Koko huoneisto

Falls West 37-3B

Majoituspaikan Falls West 37-3B valokuvagalleria

Katettu ulkoalue, jossa on istumapaikkoja ja josta avautuu näkymä järvelle ja kauempana sijaitsevalle rantaviivalle.
Keittiössä on suuri keittiösaareke, ruokailutila tuoleineen ja näkymä ulos.
Ruokailutila, jossa on lasipöytä, metallituolit, kattokruunu ja takka.
Makuuhuoneessa on suuri sänky, puinen kaappi, televisio, tuoli ja parveke, jolta on näkymä vesistöön.
Moderni keittiö, jossa on valkoiset kaapit, musta mikroaaltouuni ja baaritiski metallisilla jakkaroilla.

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta8 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Falls West 37-3B

  • Tämä kolmen makuuhuoneen rantayksikkö, joka sijaitsee Horseshoe Bend -kadulla Carol Roadilta ja vesillä 2 mailin etäisyydellä, tarjoaa kauniit näkymät veteen kannen turvatarkistuksesta. Master-sviitissä on king-vuode, vaatehuone ja oma kylpyhuone sekä pääsy kannelle. Toisessa makuuhuoneessa on queen-vuode ja kolmannessa makuuhuoneessa kaksi erillistä vuodetta. Olo- ja ruokailutilan avoin pohjaratkaisu, jossa on täydellinen keittiö ja pääsy kannelle olohuoneen kautta. Tämä yksikkö mahtuu korkeintaan 8 vierasta, tupakointi kielletty ja ei lemmikkejä. 12 x 32 veneen lipsahdus sisältyy laitteen varaamiseen.

    Falls-kompleksi tarjoaa 2 ulkouima-allasta, tenniskentän ja pienen leikkipaikan. Sijaitsee myös lähellä ostosmahdollisuuksia (110 myymälämyymälä), ravintoloita (Lil Rizzos, Blue Heron & JJ Twiggs), nähtävyyksiä (Bagnell Dam Strip) ja golfia (Season's Ridge and Osage National). Meillä on kolme yksikköä tässä monimutkaisessa majoittaa pienet ryhmät jopa 22 vierasta.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkone
  • Kahvin-/vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin

Ulkotilat

  • Grilli

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Veden äärellä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee veden äärellä. The Cove Golf Course ja The Ridge Golf Course ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat Sugar Creek Mini Golf ja Willmore Lodge. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Paradise Parasail Inc. tapahtumat, tai vietä ilta kohteessa Shady Gators. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Lake Ozark
Lake Ozark: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Lake Ozark, MO

Lähettyvillä

  • Kirkkaan sininen taivas, kirkkaasti paistava aurinko, punainen lippu ruohikkomäellä ja maapolku, joka johtaa sitä kohti.
    The Cove Golf Course
    7 min ajomatka - 6.0 km:n päässä
  • Auringonlasku tyynen järven yllä, jossa on näkyvissä veneitä, kivinen rantaviiva ja taustalla metsäinen kukkula.
    Bagnell Dam
    9 min ajomatka - 8.1 km:n päässä
  • The Ridge Golf Course
    7 min ajomatka - 4.9 km:n päässä
  • Paradise Parasail Inc.
    9 min ajomatka - 7.7 km:n päässä
  • Sugar Creek Mini Golf
    9 min ajomatka - 9.5 km:n päässä

Liikkuminen

  • Versailles, MO (VRS-Roy Otten Memorial Airfield) – 52 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    10 min ajomatka
  • Alley Cats Pizzeria
    11 min ajomatka
  • Tucker's Shuckers
    11 min ajomatka
  • Batters Box
    16 min ajomatka
  • Marty Byrde's
    11 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Falls West 37-3B lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Falls West 37-3B ?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Falls West 37-3B sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Falls West 37-3B uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Falls West 37-3B sijaitsee?

Lake of the Ozarks on 0,1 kilometrin ja The Cove Golf Course on 4,7 kilometrin päässä tästä rannalla sijaitsevasta huoneistorakennuksesta. The Ridge Golf Course ja Lemans Go-Karts Raceway ovat myös 10 kilometrin päässä.

Falls West 37-3B – arvostelut

Arvostelut

Loistava

Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.
LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 5 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 5 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 5 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 5 arvostelua

9,6

Siisteys

9,2

Sijainti

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Kari G.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great Stay for 4th of July

We had an awesome weekend. The home was clean. Plenty of nice natural light. Great water view!!! Pleased with the stay!
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

GEORGE V.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great location

The location and boat slip was perfect. Had a hard time finding the pool but once we found it, it was great with the lake view. One downfall was we found the place to be very outdated with the furniture and the carpet had alot of stains.
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Don G.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Nice Condo

Condo was very nice, exceptionally clean and listed exactly as presented. Some of the amenities are very dated (TV's, video player, & toaster). The view was exceptional with a really nice screened porch.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Kelly M.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Clean, comfortable, & easy

We have a smaller condo in the same complex & rented this for additional space for the rest of the family for our reunion. Loved that each bedroom had it’s own bathroom. We did get in a little later than 3 as the tvs were reported not to be working by cleaning staff. They sent a maintenance man over asap to get them in working order for us. Super easy to work with. Will rent from them again.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Lindsey B.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great place!

Great view of the main channel and nice pool! Easy access.
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2021