Yksityinen majoittaja

Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • Aamiainen saatavilla
  • Pysäköinti saatavilla
  • Pyykinpesu
Nykyinen hinta on 381 €
sisältää verot ja maksut
25.10.–26.10.
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Aamiaismajoitus sijaitsee kohteessa New Providence. Sight and Sound Theatre (teatteri) ja American Music Theatre Lancaster ovat näkemisen arvoisia kulttuurikohteita, ja shoppailusta kiinnostuneille tarjolla on Central Market ja Tanger Outlets Lancaster. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Penn Medicine Park tapahtumat, tai vietä ilta kohteessa Rainbow Dinner Theater. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen New Providence
New Providence: näytä lisää aamiaismajoituksia
Kartta
New Providence, PA

Lähettyvillä

  • Maalaishenkinen puupöytä, jossa on penkit, ikkuna ja erilaisia keittiövälineitä.
    Hans Herr House Museum
    10 min ajomatka - 12.5 km:n päässä
  • Trout Run
    4 min ajomatka - 3.2 km:n päässä
  • Ray's Woods
    5 min ajomatka - 4.9 km:n päässä
  • Steinman Run
    5 min ajomatka - 4.2 km:n päässä
  • Jason's Woods
    13 min ajomatka - 17.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Lancasterin asema – 29 minuutin ajomatka
  • Lancaster, Pennsylvania (LNS) – 41 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    11 min ajomatka
  • Conestoga Wagon Restaurant
    15 min ajomatka
  • Starbucks
    11 min ajomatka
  • Burger King
    14 min ajomatka
  • Quarryville Family Restaurant
    15 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B tarjoaa asiakkaidensa käyttöön erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä golfmahdollisuus paikan päällä, ulkotulisija ja puutarha. Käy hemmottelemassa itseäsi kylpylähoidoilla. Nauti esimerkiksi hieronnasta. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa. Saatavilla oleviin palveluihin/mukavuuksiin kuuluu myös pelihalli/-huone ja pyykinpesutilat.
  • Muihin etuihin kuuluvat:
    • Aamiainen (lisämaksusta), polkupyörä paikan päällä ja paikallinen ateriakuljetuspalvelu
    • Musiikkikirjasto, viherseinä ja kirjoja
    • Pelejä, grillejä ja savuttomat tilat
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B kaikkien huoneiden palveluihin ja mukavuuksiin kuuluvat esimerkiksi takat ja ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi ja työtuolit.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kierrätysmahdollisuus ja kompostointimahdollisuus
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy poreammeet ja suihkut
    • Älytelevisio, josta löytyy DVD-soitin
    • Kuistit tai lanait, erilliset ruokailualueet ja keittiöt

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B?

24.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B tulopäivälle 25.10.2026 ovat alkaen 381 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.30.

Missä Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B sijaitsee?

Trout Run, Steinman Run ja Ray's Woods sijaitsevat 5 kilometrin päässä tästä aamiaismajoituksesta. Baumgardener's Covered Bridge ja Lakewood lake ovat myös 10 kilometrin päässä.

Arvostelut

Windows on the Stream Suite at French Country Manor B&B – arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

10

Siisteys

10

Sijainti
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Great getaway. Property is absolutely beautiful and hosts are amazing
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2026