Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
Nykyinen hinta on 65 €
sisältää verot ja maksut
2.11.–3.11.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 8/8 huonetta

Premium Business 1 PC

  • 23 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Premium Gaming 1 PC

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Superior Cinema Spa

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Superior Massage Chair

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Jacuzzi Terrace

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Small Twin

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Family

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Ryokan Suite

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch sijaitsee kohteessa Chuncheon. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Festivaaliteatteri Momzit ja Gongjicheon-veistospuisto listalleen, ja alueen mielenkiintoisiin maamerkkeihin kuuluvat Soyanggang Cheonyeo -patsas ja Sinjangjeolgong-hautausmaa. Chuncheonin kulttuuri- ja taidekeskus ja Korea SGI Chuncheonin kulttuurikeskus ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Chuncheon
Kartta
19 Geumgang-ro 121beon-gil,, Chuncheon, Gangwon-do, 24329

Lähettyvillä

  • Kasviksista ja lihasta valmistettu wokkiruoka.
    Chuncheon Myeongdong -katu
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Yukrimin sola
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Soyanggang Skywalk
    5 min ajomatka - 1.6 km:n päässä
  • Gongjicheon-veistospuisto
    7 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • Chuncheon Civil Stadium (stadion)
    8 min ajomatka - 2.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Chuncheonin asema – 16 minuutin kävelymatka
  • Soul (GMP-Gimpon kansainvälinen lentoasema) – 123 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • 한어울
    4 min kävelymatka
  • Oite Espresso Bar
    4 min kävelymatka
  • 독일제빵
    4 min kävelymatka
  • 피자헛 춘천점
    3 min kävelymatka
  • 유일관
    2 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch tarjoaa asiakkaiden iloksi erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä ilmainen itsepalveluaamiainen, kahvila ja pyykinpesutilat. Ilmainen Wi-Fi huoneessa (nopeus 25+ Mbit/s) on kaikkien asiakkaiden saatavilla. Saatavilla on myös välipalabaari/deli.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Express-sisäänkirjautuminen ja matkatavarasäilytys
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch kaikkien huoneiden tarjoamiin ylellisyyksiin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi ja ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy hiustenkuivaajat ja sampoot
    • Lämmitys, siivous ja työpöydät

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch?

24.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch tulopäivälle 2.11.2026 ovat alkaen 65 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä Brown Dot Hotel Chuncheon City Hall Branch sijaitsee?

Chuncheon Myeongdong -katu ja Yukrimin sola sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä hotellista. Festivaaliteatteri Momzit ja Tow Bowlingjang ovat myös 2 kilometrin päässä. Chuncheonin asema sijaitsee 16 minuutin kävelymatkan päässä.