Madison Resort Wildwood Crest

11. ICONA Cape May

ICONA Cape May
3.5 tähden majoituspaikka
Cape May
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 008 arvostelua)
”Everything was great”
Yhdysvallat
Hiram
Hinta on 165 €
sisältää verot ja maksut
19.10.–20.10.
ICONA Cape May

12. ICONA Avalon

ICONA Avalon
4.0 tähden majoituspaikka
Avalon
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (568 arvostelua)
”Our stay was fine EXCEPT the ground floor room was loaded with about 9 pesky flies !”
Yhdysvallat
Richard
Hinta on 183 €
sisältää verot ja maksut
11.10.–12.10.
ICONA Avalon

13. Lotus Inn

Lotus Inn
2.5 tähden majoituspaikka
Wildwood Crest
9.2 kautta 10, Upea, (614 arvostelua)
Hinta on 79 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.
Lotus Inn

14. Coastal Sands Inn

Coastal Sands Inn
3.0 tähden majoituspaikka
Wildwood
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, (553 arvostelua)
”Two blocks from the beach. Friendly staff. No view but free parking. Room was a little dated”
Yhdysvallat
Stephen
Hinta on 88 €
sisältää verot ja maksut
23.9.–24.9.
Coastal Sands Inn

15. Island Breeze Motel

Island Breeze Motel
2.5 tähden majoituspaikka
North Wildwood
9.2 kautta 10, Upea, (682 arvostelua)
”Prime location for boardwalk including amusements. A bit outdated, tight parking spots.”
Yhdysvallat
Jaclyn
Hinta on 80 €
sisältää verot ja maksut
4.10.–5.10.
Island Breeze Motel

16. Starfire Motel

Starfire Motel
2.0 tähden majoituspaikka
Wildwood
8.8 kautta 10, Loistava, (89 arvostelua)
Hinta on 91 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
Starfire Motel

17. Aztec Motel

Aztec Motel
2.5 tähden majoituspaikka
Wildwood Crest
7.8 kautta 10, Hyvä, (523 arvostelua)
”Room was clean and close to beach”
Yhdysvallat
Don
Hinta on 73 €
sisältää verot ja maksut
16.10.–17.10.
Aztec Motel

18. El Coronado Resort

El Coronado Resort
2.5 tähden majoituspaikka
Wildwood Crest
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, (657 arvostelua)
”Our stay was not bad we know we have been going there on and off for 45 years what we don’t like is that they make you pay extra to sit under shade by the pool, there so called cabana experience 35/day lounge &75/day canopy. Years back we always could get out of the sun they had canopy’s on the upper deck.”
Yhdysvallat
Tom
Hinta on 69 €
sisältää verot ja maksut
27.9.–28.9.
El Coronado Resort

19. The Vibes Hotel, Trademark Collection by Wyndham

The Vibes Hotel, Trademark Collection by Wyndham
3.0 tähden majoituspaikka
Wildwood
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, (620 arvostelua)
”Having two pools is a nice thing however only one side has the lounge area it would be nice if both sides had it there was nowhere to lounge out on the C building. Also having more towels inside the room everything else was great free coffee unlimited and free ice was fantastic.”
Yhdysvallat
John
Hinta on 97 €
sisältää verot ja maksut
22.9.–23.9.
The Vibes Hotel, Trademark Collection by Wyndham

20. Hotel on Magnolia East

Hotel on Magnolia East
2.0 tähden majoituspaikka
Wildwood
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (116 arvostelua)
”We had a great time. The hotel was clean and close to everything. The host was great. We will definitely be staying again next year. Great value for the money.”
Yhdysvallat
Alexandria
Hinta on 133 €
sisältää verot ja maksut
28.9.–29.9.
Hotel on Magnolia East
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista

Parhaat hotelliarvostelut kohteessa Cape May - Wildwood

Cape May - Wildwood: Lisätietoa

Tiedot: Cape May - Wildwood, Mökit

Asiakasarvostelujen määrä
10 475
Majoitukset
4 863
Halvin hinta
53 €
Korkein hinta
183 €

Usein kysytyt kysymykset

Onko alueella Cape May - Wildwood halpoja mökkejä?
Halusitpa sitten yöpyä veden äärellä tai vuorilla, valikoimaamme kuuluu runsaasti erilaisia edullisia mökkejä alueella Cape May - Wildwood, joiden joukosta löytyy varmasti jokaiselle sopiva vaihtoehto. Mökkien hinnat ovat alkaen vain 53 €–183 € per yö, joten löydät taatusti itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.Nämä hinnat olivat saatavilla Expedian sivuilla viimeisen 7 päivän aikana, kun kyseessä oli hotellivaraus, jonka sisäänkirjautumispäivä on seuraavan vuoden sisällä. Hinnat vastaavat tämänhetkisiä tarjouksia ja saatavuus voi muuttua. Lisäehtoja voidaan soveltaa.
Mitkä ovat parhaat uima-altaalliset mökit kohteessa Cape May - Wildwood?
Sun Retreats Cape May -mökin uima-allas tarjoaa upean tavan pitää koko perhe kiireisenä ilman, että joudut jättämään mukavaa mökkiäsi. Tämä kohteessa Cape May sijaitseva erittäin suosittu mökki tarjoaa monia käteviä mukavuuksia, joihin kuuluu esimerkiksi piknikalue ja tenniskenttä. Kohteessa Clermont sijaitseva Sun Retreats Sea Isle ei myöskään jätä ketään kylmäksi. Sen tarjoamiin mukavuuksiin kuuluu piknikalue, tenniskenttä ja tietenkin allas.
Mitkä ovat parhaimpia mökkejä kohteessa Cape May - Wildwood?
Ihana mökkiloma on sellainen, jossa voit seikkailla luonnossa ja kokea silti olosi mukavaksi. Sun Retreats Cape May on hyvä esimerkki tästä. Sen idyllinen ympäristö ja sen tarjoamat mukavuudet, kuten muun muassa piknikalue ja tenniskenttä, tekevät yöpymisestäsi kohteessa Cape May ikimuistoisen. Sun Retreats Sea Isle, joka sijaitsee kohteessa Clermont, on toinen suosittu vaihtoehto. Sen mukavuuksiin kuuluu esimerkiksi uima-allas ja piknikalue, joten täällä voit todella lomailla kodin mukavuuksista nauttien.
Mitkä ovat parhaat viikonloppumökit alueella Cape May - Wildwood?
Mikään ei voita viikonlopun mökkilomaa kiireisen työviikon jälkeen. Karista toimiston ankeus viettämällä pari päivää ulkoilmassa; Sun Retreats Cape May sopii siihen upeasti. Sen mukavuuksiin kuuluu esimerkiksi piknikalue ja tenniskenttä. Työpaineet unohtuvat nopeasti myös Sun Retreats Sea Isle -mökillä, jossa voit nauttia mukavuuksista, joihin kuuluu esimerkiksi uima-allas ja piknikalue.
Miksi minun kannattaisi varata mökki alueella Cape May - Wildwood?
Mikään ei voita mökin varaamista, jos haluat viettää aikaa luonnonhelmassa tuhlaamatta koko budjettiasi. Kuvittele herääväsi aamulla luonnon ääniin ja syöväsi aamupalaa omalla terassillasi upeista maisemista nauttien. Valitse mökki alueella Cape May - Wildwood, ja jätä arjen stressi taaksesi. Sijaitsipa mökki maaseudulla, vuoristossa, järvenrannalla tai jossain muualla, se tarjoaa taatusti ikimuistoisen kokemuksen niille, jotka haluavat ottaa iisisti.

Matkusta ympäri maailmaa Expedian avulla