Laakso, jonka yllä kaartuu sateenkaari, ja jonka maisemaan kuuluu vehreät, vihreät kukkulat sekä kaukana horisontissa kohoavat vuoret.

Huoneistohotellit – Eaux-Bonnes

  • Muuta mieltäsi

    Varaa ilmaisen peruutusoikeuden tarjoavia hotelleja.
  • Hemmottele itseäsi

    Kirjaudu sisään ja säästä vähintään 10 % tuhansista hotelleista.
  • Ole valikoiva

    Voit hakea melkein miljoonaa majoituspaikkaa ympäri maailman.

Tarkista näiden päivien hinnat

Kahden viikon kuluttua
Kahden kuukauden kuluttua
Kolmen kuukauden kuluttua
Neljän kuukauden kuluttua

Kohteen Eaux-Bonnes parhaat huoneistohotelleja

1. ISKÖ Chalets Hotel

ISKÖ Chalets Hotel
4.0 tähden majoituspaikka
Eaux-Bonnes
9.0 kautta 10, Upea, (44 arvostelua)
”We stayed one night but it was a lovely chalet and would make a good base for walking etc The reception had a good choice for breakfast and a selection of pre made evening meals to purchase.”
Iso-Britannia
Hubert
Hinta on 219 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
ISKÖ Chalets Hotel

2. Apartahotel Canfranc

Apartahotel Canfranc
4.0 tähden majoituspaikka
Canfranc
8.8 kautta 10, Loistava, (28 arvostelua)
”Tout parfait! 5/5”
Ranska
Franck
Hinta on 55 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Apartahotel Canfranc

3. Comfort Aparthotel Lourdes Lorda

Comfort Aparthotel Lourdes Lorda
4.0 tähden majoituspaikka
Lourdes
8.4 kautta 10, Erittäin hyvä, (658 arvostelua)
”My Stay here was really Brilliant . The ladies on your reception were so helpful and helped me with my phone. Lovely Ladies. Certainly recommend you.”
Yhdysvallat
Marian
Hinta on 62 €
sisältää verot ja maksut
5.11.–6.11.
Comfort Aparthotel Lourdes Lorda

4. Appart'hotel Le Pelerin

Appart'hotel Le Pelerin
4.0 tähden majoituspaikka
Lourdes
8.8 kautta 10, Loistava, (162 arvostelua)
Hinta on 133 €
sisältää verot ja maksut
11.11.–12.11.
Appart'hotel Le Pelerin

5. Zenao Appart'hôtels Lourdes

Zenao Appart'hôtels Lourdes
Lourdes
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, (4 arvostelua)
”ルルド駅前にあり、1泊利用者には非常に便利。バリアフリー仕様となっており、新しいからか清潔感もあり、おすすめします。”
Japani
Yumiko
Hinta on 78 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Zenao Appart'hôtels Lourdes

6. Comfort Aparthotel Lourdes L'Acacia

Comfort Aparthotel Lourdes L'Acacia
3.0 tähden majoituspaikka
Lourdes
8.2 kautta 10, Erittäin hyvä, (823 arvostelua)
Hinta on 60 €
sisältää verot ja maksut
5.11.–6.11.
Comfort Aparthotel Lourdes L'Acacia
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista

Parhaat hotelliarvostelut kohteessa Eaux-Bonnes

Eaux-Bonnes: Lisätietoa

Tiedot: Eaux-Bonnes, Huoneistohotellit

Asiakasarvostelujen määrä
896
Majoitukset
2 476
Halvin hinta
55 €
Korkein hinta
219 €

Usein kysytyt kysymykset

Mitä voin olettaa yöpymiseltäni huoneistohotellissa kohteessa Eaux-Bonnes?
Kun yövyt huoneistohotellissa kohteessa Eaux-Bonnes, tulet mitä todennäköisemmin yöpymään keskusta-alueella. Eaux-Bonnes on myös tunnettu laskettelumahdollisuuksistaan ja puistoistaan.
Mitkä ovat parhaita huoneistohotelleja lomalle kohteessa Eaux-Bonnes?
ISKÖ Chalets Hotel on suosittu huoneistohotelli kohteessa Eaux-Bonnes, jossa on 47 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa on keittiö ja ilmainen langaton internetyhteys, ja käytössäsi on myös ravintola. Muita alueella olevia suosittuja ja harkitsemisen arvoisia huoneistohotelleja ovat Comfort Aparthotel Lourdes Lorda ja Comfort Aparthotel Lourdes L'Acacia.
Kuinka monta huoneistohotellia kohteessa Eaux-Bonnes on saatavana?
Vaikka Expedian sivustolla ei ole montaa huoneistohotellia kohteessa Eaux-Bonnes, löydät paljon hyviä vaihtoehtoja tarjoamiemme 446 hotellin ja muun majoituspaikan joukosta. Voimme auttaa sinua löytämään huoneistohotellia vastaavan yöpymispaikan, kuten loma-asunnon tai huoneiston.
Mitä nähtävyyksiä Eaux-Bonnes tarjoaa?
Ossau-laakson polku ja Géougue d'Arre sopivat loistavasti luonnosta nauttimiseen. Alueen muihin nähtävyyksiin kuuluvat esimerkiksi Gouretten hiihtokeskus ja Sanctus.
Millaisia huoneistohotellit ovat?
Huoneistohotelli on sekä hotelli että huoneisto, ja se tarjoaa yleensä perinteisen hotellin palveluita, sekä hotellihuonetta enemmän tilaa ja yksityisyyttä. Huoneistohotellissa voit yöpyä pitempään ja tutustua kohteeseen Eaux-Bonnes tarkemmin. Voit nauttia herkullisten aterioiden valmistamisesta huoneiston yksityisessä keittiössä tai keittokomerossa ja hyödyntää ylimääräisen tilan kutsumalla ystäväsi kylään.

Matkusta ympäri maailmaa Expedian avulla