Pestana Curitiba

4.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Aamiainen saatavilla
  • Ravintola
  • Uima-allas
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
Nykyinen hinta on 88 €
sisältää verot ja maksut
9.8.–10.8.

Tutustu VIP Access -etuihin

Saat lisäetuja, kun olet jäsen

  • Säästät vähintään 15 % valikoiduista VIP Access -majoituspaikoista, kun pääset Silver-tasolle tai sitä ylemmälle tasolle.
  • Nauti huippulaadusta ja poikkeuksellisesta palvelusta.
  • Saat majoituksen aikana tarjottavan edun sekä ilmaisia huoneluokan korotuksia, aikaisen sisäänkirjautumisen ja myöhäisen uloskirjautumisen saatavuuden mukaan.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 8/8 huonetta

Deluxe Corner

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(12 arvostelua)
  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Executive-sviitti

9,8 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(7 arvostelua)
  • 50 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Superior-huone (Adapted)

  • 25 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone

  • 2 henkilöä
  • Ilmainen Wi-Fi

Superior-huone

8,8 kautta 10
Loistava
(51 arvostelua)
  • 25 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhehuone

8,4 kautta 10
Erittäin hyvä
(8 arvostelua)
  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone

  • 3 henkilöä
  • Ilmainen Wi-Fi

Huone

  • 4 henkilöä
  • Ilmainen Wi-Fi
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Pestana Curitiba sijaitsee kaupungin keskustassa. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Museu de Arte Contemporânea ja Parana Museum of Contemporary Art (museo) listalleen, ja jos haluat shoppailla, 24 Hours Street (ostos- ja ravintolakatu) ja Crystalin ostoskeskus ovat hyviä kohteita. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Baixada Arena tapahtumat, tai vietä ilta kohteessa Castelo do Batel. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Curitiba
Kartta
Rua Comendador Araujo, 499 - Batel, Curitiba, PR, 80420-000

Lähettyvillä

  • Lasikatolla varustettu sisäpiha, jossa on valkoisia metallipalkkeja, ruukkukasveja ja ihmisiä kävelemässä.
    24 Hours Street (ostos- ja ravintolakatu)
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Moderni lasirakennus, jonka julkisivussa on tiiliverhous ja jossa on suuri sisäänkäynti.
    Curitiba -ostoskeskus
    6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Praça General Osório (kenraali Osorion aukio)
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Rua Quinze de Novembro
    9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Kukkakatu
    11 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Curitiban asema – 8 minuutin ajomatka
  • Curitiba (CWB-Afonso Penan kansainvälinen lentokenttä) – 25 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Hard Rock Cafe Curitiba
    3 min kävelymatka
  • Cartolas Sports Bar
    3 min kävelymatka
  • Café da Manhã
    1 min kävelymatka
  • Bocca Lupo
    1 min kävelymatka
  • Spring Restaurante
    1 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Pestana Curitiba

  • Tasokas hotelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta 24 Hours Street (ostos- ja ravintolakatu)
  • Pestana Curitiba tarjoaa asiakkaiden käyttöön erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä kahvila, kuivapesula-/pesulapalvelut ja baari. Jos kaipaat lepoa ja rentoutumista, vieraile saunassa tai höyrysaunassa. Paikan päällä sijaitseva ravintola Cais da Ribeira (portugalilainen keittiö) tarjoaa aamiaisen, lounaan ja illallisen. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa. Saatavilla oleviin palveluihin/mukavuuksiin kuuluu myös kuntosali ja konferenssitila.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään seuraavat edut yöpymisen aikana:
    • Sisäuima-allas ja aurinkotuolit
    • Buffetaamiainen (lisämaksusta), omatoiminen pysäköinti (lisämaksusta) ja kielitaitoinen henkilökunta
    • Tallelokero vastaanotossa, televisio aulassa ja matkatavarasäilytys
    • Kokoushuoneita, hääpalvelut ja kiertoajelu-/lippupalvelu
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan kaikkien 172 huoneen palveluihin ja mukavuuksiin kuuluvat muun muassa ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi ja tallelokerot.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaajat
    • Televisio, josta löytyy kaapelikanavat
    • Vaatekaapit/komerot, päivittäinen siivous ja työpöydät

