Chez Aicha

Majoituspaikan taso: 2.5

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Aamiainen saatavilla
  • Siivous

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 1/1 huone

Kahden hengen standard-huone (yksi tai kaksi sänkyä)

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Chez Aicha sijaitsee kohteessa Fatick. Kulttuurin nälkäisille MAHICAO-museo on hyvä kohde, alueen luonnonkauneudesta voi nauttia vierailemalla kohteissa Palmarinin suolakaivot ja Samba Dian metsä. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Ndangane
Ndangane: näytä lisää majataloja
Kartta
Ndangane, Fatick, Fatick

Lähettyvillä

  • MAHICAO-museo
    8 min ajomatka - 8.3 km:n päässä
  • Joalin metsä
    25 min ajomatka - 30.2 km:n päässä
  • Palmarin Ngounoumane moskeija
    30 min ajomatka - 36.8 km:n päässä
  • Palmarinin suolakaivot
    33 min ajomatka - 32.0 km:n päässä
  • Diakhanorin ranta
    38 min ajomatka - 43.9 km:n päässä

Ravintoloita

  • La Maroise
    8 min kävelymatka
  • Les piroguiers
    23 min ajomatka
  • Şimal Duyun Salonu
    13 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Chez Aicha

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Chez Aicha tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, kuten muun muassa terassi ja puutarha. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään seuraavat edut yöpymisen aikana:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Mannermainen aamiainen (lisämaksusta), edestakaiset lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta) ja savuttomat tilat
    • Kiertoajelu-/lippupalvelu ja matkatavarasäilytys
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Chez Aicha kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy suihkut ja ilmaiset hygieniatuotteet
    • Taulutelevisio, josta löytyy kaapelikanavat

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Chez Aicha lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Chez Aicha?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Chez Aicha sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00. Myöhäinen sisäänkirjautuminen on saatavilla rajoitettuina aikoina.

Mihin aikaan majoituspaikan Chez Aicha uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Tarjoaako Chez Aicha lentokenttäkuljetukset?

Kyllä, lentokenttäkuljetukset ovat tarjolla. 60000.00 XOF:n suuruinen maksu (per ajoneuvo) veloitetaan.

Missä Chez Aicha sijaitsee?

MAHICAO-museo on 6,4 kilometrin ja Samba Dian metsä on 6,7 kilometrin päässä tästä majatalosta. Palmarinin suolakaivot ja Joalin metsä ovat myös 25 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.

Arvostelut

Chez Aicha – arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

8,0

Siisteys

8,0

Sijainti

8,0

Henkilökunta ja palvelu

8,0

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2018