Koko huoneisto

15 Sim n in Isla Mujeres

2.0 tähden majoituspaikka

Majoituspaikan 15 Sim n in Isla Mujeres valokuvagalleria

Talo | 1 makuuhuone
Kompakti hotellihuone, jossa on sänky, pieni oleskelualue, minikeittiö ja kattotuuletin.
Pieni kylpyhuone, jossa on wc, tummat laattaseinät ja valkoinen lattia.
Kompakti keittiö, jossa on pesuallas, jääkaappi, kahvinkeitin ja vesiautomaatti.
Kapea käytävä, jossa on valkoinen seinä, musta ovi ja pieni valkoinen tuoli.

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä15 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

15 Sim n in Isla Mujeres

  • Huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Pohjoinen ranta
  • 15 Sim n in Isla Mujeres sijaitsee kohteen Terminal Marítima Isla Mujeres lähellä ja tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • 2 majoitustilaa

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Tietoja alueesta

15 Sim n in Isla Mujeres sijaitsee kohteessa Centro - Supmza 001. La Islan ostoskeskus ja Puerto Cancún Marina Town Center ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Pohjoinen ranta ja Isla Mujeresin länsirannikon, Punta Cancúnin ja Punta Nizucin kansallispuisto. Parque de los Sueños ja Isla Mujeresin veistospuisto ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Isla Mujeres
Isla Mujeres: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Isla Mujeres, QROO

Lähettyvillä

  • Kapea katu, jonka varrella on värikkäitä rakennuksia, parkkeerattuja moottoripyöriä ja nainen kävelemässä katua pitkin.
    Miguel Hidalgo
    1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
  • Vilkkaasti täynnä oleva ranta, jossa on kirkasta turkoosinväristä vettä, palmuja ja taustalla näkyy veneitä.
    Pohjoinen ranta
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Isla Mujeresin hautausmaa
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • ranta lähellä Centroa
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Punta Norten majakka
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä

Ravintoloita

  • El Patio
    1 min kävelymatka
  • Rock Bar
    1 min kävelymatka
  • Isla Burger
    1 min kävelymatka
  • Mamma Rosa
    1 min kävelymatka
  • Los Burritos
    1 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko 15 Sim n in Isla Mujeres lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan 15 Sim n in Isla Mujeres sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00.

Mihin aikaan majoituspaikan 15 Sim n in Isla Mujeres uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä 15 Sim n in Isla Mujeres sijaitsee?

Aztlán Galería ja Pohjoinen ranta sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. Terminal Marítima Isla Mujeres ja Isla Mujeresin länsirannikon, Punta Cancúnin ja Punta Nizucin kansallispuisto ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä.

15 Sim n in Isla Mujeres – arvostelut