Hotel Casa 73 Deluxe

Majoituspaikan taso: 2.5

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

VIP Access

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
  • Siivous
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 2/2 huonetta

Kahden hengen superior-huone

  • 15 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Neljän hengen superior-huone, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 35 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä

Saatat pitää myös näistä

Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Hotel Casa 73 Deluxe sijaitsee kohteessa Laureles - Estadio huvielämän keskuksessa. Oviedon ostoskeskus ja Santa Fen ostoskeskus ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Parque del Poblado ja Lleras-puisto. Juan Pablo II Airpark ja Palacio de la Cultura ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Medellín
Kartta
7336 Cl. 45E, Medellín, Antioquia, 050031

Lähettyvillä

  • Ilmakuva kaupungista, jossa on moderneja rakennuksia, suuri viheralue ja rautatieasema.
    Plaza Mayorin messukeskus
    5 min ajomatka - 2.6 km:n päässä
  • Ensimmäinen Laurelesin puisto
    10 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Toinen Laurelesin Puisto
    13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Universidad Pontificia Bolivariana
    13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Unicentron ostoskeskus
    16 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Estadion asema – 7 minuutin kävelymatka
  • José María Córdovan kansainvälinen lentoasema (MDE) – 46 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Hamburguesas Del Oeste
    7 min kävelymatka
  • Los perritos
    6 min kävelymatka
  • Cantina La 70
    7 min kävelymatka
  • Amelier Cafe Laureles
    4 min kävelymatka
  • Son Havana
    3 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Hotel Casa 73 Deluxe

  • Hotelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta Atanasio Giradot Stadium
  • Hotel Casa 73 Deluxe tarjoaa pyykinpesutilat ja paljon muuta. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään seuraavat edut yöpymisen aikana:
    • Kuljetukset majoituspaikasta lentokentälle (lisämaksusta), savuttomat tilat ja televisio aulassa
    • Concierge-palvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja juomavesiautomaatti
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Hotel Casa 73 Deluxe kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ensi-iltaelokuvat ja kannettavalle tietokoneelle sopivat työtilat sekä ilmastointi ja tallelokerot.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy saippuat
    • 22-tuumainen televisio, josta löytyy Netflix, Hulu ja suoratoistopalvelut
    • Minijääkaapit, mikroaaltouunit ja korkealuokkaiset kanavat

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Hotel Casa 73 Deluxe lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Hotel Casa 73 Deluxe?

Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.

Mihin aikaan majoituspaikan Hotel Casa 73 Deluxe sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan Hotel Casa 73 Deluxe uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Tarjoaako Hotel Casa 73 Deluxe lentokenttäkuljetukset?

Kyllä, kuljetukset majoituspaikasta lentokentälle ovat tarjolla (käytettävissä pyynnöstä). 140000 COP:n suuruinen maksu (per huone) veloitetaan.

Missä Hotel Casa 73 Deluxe sijaitsee?

Obelisco-ostoskeskus ja Atanasio Giradot Stadium sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä hotellista. Velodromi Martin E. Cochise ja Ensimmäinen Laurelesin puisto ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä. Estadion asema on 7 minuutin kävelymatkan päässä, ja Florestan asema on 14 minuutin kävelymatkan päässä.

Arvostelut

Hotel Casa 73 Deluxe – arvostelut

9,0

Upea

8,8

Siisteys

8,4

Palvelut/mukavuudet

9,2

Henkilökunta ja palvelu

9,2

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 10 kautta 17 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 5 kautta 17 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 17 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 17 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 17 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
La ubicación, el personal, cómodo, completo y céntrico
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excelente lugar. Bien ubicado
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Buen lugar
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Todo muy bien y el desayuno delicioso atendidos como en casa.
Yöpyi 9 yötä toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Staff, clean room breakfast was good
Yöpyi 4 yötä marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Excelente atención. Muy buen lugar
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excelente lugar, todos fueron muy amables conmigo, cualquier información que necesitaba sobre algún lugar me la proporcionaban y el desayuno delicioso, recomiendo el hotel.
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Genial

Todo perfecto,buen precio,bonito y cerca de todo un lugar tranquilo los muchachos de recepción muy amables y serviciales,cuando regrese me hospedó con ellos un equipo perfecto y muchas gracias por su atención 🙏
Yöpyi 11 yötä syyskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Breakfast linen
Yöpyi 8 yötä lokakuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
O hotel é pequeno e está bem localizado. A estação do metrô está a aproximadamente 8 minutos de caminhada. Oferece um café da manhã típico e os funcionários são prestativos e atenciosos. O quarto que ficamos é bastante confortável e espaçoso, com uma nini geladeira. A rua é muito tranquila. Tem vários opções de restaurantes por perto e um mini mercado em frente. Foi uma boa opção de hospedagem na cidade.
Yöpyi 6 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
El servicio de empleados , su generosidad, limpieza y servicio. Un ambiente muy bueno y tranquilo sobre todo seguro. Solo pediría que cambien los matres más cómodos .
Yöpyi 7 yötä tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Same breakfast every day
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excelente ubicación, zona muy tranquila y segura, fuimos para un concierto en el estadio, esta muy cercano, y el regreso a pie a medianoche fue bastante seguro. El único problema fue que un dia no limpiaron la habitación y eso que si lo solicitamos, la ventaja de un hotel es esa, contar con ese tipo de servicios. Por lo demás todo muy bien, el personal muy amable.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Gostei bastante da acomodação, mas o WI-FI no segundo andar não funciona, ainda troquei o frigobar de lugar, que estava na frente do repetidor, inclusive havia bastante sujeira nesse local, mesmo assim o WI-FI não funcionou. Mas, pelo custo benefício valeu a pena.
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Me agradó
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Yöpyi 9 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2025