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti (BRL 45 per per päivä)
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Päivittäin saatavilla buffetaamiainen lisämaksusta klo 6.00–10.00; 75 BRL per aikuinen ja 75 BRL per lapsi
  • Baari/aulabaari
  • Kahvila
  • Ravintola

Paikan päällä olevat ravintolat

  • Cais da Ribeira
  • Stella Artois

Tekemistä

  • Höyrysauna
  • Kuntosali
  • Sauna
  • Sisäuima-allas
  • Televisio yleisissä tiloissa

Perheystävällinen

  • Pyykinpesutilat
  • Sisäuima-allas
  • Äänieristetyt huoneet

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Pyykinpesutilat
  • Tallelokero vastaanottotiskillä
  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Palvelut asiakkaille

  • Concierge-palvelut
  • Hääpalvelut
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Kuivapesula-/pesulapalvelu
  • Laukunkantaja
  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Businesspalvelut

  • Kokoushuoneita
  • Kokoustila

Ulkotilat

  • Aurinkotuoleja uima-altaalla

Esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
  • Hissi
  • Kyltit piste-/kohokirjoituksella
  • Pääsy pyörätuolilla (mahdollisia rajoituksia)

Muuta

  • 21 kerrosta
  • Juhlasali
  • Tupakointi ei sallittu

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla
  • Pimennysverhot

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Yksityinen kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapelikanavat

Ruoka ja juoma

  • Huonepalvelu (rajoitetut ajat)
  • Minibaari

Muuta

  • Ilmastointi (säädettävä)
  • Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
  • Turvalokero
  • Työpöytä
  • Äänieristetyt huoneet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Tämän majoitusliikkeen aamiainen on saatavilla vain varauksesta, ja se on pyydettävä etukäteen sisäänkirjautumisen yhteydessä.
Maksullisia minibaarituotteita on saatavana vastaanotosta.

Sisäänpääsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

Lemmikit sallitaan 115.50 BRL:n suuruisesta lisämaksusta per lemmikki per päivä
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Korkeintaan 1 (korkeintaan 15 kg per lemmikki)
Rajoituksia sovelletaan; lisätietoja saa soittamalla majoituspaikkaan numeroon, joka löytyy varausvahvistuksesta

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
1 korkeintaan 12 vuotta vanha lapsi voi majoittua ilmaiseksi, kun hän käyttää vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 75 BRL aikuisille ja 75 BRL lapsille
  • Omatoiminen pysäköinti: 45 BRL per päivä
  • Lemmikit: 115.50 BRL per lemmikki per päivä
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Sisäänkirjautumisen yhteydessä lisämaksujen maksamiseen käytettävässä luottokortissa olevan nimen tulee olla sama kuin huonevarauksen tehneen henkilön nimi
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin, palovaroitin ja turvajärjestelmä
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Lisämaksujen kattamiseen käytettävän luottokortin tulee olla ensisijaisen hotellihuoneessa yöpyvän asiakkaan nimissä, muuten majoitusliike veloittaa täyden yöpymishinnan uudelta kortilta ja hyvittää veloituksen vanhalle kortille. Kolmannen osapuolen luottokortilla maksettaessa hotellin tulee tehdä valtuutus etukäteen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Vanhempien, jotka matkustavat alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, pitää esittää sisäänkirjautuessa lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos lapsen kanssa matkustaa Brasiliaan vain toinen vanhemmista, hänellä tulee olla lapsen syntymätodistuksen ja passin lisäksi virallinen todistus lapsen matkustusluvasta toiselta vanhemmalta. Todistuksen allekirjoituksen tulee olla notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai viralliset huoltajat eivät voi tai eivät halua antaa tätä suostumusta, vaaditaan tuomioistuimen lupa. Henkilöiden, jotka aikovat matkustaa lapsen kanssa Brasiliaan, tulee ottaa yhteyttä Brasilian konsulaattiin ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Pestana Curitiba uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on sisäuima-allas.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Pestana Curitiba?

29.7.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Pestana Curitiba tulopäivälle 9.8.2026 ovat alkaen 88 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Onko Pestana Curitiba lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä majoituspaikka sallii lemmikit (korkeintaan 1). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 15 kg. 115.50 BRL:n suuruinen lisämaksu veloitetaan per lemmikki per päivä. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja. Joitakin rajoituksia voidaan soveltaa, ota yhteyttä majoituspaikkaan saadaksesi lisätietoja.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Pestana Curitiba?

Omatoiminen pysäköinti on saatavilla 45 BRL:n suuruista maksua vastaan per päivä.

Mihin aikaan majoituspaikan Pestana Curitiba sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Myöhäinen sisäänkirjautuminen ei ole saatavilla.

Mihin aikaan majoituspaikan Pestana Curitiba uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä Pestana Curitiba sijaitsee?

Crystalin ostoskeskus ja 24 Hours Street (ostos- ja ravintolakatu) sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä tästä hotellista. Novo Batel Mall (ostoskeskus) ja Curitiba -ostoskeskus ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.

Arvostelut

Pestana Curitiba – arvostelut

8,8

Loistava

9,0

Siisteys

9,0

Sijainti

9,0

Henkilökunta ja palvelu

8,6

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 588 kautta 1000 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 266 kautta 1000 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 89 kautta 1000 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 30 kautta 1000 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 27 kautta 1000 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Flavia

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Ótimo hotel, com excelente localização
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Marcelo

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Quarto limpo/ espaçoso/ staff atencioso/ café da manhã bom.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Nathaniel

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excelente localização, café muito bom. Todos os funcionários muito simpáticos.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Vinicius

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Tudo muito bom. Excelente localização, equipe muito solicita e atenciosos. Quarto amplo e arejado, cama confortável e o café da manhã impecável
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Michele

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Equipe incrível, educados e solícitos.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Franklim

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excelente hotel em Curitiba. Sauna, piscina, café da manhã delicioso.
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Nelzeli M S

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Ja nos hospedamos outras vezes no Pestana e sempre gostamos muito. A localizacao é otima, cafe da manha muito bom, staff sempre muito atencioso. Recomendo.
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

LUIZ ANTONIO

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Staff excelente! Pessoal da recepção muitos receptivos. Gustavo do Café da manhã faz a diferença. Excelente Café da manhã.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Roberto Joao

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Equipe extremamente gentil, principalmente na recepção e no café da manhã.
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Jose

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Excelente hotel em excelente localização
Yöpyi 1 yön elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

ROGERIO

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Alimentação do desjejum era adequada, bem preparada e fresca. Boa variedade de frutas, salgados e doces. Bebidas na temperatura correta
Yöpyi 5 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Felipe

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Tudo Excelente. Café da manhã maravilhoso, funcionários muito atenciosos. Quarto confortável e limpo.
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Nathaniel

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Boa localização- muitas opções a pé. Cafe de manhã muito bom, excelente equipe, muito atenciosa. Cama e travesseiros ok - Piso no apartamento de laminado - podia ser renovado. Obrigado!
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Marcos

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Tudo ok.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

MICHELLE

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Bom
Yöpyi 5 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Gustavo

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Muito bem localizado, equipe prestativa e educada. Mobiliário do quarto já um pouco desgastado, piso do banheiro com alguns pastilhas soltas. Café da manhã fraco, poderia ser mais saboroso.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Vinicius

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Quarto limpo e organizado, equipe com uma boa hospitalidade, café da manhã decente.
Yöpyi 2 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Mrs

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Cafe da manha rico e bem cuidado. Apenas o restaurante deixa a desejar
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Alex

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Sauna fantástica..... sauna e piscina, a combinação perfeita .....
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Marcia

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Quarto limpo moderno cama confortável chuveiro ótimo Café da manhã farto variado Se pedir eles fazem tapioca omelete e suco natural fresquinho e levam na mesa
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Gustavo

Hyvää: Siisteys
Localização boa
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Marcelo

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Tudo muito bom, localização excelente, receptividade maravilhosa e o atendimento da senhora Gabriele foi sensacional. Estremamete educada e córtez, no café da manhã foi muito melhor por causa del.
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Claudia Regina

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Boa localização, estacionamento cobrado a parte, café da manhã bom com muita variedade, quarto amplo.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Ana Irene

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Tivemos uma ótima estada no Pestana . Equipe educada , boa acomodação e café gostoso !
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Luís Carlos T dos

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Recomendo pela qualidade em geral
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2026