Default HTG hotel image

Hotellit lähellä kohdetta Pinakoteekki Benedicto Calixto

  • Muuta mieltäsi

    Varaa ilmaisen peruutusoikeuden tarjoavia hotelleja.
  • Hemmottele itseäsi

    Kirjaudu sisään ja säästä vähintään 10 % tuhansista hotelleista.
    Kirjaudu sisään
  • Ole valikoiva

    Voit hakea melkein miljoonaa majoituspaikkaa ympäri maailman.

Tarkista näiden päivien hinnat

Tänä iltana
5.9. - 6.9.
Huomenna
6.9. - 7.9.
Ensi viikonloppuna
11.9. - 13.9.
Kahden viikon kuluttua
18.9. - 20.9.

Suodatusperuste

Tähtiluokitus

Asiakasarvosana

Kohteen Pinakoteekki Benedicto Calixto parhaat hotellit

1. Sheraton Santos Hotel

Sheraton Santos Hotel
Aparecida, 0,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
Yhdysvallat
Jose Roberto
142 €
sisältää verot ja maksut
10.9.–11.9.
Sheraton Santos Hotel

2. Apê Santos Gonzaga

Apê Santos Gonzaga
Gonzaga, 3,2 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
Kanada
Aiman
33 €
sisältää verot ja maksut
20.9.–21.9.
Apê Santos Gonzaga

3. ARK Houses - Flat Vista Panorâmica & Piscina na Cobertura

ARK Houses - Flat Vista Panorâmica & Piscina na Cobertura
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
Brasilia
Marcio
60 €
sisältää verot ja maksut
29.9.–30.9.
ARK Houses - Flat Vista Panorâmica & Piscina na Cobertura

4. Comfort Hotel Santos

Comfort Hotel Santos
Ponta da Praia, 0,8 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
81 €
sisältää verot ja maksut
19.9.–20.9.
Comfort Hotel Santos

5. Parque Balneário Hotel Santos by Castelo Itaipava

Parque Balneário Hotel Santos by Castelo Itaipava
Gonzaga, 3,1 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
Brasilia
Julio Cesar
94 €
sisältää verot ja maksut
29.9.–30.9.
Parque Balneário Hotel Santos by Castelo Itaipava

6. Ibis Santos Gonzaga Praia

Ibis Santos Gonzaga Praia
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
64 €
sisältää verot ja maksut
13.9.–14.9.
Ibis Santos Gonzaga Praia

7. Atlântico Hotel

Atlântico Hotel
Gonzaga, 3 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
Italia
Gabriel
55 €
sisältää verot ja maksut
10.9.–11.9.
Atlântico Hotel

8. Atlântico Flat Gonzaga

Atlântico Flat Gonzaga
2,8 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
68 €
sisältää verot ja maksut
11.9.–12.9.
Atlântico Flat Gonzaga

9. ARK Houses - Flat Standard Vista-Mar c/ Piscina na Cobertura

ARK Houses - Flat Standard Vista-Mar c/ Piscina na Cobertura
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
70 €
sisältää verot ja maksut
6.10.–7.10.
ARK Houses - Flat Standard Vista-Mar c/ Piscina na Cobertura

10. SHB Pé na Areia Refúgio Vista Mar

SHB Pé na Areia Refúgio Vista Mar
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
Brasilia
Roberta
63 €
sisältää verot ja maksut
15.9.–16.9.
SHB Pé na Areia Refúgio Vista Mar

11. SHB Beachfront Varanda e Piscina

SHB Beachfront Varanda e Piscina
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
Brasilia
Marco
64 €
sisältää verot ja maksut
15.9.–16.9.
SHB Beachfront Varanda e Piscina

12. SHB Vista Espetacular do Mar

SHB Vista Espetacular do Mar
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
Brasilia
Su
114 €
sisältää verot ja maksut
10.9.–11.9.
SHB Vista Espetacular do Mar

13. SHB Apê incrível pé na areia

SHB Apê incrível pé na areia
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
108 €
sisältää verot ja maksut
6.10.–7.10.
SHB Apê incrível pé na areia

