Koko loma-asunto

Vacation home Duplex by Interhome

Majoituspaikan Vacation home Duplex by Interhome valokuvagalleria

Moderni, kaksikerroksinen talo, jossa on tasakatto, suuret ikkunat ja päällystetty ajotie.
Moderni olohuone, jossa on harmaa sohva, pieni pyöreä pöytä ja seinälle asennettu televisio.
Moderni keittiö, jossa on sisäänrakennettu mikroaaltouuni, uuni ja kahvinkeitin.
Makuuhuoneessa on sänky, kaksi yöpöytälamppua, ikkuna ja näkymä ulos.
Moderni keittiö, jossa on sisäänrakennettu uuni, ruokailutila neljälle katetulla pöydällä sekä näkymä viereiseen olohuoneeseen.

Koko koti

120 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Vacation home Duplex by Interhome

  • Puntižela 5 km Pulaista: Paritalo "Duplex", 2 kerroksinen. 3 km keskustasta Fažana, 400 m meren rannalta, 400 m rannalta. Yksityiskäytössä: tontti 160 m2 (aidattu). Talossa: internetyhteys, pesukone. Pysäköintipaikka n:o 2 talon luona tontilla. Kauppa 400 m, supermarket 3 km, ravintola 400 m, bussipysäkki 200 m, pikkukiviranta, kallioranta 400 m, sukelluskeskus 500 m. Golfkenttä (18 reikää) 5 km, surffauskoulu 2 km, purjehduskoulu 2 km, tennis 1.5 km, ratsastustalli 2 km, vaellusreittejä talolta 500 m, pyöräilyreitti 550 m. Lähettyvillä nähtävyyksiä: Amphitheater 5 km, NP Brijuni 5 km, Nature park Kamenjak 15 km. Omistaja ei hyväksy nuorisoryhmiä. Huomioitavaa: lentokenttä 15 km rakennukselta.
    4-huoneen paritalohuoneisto, 120 m2, 2 tasossa. Uudenaikaisesti ja tyylikkäästi sisustettu: olo/ruokailuhuone, satelliitti TV (litteänäyttö), ilmastointi. Uloskäynti terassille. 1 huone, 1 kapea parisänky (180 cm, pituus 200 cm), ilmastointi. Avoin keittiö (uuni, astianpesukone, 4 keraaminen keittotaso, vedenkeitin, mikroaaltouuni, pakastin, kahvinkeitin). Suihku/WC. Yläkerrassa: 1 huone, 1 kapea parisänky (180 cm, pituus 200 cm), suihku/WC ja ilmastointi. Uloskäynti parvekkeelle. 1 huone, 1 kapea parisänky (160 cm, pituus 200 cm), ilmastointi. Suihku/WC. Ilmalämmitys. Parveke 6 m2, terassi 12 m2, katettu. Terassikalusteita, parvekekalusteita, puutarhagrilli. Käytettävissä: Internet (  Langaton LAN [WLAN]    , ilmainen). Huomioitavaa: savuton talo.

    Sisältyy hintaan:
    Ilmastointi
    ERV peruutusturvavakuutus
    Lämmitys
    Loppusiivous (perussiivous hoidetaan aina itse vuokralaisena)
    Liinavaatteet, viikoittain (lakanat ja pyyhkeet)
    Turistivero
    Pysäköintipaikka ulkona
    Interhome istuttaa 100'000 m2 kukkapeltoa mehiläisten suojeluun
    Langaton internetyhteys (WIFI)

    Deposit information:
    Takuusumma käteisellä, palautetaan lähtiessä: 300.0 EUR
    #HR2602.308.1

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla talossa: internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Lähellä meren rantaa

Tekemistä

  • Tennis
  • Hevosten ratsastusmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 120 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 56010814763
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee lähellä rantaa. Dvojna Vrata ja Zerostrassen tunnelit ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja muihin alueen nähtävyyksiin kuuluu Istrian historiallinen museo ja Voiman labyrintti. Tunneleiden labyrintti ja Yhteyksien labyrintti ovat myös vierailun arvoisia. Täällä ollessasi kannattaa tutustua alueen tarjoamiin ulkoilma-aktiviteetteihin, joihin kuuluu hevosratsastus. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Fažana
Fažana: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Pula/Puntižela

Lähettyvillä

  • Muinainen amfiteatteri, jossa on useita holvikaaria ja raunioita.
    Pulan amfiteatteri
    8 min ajomatka - 6.0 km:n päässä
  • ranta lähellä Valbandonia
    11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Štinjanin ranta
    11 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • ranta lähellä Rt Ribnjakia
    2 min ajomatka - 1.1 km:n päässä
  • Punta Verudelan ranta
    15 min ajomatka - 10.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Pulan rautatieasema – 14 minuutin ajomatka
  • Pula (PUY) – 20 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • La Bodega
    4 min ajomatka
  • Beach Bar Shark
    4 min ajomatka
  • Ristorante Da Nonna
    4 min ajomatka
  • Konoba Vasianum
    4 min ajomatka
  • Lost Bay Beach Bar
    5 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Vacation home Duplex by Interhome lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Vacation home Duplex by Interhome?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Vacation home Duplex by Interhome sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Vacation home Duplex by Interhome uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Vacation home Duplex by Interhome sijaitsee?

Štinjanin ranta on 1,4 kilometrin ja Kadonnut ranta on 2,6 kilometrin päässä tästä merenrannalla sijaitsevasta lomakoti. Pulan lauttasatama ja Istrian nykytaiteen museo ovat myös 10 kilometrin päässä.