Koko huoneisto

Modern Corner Unit Pool Steps From Palm Beach

2.0 tähden majoituspaikka

Majoituspaikan Modern Corner Unit Pool Steps From Palm Beach valokuvagalleria

Huoneisto | 2 makuuhuonetta
Huoneisto | 2 makuuhuonetta
Huoneisto | 2 makuuhuonetta
Huoneisto | 2 makuuhuonetta
Huoneisto | 2 makuuhuonetta

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Modern Corner Unit Pool Steps From Palm Beach

  • Huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Palm Beach
  • Kohteiden Hyatt Regency Casino ja Stellaris Casino lähellä sijaitseva Modern Corner Unit Pool Steps From Palm Beach tarjoaa asiakkaille paljon erilaisia palveluita/mukavuuksia. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään nämä edut:
  • Hissi ja rantapyyhkeet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rantapyyhkeet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Pysäköinti kadulla saatavilla

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 yksityistä kylpyhuonetta

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • 5 majoitustilaa

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Majoituspaikan rekisteröintinumero 5033046
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut

Kansallinen luokitus

Tällä majoituspaikalla ei ole maan Aruba matkailulautakunnan luokitusta. Asiakkaidemme hyödyksi olemme tehneet luokituksen oman luokitusjärjestelmämme perusteella.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Palmuranta. Divi Golf and Beach Resort ja Mangel Halton ranta ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Palm Beach ja Kotkaranta. Bubalin lintujensuojelualue ja Perhospuisto ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Noord
Noord: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Noord, Palm Beach

Lähettyvillä

  • Kirkasvetinen, turkoosinsininen ranta, jossa on palmuja ja taustalla näkyy hotelli.
    Palm Beach
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Paseo Herencia -ostoskeskus
    1 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Palm Beach Plaza
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Hyatt Regency Casino
    4 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Stellaris Casino
    10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Oranjestad (AUA-Kuningatar Beatrixin kansainvälinen lentokenttä) – 16 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Smokey Joe's
    5 min kävelymatka
  • Iguana Cantina
    3 min kävelymatka
  • Starbucks
    3 min kävelymatka
  • Texas de Brazil
    4 min kävelymatka
  • North End Pub And Grill
    2 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Modern Corner Unit Pool Steps From Palm Beach lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Modern Corner Unit Pool Steps From Palm Beach sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Modern Corner Unit Pool Steps From Palm Beach uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Modern Corner Unit Pool Steps From Palm Beach sijaitsee?

Palm Beach Plaza, Palm Beach ja Hyatt Regency Casino sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä asuinrakennuksesta. Stellaris Casino ja Hilton Aruban kasino ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä.

Modern Corner Unit Pool Steps From Palm Beach – arvostelut