Koko huoneisto

Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin!

Majoituspaikan Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin! valokuvagalleria

Parvekkeella on pöytä ja tuolit, ja sieltä on näkymä rannalle ja avara merinäkymä.
Korkea kerrostalohotelli, jossa on useita kerroksia, parvekkeita ja näkymä rannalle.
Näkymä rannalle, jossa on polku, joka johtaa merelle, aidattu alue ja uima-allas etualalla.
Vesileikkialue, jossa on useita vesisuihkuja ja kilpikonnankuosisesti suunniteltu vesiaihe.
Uima-allas, jossa on aurinkotuoleja ja josta on näkymä rannalle ja merelle.

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä130 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin!

  • Siellä on runsaasti tilaa perheen tai ystävien pysyä oikealla rannalla tässä 3 makuuhuoneen 2 kylpyhuoneen asunto-osakeyhtiö. Tämä huoneisto nukkuu kahdeksan ja on 5. kerroksessa Phoenix X.

    · Taulutelevisio makuuhuone ja olohuone

    · Queen vuodesohva ja DVD-soitin oleskelutilassa

    · Täysin varusteltu keittiö, jossa kaikki tärkeimmät koneet, graniitti työtaso, ja laatta backsplash

    · Keittiö baari on neljä baarituolit ja taulukon ruokailutila on istumapaikat kuudelle

    · Täysi koko pesukone ja kuivaaja

    · King size-vuode, DVD-soitin, ja pääsy parvekkeelle makuuhuoneessa

    · Master kylpyhuoneessa on suihku ja amme combo ja graniitti työtaso

    · Upea kuilu edestä voi nauttia parveke pöytä kuudelle


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas
  • Sauna
  • Sisäuima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä merta
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Tennis

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 130 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee rannalla kohteessa Orange Beach East. The Wharf ja Tanger Outlet Center (ostoskeskus) ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja Waterville USA (huvipuisto) ja The Park at OWA ovat hyviä kohteita alueen suosituimmista nähtävyyksistä kiinnostuneille. Oletko valmis viettämään illan ulkona? Hub Stacey's at The Point ja The Hangout ovat hyviä paikkoja siihen. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Orange Beach
Orange Beach: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Orange Beach, AL

Lähettyvillä

  • Ranta auringonlaskun aikaan, jossa ihmiset kävelevät rannalla ja taustalla näkyy rakennus.
    Orange Beach Beaches
    1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
  • Rannikkokaupunki, jossa on pitkä hiekkaranta, korkeita hotelleja ja kirkas, sininen taivas.
    Perdido Key Beach
    9 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä
  • Ilmakuva rannikkokaupungista, jossa on kirkkaan sininen vesi, vierasvenesatama ja useita saaria.
    Ono Island
    1 min ajomatka - 0.4 km:n päässä
  • Puinen kävelysilta, joka johtaa rannikkoalueelle, jossa on rakennuksia ja silta.
    Persianlahden osavaltion puisto
    2 min ajomatka - 2.1 km:n päässä
  • Flora-Bama
    1 min kävelymatka - 0.1 km:n päässä

Liikkuminen

  • Gulf Shores, Alabama (GUF-Jack Edwardsin lentokenttä) – 21 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Flora-Bama Lounge, Package, and Oyster Bar
    6 min kävelymatka
  • The Gulf
    4 min ajomatka
  • Cobalt the Restaurant
    3 min ajomatka
  • Pirates Cove
    41 min ajomatka
  • Sunliner Diner
    6 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin! uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on sisäuima-allas.

Onko Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin! lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin!?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin! sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin! uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin! sijaitsee?

Orange Beach Beaches ja Perdido Key Beach sijaitsevat 10 minuutin kävelymatkan päässä tästä huoneistorakennuksesta. Persianlahden osavaltion puisto sijaitsee 1,7 kilometrin päässä.

Aika suunnitella SUMMER-matka BEACHiin! – arvostelut

Arvostelut

Poikkeuksellisen hyvä

Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.
LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 5 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 5 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 5 arvostelua

9,6

Siisteys

10

Sijainti

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Brodie J.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great spot!

We loved the location and size of the condo!
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Jessica M.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Quick girls trip!

I love phoenix x because of the location! Property is clean. Will stay in this condo again!!
Yöpyi 4 yötä kesäkuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Shirley L.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

relaxing

Good except for boom box loud first night. Called front desk and it finally got turned down.
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2021
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Michelle K.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Nice Getaway

This condo was exactly as the photos showed on the listing. It was clean, spacious and nicely decorated. We had plenty of room to spread out and not feel cramped. The check in process was easy and we loved the covered parking. Would definitely stay here again.
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2021
Vanha arvostelu

10/10 Loistava

Dennis J.

Very pleasantly surprised!

Unit was neat & clean. Plenty of entertainment & dining options nearby. My wife has some skin issues with too much sun exposure, so I was especially thrilled with the bridge over the pool that allowed her to be in the pool, but out of the sun!