14. SHB Brilho do Mar Vista para o Oceano

SHB Brilho do Mar Vista para o Oceano
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
76 €
sisältää verot ja maksut
19.9.–20.9.
SHB Brilho do Mar Vista para o Oceano

15. SHB Desfrute do Conforto à Beira-Mar

SHB Desfrute do Conforto à Beira-Mar
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
63 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.
SHB Desfrute do Conforto à Beira-Mar

16. SHB Azul Infinito Sua Janela para o Mar

SHB Azul Infinito Sua Janela para o Mar
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
63 €
sisältää verot ja maksut
15.9.–16.9.
SHB Azul Infinito Sua Janela para o Mar

17. ARK Houses - Flat Vista-Mar & Piscina na Cobertura

ARK Houses - Flat Vista-Mar & Piscina na Cobertura
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
68 €
sisältää verot ja maksut
30.9.–1.10.
ARK Houses - Flat Vista-Mar & Piscina na Cobertura

18. SHB Alto padrão com Vista Panorâmica

SHB Alto padrão com Vista Panorâmica
Gonzaga, 3,1 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
98 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.
SHB Alto padrão com Vista Panorâmica

19. SA Clube XV Apto 2101

SA Clube XV Apto 2101
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
64 €
sisältää verot ja maksut
9.9.–10.9.
SA Clube XV Apto 2101

20. SHB - Flat vista mar no Boqueirão

SHB - Flat vista mar no Boqueirão
Boqueirão, 2,6 km kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto
63 €
sisältää verot ja maksut
8.9.–9.9.
SHB - Flat vista mar no Boqueirão
Näytä kaikki majoituspaikat

Vertaile suosittuja hotelleja kohteen Pinakoteekki Benedicto Calixto lähistöllä

Majoituspaikka
Majoituspaikan taso
Asiakasarvosana
Aamiainen sisältyy hintaan
Uima-allas
Kylpylä
Sopii lemmikeille
Wi-Fi sisältyy hintaan
Sisäuima-allas avoinna 8.00–20.00, ilmaisia cabañoita, aurinkotuoleja
Sheraton Santos Hotel
9.6
Poikkeuksellisen hyvä
1 003 arvostelua
Näytä
Ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Apê Santos Gonzaga
9.2
Upea
198 arvostelua
Näytä
Huoneisto | Uima-allas | Ulkouima-allas, aurinkovarjoja, aurinkotuoleja
ARK Houses - Flat Vista Panorâmica & Piscina na Cobertura
9.6
Poikkeuksellisen hyvä
11 arvostelua
Näytä
Aula
Comfort Hotel Santos
8.8
Loistava
799 arvostelua
Näytä
Ulkouima-allas, aurinkotuoleja
Parque Balneário Hotel Santos by Castelo Itaipava
9.0
Upea
1 006 arvostelua
Näytä

Parhaat hotelliarvostelut kohteessa Pinakoteekki Benedicto Calixto

Pinakoteekki Benedicto Calixto: Muita nähtävyyksiä lähistöllä

Rannikkomaisema, jossa on ranta, palmuja ja korkeita rakennuksia osittain pilvisen taivaan alla.

Ponta da Praian ranta

8.6/10 (112 arvostelua)
Mikset viettäisi huoletonta iltapäivää kohteen Santos rannalla Ponta da Praian ranta? Vaella alueen puistoissa.
Näytä majoituspaikat
Rannikon varrella kulkee palmuilla ja penkeillä reunustettu kävelyreitti, joka johtaa rannalle, jossa on ihmisiä ja koira.

Aparecidan uimaranta

8.6/10 (47 arvostelua)
Mikset viettäisi huoletonta iltapäivää kohteen Santos rannalla Aparecidan uimaranta? Vaella alueen puistoissa.
Näytä majoituspaikat

Kalastusmuseo

7.6/10 (4 arvostelua)
Kun vierailet kohteessa Santos, voit viettää iltapäivän tutkimalla näyttelyitä kohteessa Kalastusmuseo. Kävele alueen rannoilla.
Näytä majoituspaikat

Praiamar

9.0/10 (42 arvostelua)
Lähde shoppailemaan kohteeseen Praiamar (ostoskeskus), kun vietät lomaasi kohteessa Santos. Kävele alueen rannoilla.
Näytä majoituspaikat

SESC Santos Conference Center

Kun olet vieraillut kohteessa SESC Santos Conference Center (kokouskeskus), sinun kannattaa järjestää aikaa myös muille nähtävyyksille ja aktiviteeteille kohteessa Santos. Kävele alueen rannoilla.
Näytä majoituspaikat

Jardim a beira-mar

8.0/10 (1 arvostelu)
Tutki luontoa kohteessa José Menino sijaitsevalla ihastuttavalla viheralueella Jardim a beira-mar. Kävele alueen rannoilla.
Näytä majoituspaikat

Museu do Mar

7.4/10 (3 arvostelua)
Kun matkustat kohteeseen Santos, voit viettää aikaa kiertelemällä näyttelyitä kohteessa Museu do Mar. Kävele alueen rannoilla.
Näytä majoituspaikat

Santo Amaro da Barra Granden linnake

Kun lomailet kohteessa Guarujá, voit viettää iltapäivän kiertelemällä näyttelyitä kohteessa Santo Amaro da Barra Granden linnake. Kävele alueen rannoilla.
Näytä majoituspaikat

Usein kysytyt kysymykset

Millainen kohteen Pinakoteekki Benedicto Calixto ympäristö on?
Pinakoteekki Benedicto Calixto sijaitsee alueella, joka tunnetaan rannoista. Jos etsit kätevää yöpymispaikkaa, puolentoista kilometrin säteellä sijaitsee 72 hotellia ja muuta majoituspaikkaa.
Mikä on paras majoituspaikka lähellä kohdetta Pinakoteekki Benedicto Calixto?
Kohteen Pinakoteekki Benedicto Calixto lähellä sijaitseva Apto com Wi Fi e Garagem a 240 Metros da Praia on yksi suosituimmista majoituspaikoista asiakastietojemme mukaan, ja tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ilmaisen pysäköinnin. Muihin hyviin lähellä sijaitseviin vaihtoehtoihin kuuluvat Sheraton Santos Hotel ja Comfort Hotel Santos.
Kuinka monta hotellia kohteen Pinakoteekki Benedicto Calixto lähellä on?
Expedialta löytyy 72 hotellia ja muuta majoitusta, jotka sijaitsevat alle 2 kilometrin päässä kohteesta Pinakoteekki Benedicto Calixto.
Jos minun on peruutettava hotellivaraukseni lähellä kohdetta Pinakoteekki Benedicto Calixto, saanko siitä hyvityksen?
Kyllä! Useimmat hotellihuonevaraukset ovat täysin hyvitettäviä, jos ne peruutetaan ennen kuin hotellin peruutusaika päättyy eli useimmissa tapauksissa 24–48 tuntia ennen sisäänkirjautumista. Jos varauksesi ei ole hyvitettävä, saatat siitä huolimatta voida peruuttaa sen ja saada hyvityksen, jos teet peruutuksen 24 tunnin kuluessa varaamisen tekemisestä. Lisää haluamasi päivämäärät, napsauta "Hae"-painiketta ja valitse "Täysin hyvitettävä" -suodatin, jotta löydät huipputarjoukset lähellä kohdetta Pinakoteekki Benedicto Calixto.
Mitä nähtävää ja tekemistä kohteen Pinakoteekki Benedicto Calixto lähellä on?
Museum of Coffee (kahvi), Museu do Café tai Kalastusmuseo tarjoavat upeita näyttelyjä jokaiselle. Urbano Caldeiran stadion, Andradasin linnake ja Pavilhao do Carro Funerário de Santos Dumont ovat joitain tutustumisen arvoisia monumentteja alueella. Teattereissa, kuten Santosin kaupunginteatteri, Kaupunginteatteri ja Coliseun teatteri, voit nähdä paikallisia tähtiä lavalla.