Koko loma-asunto

The Office at North Creek All Season Rental

Majoituspaikan The Office at North Creek All Season Rental valokuvagalleria

Kompakti olohuone, jossa on puinen katto, sohva, ruokapöytä ja seinälle asennettu televisio.
Tunnelmallinen olohuone, jossa on puuseinä, litteänäyttöinen televisio, penkki, kahvinkeitin ja mikroaaltouuni.
Kaksikerroksinen rakennus, jossa on parveke ensimmäisessä kerroksessa ja autotalliovi.
Huone, jonka seinät on paneloitu puulla, siinä on nahkasohva, ruokapöytä ja seinillä on kehystettyjä tauluja.
Huoneessa on puulattia, tumma puupöytä ja vihreäkuvioinen matto. Siellä on kaksi puuovea, joista toisen yläpuolella on kyltti, sekä seinä, jossa on kehystetty kuva ja seinälle kiinnitetty lintu.

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli
  • Näkymä vuoristoon
Nykyinen hinta on 246 €
sisältää verot ja maksut
9.9.–10.9.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

The Office at North Creek All Season Rental

  • Perfectly located in the heart of the Adirondacks, North Creek All Season Rental offers a variety of units. Situated only steps from North Creek's Main St. Mosaic, NC ASR offers easy access to all that downtown has to offer. The Gore Ski Bowl, Hudson River, Rafting Co, Revolution Rail Co. and many other attractions are within a quick 5-10 minute walk. Boasting perfect cell reception and lightening fast 500/500 mbps wifi, NC ASR is fully equipped for remote learning/work connectivity.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Pelejä
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
  • Videopelejä

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka
  • Majoittajan kommentti:

Sijainti

  • Joen rannalla
  • Kaupungin keskustassa
  • Vuoristossa

Tekemistä

  • Kajakki

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu
No smoking allowed at this property

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kaupungin keskustassa ja joenrannalla. Gore Mountain Ski Resort ja Hudson Glades ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Blue Mountain Wild Forest ja Hudson River listallesi. Revolution Rail Co. ja North Creek Depot Museum ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen North Creek
North Creek: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
North Creek, NY

Lähettyvillä

  • Tannery Pond Community Center
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Revolution Rail Co.
    10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • North Creek Depot Museum
    10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • North Creek Ski Bowl Town Park
    15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • Little Gore Glades
    5 min ajomatka - 1.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Glens Falls, New York (GFL-Floyd Bennett Memorial -lentokenttä) – 56 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Stewart's Shops
    2 min ajomatka
  • Tannery Pub at Gore Mountain
    6 min ajomatka
  • Becks Tavern
    2 min ajomatka
  • Basil & Wicks
    2 min ajomatka
  • Izzy's Market & Deli
    5 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko The Office at North Creek All Season Rental lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa The Office at North Creek All Season Rental?

29.8.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa The Office at North Creek All Season Rental tulopäivälle 9.9.2026 ovat alkaen 246 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa The Office at North Creek All Season Rental?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan The Office at North Creek All Season Rental sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan The Office at North Creek All Season Rental uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä The Office at North Creek All Season Rental sijaitsee?

Tannery Pond Community Center ja Hudson River sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä tästä loma-asunnosta. Revolution Rail Co. ja North Creek Depot Museum ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä.

The Office at North Creek All Season Rental – arvostelut