Joki, jonka yllä on silta, rehevää kasvillisuutta ja kirkas taivas.

Aamiaismajoitukset – L'Isle-Jourdain

  • Muuta mieltäsi

    Varaa ilmaisen peruutusoikeuden tarjoavia hotelleja.
  • Hemmottele itseäsi

    Kirjaudu sisään ja säästä vähintään 10 % tuhansista hotelleista.
  • Ole valikoiva

    Voit hakea melkein miljoonaa majoituspaikkaa ympäri maailman.

Tarkista näiden päivien hinnat

Ensi viikonloppuna
Kahden viikon kuluttua
Kuukauden kuluttua
Kahden kuukauden kuluttua

Kohteen L'Isle-Jourdain parhaat aamiaismajoituksia

1. Globe Trotter Stables - Bed and Breakfast

Globe Trotter Stables - Bed and Breakfast
L'Isle-Jourdain
Hinta on 310 €
sisältää verot ja maksut
23.10.–24.10.
Globe Trotter Stables - Bed and Breakfast

2. La Garoffe

La Garoffe
Pibrac
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (12 arvostelua)
”Établissement très propre, décoration soignée, un accueil très chaleureux, sans compter le repas qui était fait maison et délicieux.”
Ranska
Celine
Hinta on 105 €
sisältää verot ja maksut
26.10.–27.10.
La Garoffe

3. Chambre Indépendante

Chambre Indépendante
Labastidette
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”Rien à rajouter. Parfait”
Yhdysvallat
da silva m.
Hinta on 90 €
sisältää verot ja maksut
30.10.–31.10.
Chambre Indépendante

4. La Cognee

La Cognee
Cugnaux
9.0 kautta 10, Upea, (34 arvostelua)
”Je conseille à tous de séjourner dans cette structure”
Italia
Giuseppe
Hinta on 112 €
sisältää verot ja maksut
23.10.–24.10.
La Cognee

5. La Villa des Violettes

La Villa des Violettes
Pohjois-Toulouse
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (42 arvostelua)
”We had chosen La Villa des Violettes to visit Toulouse and we had a very pleasant stay. Though is was very hot are room was cool because of the airconditioning and outside the room the swimming pool was very nice. Visiting Toulouse by bus was very easy, so we did not use our car. Breakfast was excellent and we would like to have stayed longer, but that will be on another holiday.”
Alankomaat
Jan
Hinta on 131 €
sisältää verot ja maksut
23.10.–24.10.
La Villa des Violettes

6. Maison de Maître Gentil'Home - 1699

Maison de Maître Gentil'Home - 1699
Fenouillet
9.0 kautta 10, Upea, (28 arvostelua)
”Les propriétaires sont tres agréables”
Ranska
Ulric
Hinta on 137 €
sisältää verot ja maksut
3.11.–4.11.
Maison de Maître Gentil'Home - 1699

7. Chambre D'hôtes Belle Vue - Piscine - Vue Panoramique - Cuisine et Salon Privés

Chambre D'hôtes Belle Vue - Piscine - Vue Panoramique - Cuisine et Salon Privés
Sajas
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, (1 arvostelu)
Hinta on 86 €
sisältää verot ja maksut
23.10.–24.10.
Chambre D'hôtes Belle Vue - Piscine - Vue Panoramique - Cuisine et Salon Privés

8. La Galerie, Maison de Charme et de Caractère

La Galerie, Maison de Charme et de Caractère
Itä-Toulouse
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (79 arvostelua)
”Great place to stay. Guy is super kind and helpful. Everything was clean and the property is gorgeous!”
Yhdysvallat
Maria Alejandra
Hinta on 126 €
sisältää verot ja maksut
27.10.–28.10.
La Galerie, Maison de Charme et de Caractère

9. La Maison du Poëlon

La Maison du Poëlon
Labarthe-sur-Lèze
9.8 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (48 arvostelua)
”Hôte accueillant et dans une démarche responsable, le seul bémol je dirai que les chambres ne sont pas très bien insonorisées mais la maison est ancienne et donc sûrement difficile de faire mieux”
Ranska
Laurent
Hinta on 130 €
sisältää verot ja maksut
2.11.–3.11.
La Maison du Poëlon

10. Les Granges de Jules

Les Granges de Jules
Lafitte-Vigordanne
9.4 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (48 arvostelua)
”L environnement, le calme, le cadre , la situation géographique entre Toulouse et la campagne. Ce qui nous a pas plu : - Piscine inexploitable ( alors qu elle était bien sûr le descriptif ... ) on m a proposé la piscine naturelle avec les araignées d eau 😱 - Serviette de douche trouée ( 1 serviette sur deux )”
Ranska
Cathy
Hinta on 105 €
sisältää verot ja maksut
26.10.–27.10.
Les Granges de Jules

11. Comfortable 4-bedroom apartment with kitchen, shared bathroom, near downtown

Comfortable 4-bedroom apartment with kitchen, shared bathroom, near downtown
Toulouse , läntinen
Hinta on 72 €
sisältää verot ja maksut
23.10.–24.10.
Comfortable 4-bedroom apartment with kitchen, shared bathroom, near downtown

12. Bed and Breakfast Homestay in Toulouse with Wi-Fi

Bed and Breakfast Homestay in Toulouse with Wi-Fi
Itä-Toulouse
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”Pros: Accueil de notre hôtesse. Emplacement. Le rapport qualité-prix”
Ranska
Nimetön matkailija
Bed and Breakfast Homestay in Toulouse with Wi-Fi

13. Bed and Breakfast 'Chambre D'hôtes Les Coquelicots' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning

Bed and Breakfast 'Chambre D'hôtes Les Coquelicots' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning
Fronton
Hinta on 95 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Bed and Breakfast 'Chambre D'hôtes Les Coquelicots' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning

14. Domaine Coul'Eau - Nature Theme

Domaine Coul'Eau - Nature Theme
Eaunes
Hinta on 190 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Domaine Coul'Eau - Nature Theme

15. Domaine Coul'Eau - Nordic Theme

Domaine Coul'Eau - Nordic Theme
Eaunes
Hinta on 200 €
sisältää verot ja maksut
26.10.–27.10.
Domaine Coul'Eau - Nordic Theme

16. Suite with Balneotherapy—Marrakech Theme

Suite with Balneotherapy—Marrakech Theme
Eaunes
Hinta on 200 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Suite with Balneotherapy—Marrakech Theme

17. Domaine Coul'Eau - Bali Theme

Domaine Coul'Eau - Bali Theme
Eaunes
Hinta on 190 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Domaine Coul'Eau - Bali Theme

18. Domaine Coul'Eau - Sensual Theme

Domaine Coul'Eau - Sensual Theme
Eaunes
Hinta on 190 €
sisältää verot ja maksut
27.10.–28.10.
Domaine Coul'Eau - Sensual Theme
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista

Parhaat hotelliarvostelut kohteessa L'Isle-Jourdain

L'Isle-Jourdain: Lisätietoa

Tiedot: L'Isle-Jourdain, Aamiaismajoitukset

Asiakasarvostelujen määrä
166
Majoitukset
1 546
Halvin hinta
72 €
Korkein hinta
310 €

Usein kysytyt kysymykset

Etsitkö aamiaismajoitusta kohteessa L'Isle-Jourdain?
Jos etsit itsellesi majapaikkaa, jossa on vähemmän huoneita mutta ystävällinen tunnelma, aamiaismajoitus voisi olla täydellinen valinta matkallesi kohteeseen L'Isle-Jourdain. Jos haluat tutustua alueeseen tarkemmin, sinun kannattaa käydä katsomassa kiehtovia näyttelyitä kohteessa Musée d'Art Campanaire.
Haluaisitko yöpyä aamiaismajoituksessa perinteisen hotellin sijaan?
Jokainen aamiaismajoitus on ainutlaatuinen. Niiden monet pienet mutta ihanat yksityiskohdat, kuten upea puutarha tai auringon valaisema aamiaishuone, tekevät niistä mainioita majapaikkoja kaikille niille, jotka haluavat ottaa lomalla rennosti.
Mitkä ovat parhaat aamiaismajoitukset kohteessa L'Isle-Jourdain?
Alta löytyy muutamia lähialueella sijaitsevia suosittuja aamiaismajoituksia: Maison de Maître Gentil'Home - 1699: 4 huonetta. Sijaitsee 25,4 km:n päässä kohteen L'Isle-Jourdain keskustasta. Ilmainen englantilainen aamiainen ja yksilöllinen sisustus ovat asiakkaiden hyödynnettävissä. La Villa des Violettes: 3 huonetta. Sijaitsee 28,6 km:n päässä kohteen L'Isle-Jourdain ytimestä. Ilmainen täysi aamiainen ja ulkouima-allas ovat asiakkaiden hyödynnettävissä.
Milloin minun kannattaa varata aamiaismajoitus kohteesta L'Isle-Jourdain?
Jos haaveilet vierailusta kohteessa L'Isle-Jourdain, muista tarkistaa sen vuotuiset lämpötilat. Kuumimmat kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu, joiden keskilämpötila on 21 °C. Kylmimmät kuukaudet ovat tammikuu ja helmikuu, joiden keskilämpötila on 7 °C. Kohteen L'Isle-Jourdain keskimääräinen vuotuinen sadanta on 784 mm.
Mitä tekemistä L'Isle-Jourdain tarjoaa?
Jos tahdot käydä tutustumassa kaupungin nähtävyyksiin, ovat Musée d'Art Campanaire ja Las Martines-golfkeskus vierailun arvoisia. Sinun kannattaa myös harkita vierailua kohteessa Afrikkalainen safari tai Aeroscopia-museo, jossa sinulla riittää aikaa tutustua alueeseen vielä hieman tarkemmin.
Miten voin matkustaa kohteeseen L'Isle-Jourdain ja liikkua siellä?
Näiden kuljetusvaihtoehtojen avulla on helppo suunnitella etukäteen, millaisia retkiä kohteessa L'Isle-Jourdain kannattaa tehdä. Lennä lentokentälle Blagnacin lentokenttä (TLS), joka sijaitsee 23,6 km:n päässä kaupungin ytimestä. Mikäli haluat tutustua lähialueisiin laajemmin, voi auton vuokraaminen olla hyvä ajatus.

Matkusta ympäri maailmaa Expedian avulla