De La Charis Hotel

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Ilmastointi

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 3/3 huonetta

Executive-huone

  • 28 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

VIP Room

  • 18 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 2 parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Presidential-sviitti

  • 28 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

De La Charis Hotel sijaitsee kohteessa Kediri. Simpang Lima Gumul -muistomerkki ja Stadion Rejoagung ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja jos haluat shoppailla, Kedirin ostoskeskus ja Apollo Super Mall ovat hyviä kohteita. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Kediri
Kartta
Jl. Panglima Sudirman No.91, Kp. Dalem, Kec. Kota, Kota Kediri, Kediri, East Java, 64129

Lähettyvillä

  • Kedirin ostoskeskus
    20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
  • Tirtoyoso
    4 min ajomatka - 4.1 km:n päässä
  • GOR Jayabaya
    7 min ajomatka - 7.4 km:n päässä
  • Simpang Lima Gumul -muistomerkki
    12 min ajomatka - 9.1 km:n päässä
  • Taman Aloon Aloon
    49 min ajomatka - 42.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Ngadiluwihin asema – 10 minuutin ajomatka
  • Kedirin asema – 16 minuutin kävelymatka

Ravintoloita

  • KFC Box Ramayana Kediri
    4 min kävelymatka
  • Toneeto’s Kitchen And Coffee
    2 min kävelymatka
  • Sate Ayam Ponorogo Pak Siboen
    1 min kävelymatka
  • Depot Swike Mak A Lay
    2 min kävelymatka
  • Bebek Goreng H. Slamet
    2 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

De La Charis Hotel

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • De La Charis Hotel tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, kuten muun muassa ilmainen buffetaamiainen ja ravintola. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
    • Ulkouima-allas
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja hissi
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan kaikkien 81 huoneen palveluihin ja mukavuuksiin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi ja tallelokerot.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Suihkut ja ilmaiset hygieniatuotteet
    • 40-tuumainen televisio, josta löytyy kaapelikanavat

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 25+ Mbit/s
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen, turvallinen ja omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Ilmainen buffetaamiainen saatavilla päivittäin klo 6.00–10.00
  • Ravintola

Tekemistä

  • Ulkouima-allas

Perheystävällinen

  • Ulkouima-allas

Mukavuudet

  • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto

Palvelut asiakkaille

  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Esteettömyys

  • Hissi

Muuta

  • Merkityt tupakointialueet (sakkomaksu)

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Hammasharja ja -tahna pyynnöstä
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • 40–tuumainen televisio ja kaapelikanavat

Muuta

  • Ilmastointi
  • Turvalokero

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 17

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

Lemmikkejä tai avustajaeläimiä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
Lapset eivät välttämättä saa ilmaista aamiaista
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy mobiilimaksut ja käteisen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa De La Charis Hotel uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Onko De La Charis Hotel lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa De La Charis Hotel?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan De La Charis Hotel sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan De La Charis Hotel uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä De La Charis Hotel sijaitsee?

Tjoe Hwie Kiong -temppeli ja Kedirin ostoskeskus 2 kilometrin päässä tästä hotellista. GOR Jayabaya ja Tirtoyoso ovat myös 5 kilometrin päässä. Kedirin asema sijaitsee 16 minuutin kävelymatkan päässä.