Koko loma-asunto

202kb - Balmoral Resort

Majoituspaikan taso: 2

Majoituspaikan 202kb - Balmoral Resort valokuvagalleria

Huone
Uima-allas
Ulkopuoli
Huone
Ruokailu

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

202kb - Balmoral Resort

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • 202kb - Balmoral Resort tarjoaa pelihallin/-huoneen ja paljon muuta.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
  • Uima-allas

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

202kb - Balmoral Resort sijaitsee kohteessa Haines City. LEGOLAND® Florida on suosittu nähtävyys alueella ja ChampionsGate Golf Club (golfkeskus) ja Reunion Resort Golf Course ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Winter Haven City Tennis Center ja Cindy Hummed Tennis Center tapahtumakalenteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Haines City
Haines City: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
202 Kenny Blvd, Haines City, FL, 33844

Lähettyvillä

  • Ember Dog Park
    3 min ajomatka - 3.0 km:n päässä
  • Lake Henry
    3 min ajomatka - 3.7 km:n päässä
  • Lake Hamilton
    5 min ajomatka - 6.4 km:n päässä
  • Little Lake Hamilton
    5 min ajomatka - 4.1 km:n päässä
  • Southern Dunes Golf and Country Club (golfkeskus)
    6 min ajomatka - 5.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Winter Havenin asema – 19 minuutin ajomatka
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) – 46 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    13 min kävelymatka
  • Pizza Hut
    17 min kävelymatka
  • Pizzano's Pizza & Grinders Haines City
    11 min kävelymatka
  • Shell
    4 min ajomatka
  • Sonny's BBQ
    4 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa 202kb - Balmoral Resort uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.

Mihin aikaan majoituspaikan 202kb - Balmoral Resort sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan 202kb - Balmoral Resort uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä 202kb - Balmoral Resort sijaitsee?

Lake Henry, Ember Dog Park ja Little Lake Hamilton sijaitsevat 5 kilometrin päässä tästä lomakoti. Lake Hamilton sijaitsee 4,9 kilometrin päässä.