Koko loma-asunto

VILLA FATI by Interhome

Majoituspaikan VILLA FATI by Interhome valokuvagalleria

Tilava eteinen, jossa on puulattia, lasikaide ja näkymä ulkona olevaan uima-altaaseen ja vehreään maisemaan.
Moderni portaat, jossa on puinen viimeistely, johtaa ylemmälle tasolle.
Makuuhuoneessa on puinen sänky, tuoli, yöpöytä, ikkuna, jossa on verhot, ja ovi, jossa on kahva.
Moderni, kaksikerroksinen talo, jossa on uima-allas ja se on ympäröity vehreällä kasvillisuudella sekä ulkokalusteilla.
Tilava sisätila, jossa on biljardipöytä, portaikko ja oleskelualue, josta on näkymä ulos.

Koko koti

5 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta475 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

VILLA FATI by Interhome

  • Península de Tróia: Huvila. Yhteiskäytössä: tontti 961 m2 (aidattu). Yksityiskäytössä: piha/puutarha, uima-allas (käytössä kausiluontoisesti: 15. Kes. - 15. Syy.). Ulkokalusteita. Supermarket 400 m, hiekkaranta 300 m. Golfkenttä 800 m.
    "Villa Fati", 5-huoneen huvila, 475 m2. Kohde soveltuu 10 aikuiselle. 1 huone, 1 parisänky, avotakka ja TV. 1 huone, 1 parisänky. 1 huone, 2 vuodetta. 1 huone, 2 vuodetta. 1 huone, 1 parisänky. Avoin keittiö (uuni, astianpesukone, Kaasuhella, 4 kaasuhella, leivänpaahdin, vedenkeitin, mikroaaltouuni, pakastin, kahvinkeitin). 2 kylpyä/WC:tä suihku/WC, erillinen WC. Parveke, terassi 45 m2. Puutarhagrilli. Näkymä uima-altaalle ja puutarhaan. Käytettävissä: pesukone, silitysrauta, hiustenkuivaaja. Internet (  Langaton LAN [WLAN]    , ilmainen). Pysäköintipaikka (2 autoa). Huomioitavaa: savuton huoneisto. 45700/AL

    Sisältyy hintaan:
    Liinavaatteet (ensimmäinen setti)
    ERV peruutusturvavakuutus
    Lämmitys
    Loppusiivous (perussiivous hoidetaan aina itse vuokralaisena)
    Pysäköintipaikka ulkona
    Interhome istuttaa 100'000 m2 kukkapeltoa mehiläisten suojeluun
    Pyyheliinat
    Langaton internetyhteys (WIFI)

    s. vuokrahintaan, mutta tulee varata etukäteen:
    Lastensänky

    #PT4980.602.1

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas
  • Yksityinen uima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: internetyhteys

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 475 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 45700/AL
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee lähellä rantaa. Tróian roomalaiset rauniot ja Pelourinho de Setúbalin muistomerkki ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, Troian golfkenttä ja Adega de Palmela ovat hyviä kohteita. Algodeian puisto ja KIP - Palmela kansainvälinen kartingrata ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Troia
Troia: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Tróia

Lähettyvillä

  • Ranta, jossa on kirkasta, sinistä vettä ja kauempana näkyvä vuoristo.
    Praia da Troian ranta
    4 min ajomatka - 2.6 km:n päässä
  • Puinen laituri, joka ulottuu tyynen veden ylle auringonlaskun aikaan, taustalla näkyy kaukaisia vuoria ja taivas on kirkas.
    Praia da Comportan ranta
    12 min ajomatka - 8.5 km:n päässä
  • Atlântican ranta
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Troian golfkenttä
    4 min ajomatka - 3.7 km:n päässä
  • Arrábidan luonnonpuisto
    47 min ajomatka - 10.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Praça do Quebedon juna-asema – 38 minuutin ajomatka
  • Lissabon (LIS-Humberto Delgado) – 70 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Cafetaria Azul
    6 min kävelymatka
  • Grão De Bico
    18 min kävelymatka
  • Troia La Romana
    9 min ajomatka
  • Parreirinha do Sado
    52 min ajomatka
  • Batikano's
    8 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa VILLA FATI by Interhome uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.

Onko VILLA FATI by Interhome lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa VILLA FATI by Interhome?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan VILLA FATI by Interhome sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan VILLA FATI by Interhome uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä VILLA FATI by Interhome sijaitsee?

Atlântican ranta on 0,5 kilometrin päässä tästä lähellä rantaa sijaitsevasta lomakoti. Praia da Troian ranta ja Troian golfkenttä sijaitsevat 5 kilometrin päässä. Tróian roomalaiset rauniot ja Praia da Comportan ranta ovat myös 5 kilometrin päässä.