Koko huoneisto

** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta

Majoituspaikan ** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta valokuvagalleria

Parveke, jolta on näkymä merelle, sekä pöytä ja tuolit.
Luokittelematon kuva, 2 kautta 80, painike
Rantahotelli, jossa on uima-allas ja josta on näkymä rannalle ja merelle.
Luokittelematon kuva, 4 kautta 80, painike
Ilmakuva rantalomakohteesta, jossa on uima-allas, aurinkotuoleja ja ranta-aluetta.

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta10 henkilöä182 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta

  • Contemporary ja upea 3 makuuhuonetta 4 kylpyhuone loma-asunto, joka nukkuu kymmenen sijaitsee kaukana hissi 8. kerroksessa Phoenix West II.

    · Taulutelevisiot kaikissa huoneissa ja olohuoneessa

    · Queen-vuodesohva olohuoneessa

    · Graniitti työtasot, ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet ja laattojen backsplash keittiössä

    · Wet-baarissa, jossa on graniitti työtasolla, on jääpalakone

    · Ruokailutila istuu kuudella pöydällä ja neljä keittiön baarissa

    · King-size-vuode makuuhuoneessa

    · Poreallas erillisellä suihkulla ja kaksinkertainen pesuallas kylpyhuoneeseen

    · Kaakeloitu parveke upealla lahden etukuvalla istuu neljä pöydässä


    * Huomaa: Phoenix West II on savuton huone, lukuun ottamatta nimettyjä ulkona tupakointialueita. Savuttomia käytäntöjä, joihin sisältyy e-savukkeita, sovelletaan kaikkiin yleisiin tiloihin (ts. Uima-altaan kansiin, portaikkoihin jne.), Osakehuoneistojen sisäpuolelle ja parvekkeille.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas
  • Sauna
  • Sisäuima-allas
  • Yksityinen uima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 4 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä merta
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Kuntosali
  • Tennis
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Koripallomahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 182 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee rannalla. Tropic Falls at OWA on suosittu nähtävyys, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Persianlahden osavaltion puisto ja Orange Beach Beaches. Oletko valmis viettämään illan ulkona? The Hangout ja Hub Stacey's at The Point ovat hyviä paikkoja siihen. Kannattaa myös varata aikaa alueen aktiviteetteihin tutustumiseen. Niihin kuuluu muun muassa golfaus. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Orange Beach
Orange Beach: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Orange Beach, AL

Lähettyvillä

  • Ranta auringonlaskun aikaan, jossa ihmiset kävelevät rannalla ja taustalla näkyy rakennus.
    Orange Beach Beaches
    1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä
  • Puinen kävelysilta johtaa moderniin rakennukseen, jossa on kaareva katto ja pylväät.
    Perdido Beach Boulevard
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Puinen kävelysilta, joka johtaa rannalle, ja sen molemmin puolin on palmuja.
    Persianlahden osavaltion puisto
    6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Rakennuksessa on sininen katto, ja sen edessä on suihkulähde.
    Orange Beach Welcome Center
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Rosemary Dunes Trailhead
    19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä

Liikkuminen

  • Gulf Shores, Alabama (GUF-Jack Edwardsin lentokenttä) – 12 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Villaggio Grille
    12 min ajomatka
  • The Southern Grind Coffee House
    12 min ajomatka
  • CoastAL Orange Beach
    4 min ajomatka
  • Old Salt Tavern
    4 min ajomatka
  • Tee Off At The Wharf
    11 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa ** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on sisäuima-allas.

Onko ** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa ** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan ** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan ** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä ** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta sijaitsee?

Orange Beach Beaches ja Persianlahden osavaltion puisto sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä tästä rannalla olevasta huoneistorakennuksesta. Perdido Beach Boulevard ja Romar Beach ovat myös 10 minuutin kävelymatkan päässä.

** ILMAISET yöt!** Phoenix West II - 8. kerros - 3 makuuhuonetta – arvostelut

Arvostelut

Erittäin hyvä

Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.
LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua

8,8

Siisteys

9,4

Sijainti

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Clean room, great location, easy parking
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Sisäänkirjautuminen, viestintä ja sijainti
The unit was in a perfect location, the amenities were perfect for a family with smaller children. However, the unit had the most uncomfortable furniture, the sofa and chairs should have been taken to the curb a year or two ago. The barstools were shaky and ready to fall apart. The kitchen was barely stocked with dining and drink ware. I purchased a cookie sheet and plastic bowls to use during our stay. This is the first time we’ve stayed in a unit that was so poorly equipped.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Overall great stay, but furniture and TV’s need some TLC

The room was very clean and setup was very nice. The furniture was very uncomfortable. It is a sectional and the corner would slide out if you sat near the corner. The section with the bed almost felt like the bed fell out of the frame to the floor, making it extremely difficult to get out of and not comfortable while sitting there. All the barstools were quite wobbly The master bedroom TV could be turned on manually but couldn’t modify the volume. King bedroom 2 didn’t have a smart card in receiver so you couldn’t watch anything
Yöpyi 14 yötä lokakuussa 2024