Diamond Head View Rare Condo at the Waikiki Banyan by the Beach With Parking
Huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Waikiki Beach
Lyhyen kävelymatkan päässä kohteista Honolulu Zoo ja International Market Place sijaitseva Diamond Head View Rare Condo at the Waikiki Banyan by the Beach With Parking tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä puutarha, pyykinpesutilat ja ravintola. Kaipaatko seikkailua? Tämä huoneisto tarjoaa purjelautailumahdollisuuden, snorklausmahdollisuuden ja vesihiihtomahdollisuuden. Käy hemmottelemassa itseäsi kylpylähoidoilla. Nauti esimerkiksi hieronnasta. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
Muihin etuihin kuuluvat:
Ulkouima-allas
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Hissi ja savuttomat tilat
Huoneiden varustelu
Majoituspaikan Diamond Head View Rare Condo at the Waikiki Banyan by the Beach With Parking kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi.
Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
Kylpyhuoneet, joista löytyy kylpyammeet tai suihkut
Huoneisto sijaitsee kohteessa Waikiki. International Market Place ja Royal Hawaiian Center ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Waikiki Beach ja Diamond Head. Honolulu Zoo ja Hawaii Theater ovat myös vierailun arvoisia. Täällä voit uida, tai osallistua ulkoilma-aktiviteetteihin, joihin kuuluu hevosratsastus. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Honolulu
Honolulu, Havaiji (HNL-Daniel K. Inouyen kansainvälinen lentoasema) – 30 minuutin ajomatka
Ravintoloita
Cheeseburger In Paradise
4 min kävelymatka
Kai Coffee
5 min kävelymatka
Starbucks
3 min kävelymatka
Oahu Mexican Grill
4 min kävelymatka
Five Star Poke
3 min kävelymatka
Usein kysytyt kysymykset
Onko majoituspaikassa Diamond Head View Rare Condo at the Waikiki Banyan by the Beach With Parking uima-allas?
Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.
Onko Diamond Head View Rare Condo at the Waikiki Banyan by the Beach With Parking lemmikkiystävällinen?
Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.
Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Diamond Head View Rare Condo at the Waikiki Banyan by the Beach With Parking?
Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi, ja lähialueella on myös ilmaisia pysäköintipaikkoja.
Mihin aikaan majoituspaikan Diamond Head View Rare Condo at the Waikiki Banyan by the Beach With Parking sisäänkirjautuminen on?
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 15.30.
Mihin aikaan majoituspaikan Diamond Head View Rare Condo at the Waikiki Banyan by the Beach With Parking uloskirjautuminen on?
Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.30.
Missä Diamond Head View Rare Condo at the Waikiki Banyan by the Beach With Parking sijaitsee?
St. Augustine by-the-sea Catholic Church ja Waikiki Beach sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. International Market Place ja Honolulu Zoo ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä.