Koko loma-asunto

Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes

Majoituspaikan taso: 3.5

Majoituspaikan Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes valokuvagalleria

Uima-allas
Käytävällä on lasinen konsolipöytä, kultakehyksinen peili ja seinällä oleva taideteos.
Hotellihuone, jossa on kaksi sänkyä, suuri trooppinen seinämaalaus ja kolme kehystettyä lehtiaiheista taideteosta seinällä.
Moderni keittiö, jossa on keskeinen saareke, valkoiset kaapit ja astianpesukone. Keittiössä on myös ruokailutila, jossa on pöytä ja tuolit, sekä portaikko, joka johtaa ylempään kerrokseen.
Tunnelmallinen olohuone, jossa on harmaa kulmasohva, musta sohvapöytä ja kiviseinä, jolla on kehystettyjä taideteoksia.

Koko koti

9 makuuhuonetta5 kylpyhuonetta26 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes

  • Huvila, joka sijaitsee lähellä kohdetta Vanhakaupunki
  • Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes tarjoaa asiakkaiden hyödynnettäväksi erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä terassi, puutarha ja leikkikenttä. Ilmainen Wi-Fi huoneessa on kaikkien asiakkaiden käytössä. Saatavilla on myös pelihalli/-huone.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään tällaiset edut:
    • Ulkouima-allas
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Grillejä, savuttomat tilat ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes kaikkien huoneiden palveluihin ja mukavuuksiin kuuluvat esimerkiksi kalustetut patiot ja erilliset oleskelualueet sekä ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • 5 kylpyhuonetta, joista löytyy kylpyammeet tai suihkut ja ilmaiset hygieniatuotteet
    • Taulutelevisio, josta löytyy kaapelikanavat
    • Erilliset oleskelualueet ja ilmaiset vauvansängyt

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
  • Esteetön pysäköinti saatavilla

Perheystävällinen

  • Ilmainen vauvansänky
  • Leikkikenttä

Makuuhuoneet

  • 9 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 5 yksityistä kylpyhuonetta
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Kylpyamme tai suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio ja kaapelikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Kalustettu patio
  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Pyörätuolille soveltuva ravintola
  • Pyörätuolin käyttäjille soveltuva pysäköinti
  • Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tekemistä

  • Pelihalli/-huone

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaat saavat pääsykoodin
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, vastaanottovirkailija

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla
Ilmaisia vauvansänkyjä on saatavilla majoituspaikassa pyynnöstä

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Tietoja alueesta

Huvila sijaitsee kohteessa Kissimmee. Mystic Dunes Golf Club ja Arnold Palmer's Bay Hill Golf Club (golfkerho) ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja Vanhakaupunki ja Walt Disney World® Resort ovat hyviä kohteita alueen suosituimmista nähtävyyksistä kiinnostuneille. Osallistu tapahtumaan tai käy katsomassa peliä kohteessa ESPN Wide World of Sports Complex. Disney's Hollywood Studios® kannattaa ehdottomasti lisätä myös vierailulistalle. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Kissimmee
Orlando: näytä lisää huviloita
Kartta
4555 Narrative Lane, Kissimmee, FL, 34746

Lähettyvillä

  • Sinivalkoisesti koristeltu kuumailmapallo, tiilestä rakennettu torni ja palmuja.
    Disney Springs™
    13 min ajomatka - 11.8 km:n päässä
  • Shingle Creek Regional Park
    8 min kävelymatka - 0.7 km:n päässä
  • Cecile-järvi
    12 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Congo River Golf
    12 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Kissimmee Go-Karts
    2 min ajomatka - 1.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Kissimmeen asema – 20 minuutin ajomatka
  • Poincianan asema – 17 minuutin ajomatka
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) – 15 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    5 min ajomatka
  • Taco Bell
    4 min ajomatka
  • Wendy's
    18 min kävelymatka
  • XO Coffee Shop
    4 min ajomatka
  • Bronson Club At Storey Lake
    3 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Onko Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi, ja lähialueella on myös ilmaisia pysäköintipaikkoja.

Mihin aikaan majoituspaikan Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Mihin aikaan majoituspaikan Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Luxury 9BR Villa w/ Private Pool & Themes sijaitsee?

Cecile-järvi ja Congo River Golf sijaitsevat 15 minuutin kävelymatkan päässä tästä huvilasta. Kissimmee Go-Karts ja Medieval Times ovat myös 5 kilometrin päässä.