Appartement vue mer Dans Villa Individuelle . Animaux de Compagnie Acceptés
In La Croix Valmer, in the heart of a private domain, this 65m² apartment in R0 villa with swimming pool benefits from an exceptional panorama of the sea and the golden islands. It consists of 2 bedrooms including a master suite, 2 bathrooms, a fully equipped kitchen open to the living room with direct access to the terrace and the garden. The beaches of Gigaro, the D-Day landings and the village are 5 minutes away by car. Possibility for the more sporty to get there on foot!
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Ulkouima-allas
Yksityinen uima-allas
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Tehosekoitin
Uuni
Vedenkeitin
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Olohuone
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Kirjoja
Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ulkotilat
Patio
Puutarha
Puutarhakalusteet
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain koirat ovat tervetulleita
Korkeintaan 25 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
Ei hissiä (majoituspaikka katutasossa)
Hyvin valaistu kulkuväylä sisäänkäynnille
Laattalattia yleisissä tiloissa
Majoituspaikka katutasossa
Pyörätuolille soveltuva kulkuväylä
Pyörätuolin käyttäjille soveltuva uima-allas
Määrätyt tupakointialueet
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikit sallitaan
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Vain koirat ovat tervetulleita
Korkeintaan 1 (korkeintaan 25 kg per lemmikki)
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 830480003047F
Lisämaininnat
Kansallisten määräysten vuoksi käteismaksut eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa tässä majoituspaikassa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Tietoja alueesta
Huoneisto sijaitsee kohteessa La Croix-Valmer. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Saint-Tropez'n santarmistomuseo ja elokuvateatteri ja La Maison des Papillons (perhosmuseo) listalleen, ja joihinkin alueen muihin nähtävyyksiin kuuluu Azur Park -huvipuisto ja Domaine du Rayolin puisto. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen La Croix-Valmer
Onko majoituspaikassa Appartement vue mer Dans Villa Individuelle . Animaux de Compagnie Acceptés uima-allas?
Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.
Onko Appartement vue mer Dans Villa Individuelle . Animaux de Compagnie Acceptés lemmikkiystävällinen?
Kyllä, tämä majoituspaikka sallii koirat (korkeintaan 1). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 25 kg.
Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Appartement vue mer Dans Villa Individuelle . Animaux de Compagnie Acceptés?
Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.
Mihin aikaan majoituspaikan Appartement vue mer Dans Villa Individuelle . Animaux de Compagnie Acceptés sisäänkirjautuminen on?
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.
Mihin aikaan majoituspaikan Appartement vue mer Dans Villa Individuelle . Animaux de Compagnie Acceptés uloskirjautuminen on?
Uloskirjautuminen tapahtuu klo 9.30.
Missä Appartement vue mer Dans Villa Individuelle . Animaux de Compagnie Acceptés sijaitsee?
Château de Chausse, Cavalairen maihinnousurannat ja Vergeronin ranta sijaitsevat 5 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Bouillabaissen ranta sijaitsee 4,3 kilometrin päässä.
Arvostelut
Appartement vue mer Dans Villa Individuelle . Animaux de Compagnie Acceptés – arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
10
Siisteys
10
Sijainti
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
Alexander T.
17.8.2025
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Alles war perfekt. Noch schöner als auf den Bildern! Traumhaft! Und die Vermieter haben täglich Tips und Empfehlungen, falls man möchte. 10 von 10 Punkten, mit Freunden oder Familie.