Yksityinen majoittaja

Riviera Iya Valley

Majoituspaikan taso: 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Aamiainen saatavilla
  • Pyykinpesu
  • Keittiö
Nykyinen hinta on 131 €
25.10.–26.10.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 6/6 huonetta

Yhden hengen perushuone, 1 yhden hengen sänky, kulmassa

8,0 kautta 10
Erittäin hyvä
(1 arvostelu)
  • 7 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky

Kahden hengen perushuone (kaksi sänkyä), 2 yhden hengen sänkyä, vuoristonäköala, vuorten lähellä

  • Näkymä vuoristoon
  • 9 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Kahden hengen standard-huone (kaksi sänkyä), vuoristonäköala

  • Näkymä vuoristoon
  • 9 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Yhden hengen economy-huone, 1 yhden hengen sänky, puolikerroksessa

  • 7 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky

Peruschalet, 5 makuuhuonetta, vuoristonäköala, vuorten lähellä

  • Näkymä vuoristoon
  • 5 makuuhuonetta
  • 7 henkilöä
  • 7 yhden hengen sänkyä

Yhden hengen comfort-huone, vuoristonäköala

  • Näkymä vuoristoon
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Riviera Iya Valley sijaitsee kaupungin keskustassa. Iya-laakson pissaava poikapatsas ja Chiiori ovat mielenkiintoisia paikallisia maamerkkejä, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Tsurugisanin puolikansallispuisto ja Oboken rotko listallesi. Täällä voit meloa kajakilla ja harrastaa koskenlaskua, tai osallistua ulkoilma-aktiviteetteihin, joihin kuuluu vaellus-/pyöräilyreitit. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Miyoshi
Miyoshi: näytä lisää hostelleja
Kartta
2149-7, Miyoshi, Tokushima, 7795452

Lähettyvillä

  • Joki, joka mutkittelee vuoristolaakson läpi, ja jonka varrella kasvaa syksyisin värikkäitä lehtiä.
    Tsurugisanin puolikansallispuisto
    16 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • Puinen riippusilta, jossa on käytetty luonnonköysiä, ja sen ympärillä on tiheää, vihreää kasvillisuutta sekä kivinen joenuoma.
    Iya-laakson riippusilta
    26 min ajomatka - 14.8 km:n päässä
  • Oboken rotko
    1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä
  • Yokai-talo ja kivimuseo
    14 min kävelymatka - 1.2 km:n päässä
  • Iya-laakson pissaava poikapatsas
    31 min ajomatka - 16.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Ōboken asema – 1 minuutin ajomatka
  • Kochi (KCZ-Ryoma) – 82 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • かずらばし亭
    13 min ajomatka
  • 清流のそば処 祖谷美人
    11 min ajomatka
  • もみじ亭
    3 min ajomatka
  • 祖谷そば 仙吉
    8 min ajomatka
  • 珈琲館おおぼけ
    2 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Riviera Iya Valley

  • Hostelli kaupungin keskustassa
  • Riviera Iya Valley tarjoaa pyykinpesutilat ja paljon muuta. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään nämä edut:
  • Mannermainen aamiainen (lisämaksusta), savuttomat tilat ja concierge-palvelut
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Riviera Iya Valley kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi ja ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Hiustenkuivaajat ja sampoot
    • Jaetut keittiöt, mikroaaltouunit ja leivänpaahtimet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Riviera Iya Valley lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Riviera Iya Valley?

23.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Riviera Iya Valley tulopäivälle 25.10.2026 ovat alkaen 131 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Mihin aikaan majoituspaikan Riviera Iya Valley sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.30. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan Riviera Iya Valley uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 9.30.

Missä Riviera Iya Valley sijaitsee?

Oboken rotko ja Tsurugisanin puolikansallispuisto sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä tästä hostellista. Heike Yashiki -folkloremuseo sijaitsee 3,7 kilometrin päässä.

Arvostelut

Riviera Iya Valley – arvostelut

9,0

Upea

10

Siisteys

9,0

Palvelut/mukavuudet

9,4

Henkilökunta ja palvelu

9,6

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 6 kautta 9 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 9 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 9 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 9 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 9 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Easy check in even if arriving late by using a tablet at the entry. Nice wood renovations in the room and shower room. Ear plugs are provided for free and might be needed if you're a light sleeper. Host was friendly and helpful allowing you to leave luggage in the lobby while you explore the area.
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Wi-FiのネットワークIDやパスワードの説明書が探しても見つからなかった。電波の状況が悪いので繋げたかったが資料がないため不便だった。やはり最低限の資料は部屋に置いておいて欲しい。
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Yöpyi 1 yön lokakuussa 2025