Koko loma-asunto

Modern Farmersville Home w/ Patio

Majoituspaikan taso: 3

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmastointi
  • Keittiö
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Mökki sijaitsee kohteessa Farmersville. J.M. Caldwell Sr. Community Park on paikallinen nähtävyys, ja Lavon Lake ja Rambler's Park ovat hyviä kohteita, joissa ihailla paikallista luonnonkauneutta.Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Farmer Stadium ja Jackie Hendricks Stadium tapahtumakalenteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Farmersville
Farmersville: näytä lisää huviloita
Kartta
3361 S State Hwy 78, Farmersville, TX, 75442

Lähettyvillä

  • Farmer Stadium
    6 min ajomatka - 4.8 km:n päässä
  • Rambler's Park
    8 min ajomatka - 6.3 km:n päässä
  • City Park
    8 min ajomatka - 7.0 km:n päässä
  • Collin College Farmersville Campus
    10 min ajomatka - 8.1 km:n päässä
  • Caddo Park
    12 min ajomatka - 11.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • McKinneyn kansainvälinen lentoasema (DTX) – 35 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Shell
    8 min ajomatka
  • Wood & Time Smokehouse Farmersville
    6 min ajomatka
  • Sonic Drive-In
    7 min ajomatka
  • Twisted Sister’s cafe
    5 min ajomatka
  • Dairy Queen
    8 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Modern Farmersville Home w/ Patio

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Modern Farmersville Home w/ Patio tarjoaa ulkotulisijan ja paljon muuta. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
  • Muihin etuihin lukeutuvat:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Savuttomat tilat ja grillejä
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Modern Farmersville Home w/ Patio kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi takat ja ilmastointi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • 3.5 kylpyhuonetta, joista löytyy kylpyammeet tai suihkut
    • Patiot, keittiöt ja astianpesukoneet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Modern Farmersville Home w/ Patio lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Modern Farmersville Home w/ Patio?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi, ja lähialueella on myös ilmaisia pysäköintipaikkoja.

Mihin aikaan majoituspaikan Modern Farmersville Home w/ Patio sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Modern Farmersville Home w/ Patio uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Modern Farmersville Home w/ Patio sijaitsee?

Farmer Stadium on 4,2 kilometrin ja Lavon Lake on 4,7 kilometrin päässä tästä mökistä. Rambler's Park ja City Park ovat myös 10 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.