Koko loma-asunto

1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba

Majoituspaikan taso: 3

Majoituspaikan 1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba valokuvagalleria

Takapiha, jossa on uima-allas, poreallas ja patio- tai terassikalusteet.
Tilava olohuone, jossa on suuri kulmasohva, puinen kaappi ja portaat, jotka johtavat ylemmälle tasolle.
Moderni keittiö, jossa on puiset kaapit, graniittitaso ja keskellä sijaitseva saareke, jonka ympärillä on baarituoleja.
Tilava eteinen, jossa on kattokruunu, matto ja kitaroita telineessä.
Tilava olohuone, jossa on kulmasohva, puinen ruokapöytä ja taustalla keittiö.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmastointi
  • Grilli

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • 1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba tarjoaa ulkotulisijan ja paljon muuta. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään nämä edut:
    • Ulkouima-allas
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Savuttomat tilat, grillejä ja pelejä
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan 1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Lämmitys ja kattotuulettimet
    • 2 kylpyhuonetta, joista löytyy kylpyammeet tai suihkut
    • Keittiöt, astianpesukoneet ja mikroaaltouunit

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Mökki sijaitsee kohteessa Dinuba. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Reedly Museum (museo) ja Alta District Historical Square Depot Museum (museo) listalleen, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, Ridge Creek Dinuba Golf Club ja Ramos Torres Winery ovat hyviä kohteita. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Dinuba
Fresno: näytä lisää huviloita
Kartta
Dinuba, CA

Lähettyvillä

  • Ilmakuva yliopiston kampuksesta, jossa on useita rakennuksia, viheralueita ja suuri pelto.
    California State University, Fresno
    47 min ajomatka - 58.9 km:n päässä
  • Puisto, jossa on puita, piknikpöytä ja penkki.
    Woodward Park (puisto)
    52 min ajomatka - 67.1 km:n päässä
  • Ridge Creek Dinuba Golf Club
    5 min ajomatka - 4.0 km:n päässä
  • Visalian messukeskus
    37 min ajomatka - 41.7 km:n päässä
  • Save Mart Center (teatteri)
    47 min ajomatka - 59.2 km:n päässä

Liikkuminen

  • Visalia, CA (VIS-Visalian alueellinen lentoasema) – 32 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Chipotle Mexican Grill
    9 min ajomatka
  • The Safari
    9 min ajomatka
  • A&W Restaurant
    8 min ajomatka
  • Las Cananas
    10 min ajomatka
  • Panda Express
    9 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa 1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Onko 1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa. 67.28 USD:n suuruinen lisämaksu veloitetaan per majoitustila per yöpyminen. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa 1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi, ja lähialueella on myös ilmaisia pysäköintipaikkoja.

Mihin aikaan majoituspaikan 1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan 1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä 1 Mi to Golf! Spacious & Modern Home in Dinuba sijaitsee?

Ridge Creek Dinuba Golf Club on 1,7 kilometrin päässä tästä mökistä. Kings River ja Rose Ann Vuich Park (puisto) sijaitsevat 10 kilometrin päässä. Reedly Museum (museo) ja Reedly Community Center (monitoimikeskus) ovat myös 10 kilometrin päässä.