Koko loma-asunto

Holiday apartment in Juist with swimming pool

Majoituspaikan Holiday apartment in Juist with swimming pool valokuvagalleria

Rivissä tiilitaloja, joissa on harjakatto ja päällystetty kävelytie.
Olohuoneessa on sohva, rahi, sivupöytä ja tuoli. Seinillä on koriste-esineitä ja huoneessa on lattiavalaisin.
Valkoinen keittiötaso, jossa on allas ja kaksi laatikkoa, sijoitettu ikkunan lähelle, josta on näkymä parvekkeelle.
Puinen pöytä ja penkit parvekkeella, jolta avautuu näkymä vehreälle pellolle ja kirkkaalle taivaalle.
Makuuhuone, jossa on sänky, tuoli, ikkuna, jossa on verhot, ja inspiroivia tauluja seinällä.

Koko koti

91 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Holiday apartment in Juist with swimming pool

  • Charming, modern holiday apartment, 91 sq m, in Germany with 3 bedrooms, ideal for 6 people (4 adults, 2 children, possibly 1 baby).

    The apartment is located in the newly built apartment building "Kiek in't Watt," situated in the quiet eastern part of Juist. It offers a view of the dike and invites you to relax and unwind.

    The apartment is furnished with great attention to detail and is especially suitable for families with children.

    The kitchen includes an oven, dishwasher, stovetop, and microwave.

    Bed linens, towels, and Wi-Fi are, of course, included as standard amenities.
    Layout:

    These costs are mandatory and charged on site. They are not included in the rental price.:
    Final Cleaning; Own responsibility
    Pets; Not allowed
    Bed linen; Available for Rent

    Optional services that you can arrange on site:
    Bath towels; Available for Rent
    Wifi; Included

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Liesi
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Suihku

Ulkotilat

  • Parveke

Työtilat

  • Työtuoli

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Lähellä outlet-ostoskeskusta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 91 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 0.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 0.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumat sallittu

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien järjestäminen on sallittua majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Juist. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Juistin rannikkoseutumuseo ja Nordseeheilbad Norderney -museo listalleen, ja alueen mielenkiintoisiin maamerkkeihin kuuluvat Norderneyn tuulimylly ja Vanha kaupungintalo. Museumskreuzer Otto Schülke ja Ocean Wave ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Juist
Juist: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Juist

Lähettyvillä

  • Auringonlasku mutaisen, märän rannan yllä, jossa näkyy jalanjälkiä ja kauempana laituri.
    Lower Saxony Wadden Sea National Park (kansallispuisto)
    1 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Juistin ranta
    10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • Kurplatz
    13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Juistin matkailutoimisto
    14 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • Juistin satama
    15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Juistin huvivenesatama – 20 minuutin kävelymatka

Ravintoloita

  • MILCHBAR Norderney
  • Marienhöhe Norderney
  • Velero
    12 min kävelymatka
  • Steimers Strandbar
    4 min ajomatka
  • Heiken Eis
    18 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Holiday apartment in Juist with swimming pool lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Holiday apartment in Juist with swimming pool sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Holiday apartment in Juist with swimming pool uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 0.00.

Missä Holiday apartment in Juist with swimming pool sijaitsee?

Vattimeri, Lower Saxony Wadden Sea National Park (kansallispuisto) ja Juistin ranta sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä lomakoti. Juistin matkailutoimisto ja Kurplatz ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä. Juistin huvivenesatama sijaitsee 20 minuutin kävelymatkan päässä.