Just Hotel Jordan

Majoituspaikan taso: 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Siivous

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 2/2 huonetta

Perhehuone (Deluxe (4 Beds))

  • Näkymä kaupungille
  • 11 m²
  • 1 makuuhuone
  • 8 henkilöä
  • 4 parisänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Neljän hengen perushuone

  • 11 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 kerrossänky (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Just Hotel Jordan sijaitsee kohteessa Jordan lähellä metroasemaa ja lähellä rantaa. Temple Streetin yömarkkinat ja Harbour City -ostoskeskus ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Hongkongin satama ja Kowloon Bay. Ocean Park ja Hong Kong Disneyland® Resort ovat vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Kowloon
Kartta
Room F, 9/F, Kim Tak Building, 328 Nathan Road, Jordan, Kowloon

Lähettyvillä

  • Vieraalla kielellä olevat neonvalomainokset, värikäs valaistus ja Koon Nam Wah Bridal -liikkeen kyltti.
    Temple Streetin yömarkkinat
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Portaat, joiden ympärillä kasvaa suuria puita, joiden juuret ulottuvat polun päälle.
    Kowloon Park
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Vilkkaalla kadulla on yöllä valaistuja opasteita vieraalla kielellä, liikkuu busseja ja kävelijöitä.
    Nathan Roadin ostosalue
    10 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Kaupungin siluetti, jossa on korkeita rakennuksia, ja etualalla näkyy vesistö.
    Hongkongin satama
    11 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • Yau Ma Tein hedelmämarkkinat
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Hong Kong Jordanin asema – 2 minuutin kävelymatka
  • Kowloonin asema – 19 minuutin kävelymatka
  • Hongkongin kansainvälinen lentokenttä (HKG) – 31 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • 佳佳甜品
    2 min kävelymatka
  • Starbucks
    2 min kävelymatka
  • Yat Tung Heen 逸東軒
    2 min kävelymatka
  • Café de Coral 大家樂
    3 min kävelymatka
  • Mammy Pancake 媽咪雞蛋仔
    5 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Just Hotel Jordan

  • Hotelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta Hongkongin satama
  • Kohteiden Temple Streetin yömarkkinat ja Harbour City -ostoskeskus lähellä sijaitseva Just Hotel Jordan tarjoaa asiakkaille paljon erilaisia palveluita/mukavuuksia. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään seuraavat edut yöpymisen aikana:
  • Hissi ja juomavesiautomaatti
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Just Hotel Jordan kaikkien huoneiden tarjoamiin ylellisyyksiin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
  • Suihkut, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaajat

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Mukavuudet

  • Juomavesiautomaatti
  • Virtuaalinen vastaanottotiski

Palvelut asiakkaille

  • Siivouspalvelu (päivittäin)

Esteettömyys

  • Hissi

Muuta

  • 9 kerrosta

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Tohvelit

Muuta

  • Ilmastointi

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 16

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 0.00 jälkeen
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Asiakkaiden pitää ladata majoituspaikan mobiilisovellus whatsapp/wechat ennen sisäänkirjautumista
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Tämä majoituspaikka ei tarjoa kertakäyttöisiä henkilökohtaisia tarvikkeita, kuten kampoja, pesusieniä, partateriä, kynsiviiloja ja kengänkiillotustarvikkeita
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa

Usein kysytyt kysymykset

Onko Just Hotel Jordan lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Just Hotel Jordan?

Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.

Mihin aikaan majoituspaikan Just Hotel Jordan sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Just Hotel Jordan uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä Just Hotel Jordan sijaitsee?

Temple Streetin yömarkkinat ja Nathan Roadin ostosalue sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä hotellista. Hongkongin satama ja Harbour City -ostoskeskus ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä. Hong Kong Jordanin asema sijaitsee vain 2 minuutin kävelymatkan päässä ja Kowloonin asema 19 minuutin kävelymatkan päässä.