Koko huoneisto

Bahama Dreamin' Ocean Front Villa 1/1

Majoituspaikan Bahama Dreamin' Ocean Front Villa 1/1 valokuvagalleria

Rannalla sijaitseva mökki, jossa on olkikatto, uima-allas ja aurinkotuoleja.
Sininen rakennus, jossa on suuret ikkunat ja portaikko, joka johtaa parvekkeelle.
Puinen terassi, jossa on aurinkotuoleja ja pieni pöytä, ja josta avautuu näkymä kirkkaan sinisen veden ja kallioisten rantojen reunustamalle rannalle.
Huone, jossa on suuret ikkunat, joista avautuu näkymä kivikkoiselle ja vehreälle rannalle.
Huoneessa on kaksi rottinkisohvaa, pieni pyöreä pöytä, kattotuuletin ja ikkuna, jossa on sälekaihtimet.

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone93 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä merelle
  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Bahama Dreamin' Ocean Front Villa 1/1

  • Bahama Dreamin’ is home to our beautiful oceanview villas, available as either a 1‑bedroom/1‑bath option for up to 2 adults or a 2‑bedroom/2‑bath option for up to 4 adults. Each villa features two full‑size sofas, air conditioning in every room (though the ocean breeze often makes it unnecessary), and a fully equipped kitchen with all the comforts of home. You’ll also enjoy a large screened‑in porch with a grill — perfect for relaxing and taking in the stunning views.

    Please Note: Housekeeping services are provided once every 7 nights during your stay. For booking purposes, the weekly housekeeping fee is divided into a nightly charge and included in your reservation total.

    THE LONGER YOU STAY, THE BETTER THE PRICE!

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä
  • Rantapyyhkeet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto vaaditaan
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Tehosekoitin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Kirjoja
  • Televisio
  • Videokirjasto

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarhakalusteet

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu pyynnöstä
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä merta
  • Maaseudulla
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Kajakkimelontamahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
  • Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
  • Snorklausmahdollisuus lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Villieläinkävelyretkiä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)
  • Yksikön koko: 93 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Uloskirjautumisohjeet

Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Täytä astianpesukone ja käynnistä se
Poista petivaatteet käytetyistä sängyistä ja kerää käytetyt pyyhkeet
Poista henkilökohtaiset tavarat ja vie roskat ulos
Sammuta valot, lukitse ovet ja palauta avaimet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä
Tarvitset auton päästäksesi tähän majoituspaikkaan

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee maaseudulla ja veden äärellä. Dean's Blue Hole ja Clarence Town Marina (satama) ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Deadman's Cay Caves ja Salt Pond Beach listallesi. Majoituspaikan lähellä on monia mahdollisuuksia harrastaa vapaa-ajanaktiviteetteja, voit esimerkiksi meloa kajakilla, harrastaa laitesukellusta ja snorklata.Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Deadmans Cay
Deadmans Cay: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Long Island, Bahamas

Lähettyvillä

  • Buckley's Settlement Church
    5 min ajomatka - 2.5 km:n päässä
  • St. Paul-kirkko
    24 min ajomatka - 23.5 km:n päässä
  • Clarence Town Marina (satama)
    26 min ajomatka - 24.4 km:n päässä
  • Deadman's Cay Caves
    32 min ajomatka - 32.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Deadman's Cay (LGI) – 17 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Lloyd's Sporting Lounge
    16 min ajomatka
  • Max's Conch Bar And Grill
    7 min ajomatka
  • Lorraines cafe
    9 min ajomatka
  • Seaside Village at Jerry Wells
    12 min ajomatka
  • early's
    9 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Bahama Dreamin' Ocean Front Villa 1/1 lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Bahama Dreamin' Ocean Front Villa 1/1?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Bahama Dreamin' Ocean Front Villa 1/1 sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Bahama Dreamin' Ocean Front Villa 1/1 uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Bahama Dreamin' Ocean Front Villa 1/1 sijaitsee?

Buckley's Settlement Church on 2,1 kilometrin päässä tästä rannalla sijaitsevasta asuinrakennuksesta. Dean's Blue Hole ja St. Paul-kirkko sijaitsevat 20 kilometrin päässä. Clarence Town Marina (satama) sijaitsee 18,2 kilometrin päässä.