Southern Ocean Motor Inn

Majoituspaikan taso: 3

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
Nykyinen hinta on 123 €
sisältää verot ja maksut
10.11.–11.11.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 9/9 huonetta

Perhehuone

9,2 kautta 10
Upea
(11 arvostelua)
  • 30 m²
  • 5 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 3 yhden hengen sänkyä

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä), merinäköala

8,8 kautta 10
Loistava
(8 arvostelua)
  • Näkymä merelle
  • 30 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 yhden hengen sänky

Huone, 1 keskisuuri parisänky, merinäköala

8,8 kautta 10
Loistava
(8 arvostelua)
  • Näkymä merelle
  • 30 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Huone, 1 keskisuuri parisänky

8,4 kautta 10
Erittäin hyvä
(25 arvostelua)
  • 30 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä)

8,8 kautta 10
Loistava
(25 arvostelua)
  • 30 m²
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 yhden hengen sänky

Studio

9,6 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(4 arvostelua)
  • 30 m²
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Deluxe-huone

9,4 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(9 arvostelua)
  • 30 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä ja 1 yhden hengen sänky

Deluxe-huone, 1 suuri parisänky, merinäköala

8,4 kautta 10
Erittäin hyvä
(8 arvostelua)
  • Näkymä lahdelle
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Luksushuvila

  • Näkymä merelle
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 suuri parisänky
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Southern Ocean Motor Inn sijaitsee lähellä rantaa. Port Campbell National Park ja Twelve Apostles Marine National Park sopivat niille, jotka haluavat ihailla paikallista luonnonkauneutta, ja jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, Newtons Ridge Estate Vineyard & Winery on hyvä kohde. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Port Campbell
Port Campbell: näytä lisää motelleja
Kartta
2 Lord Street, Port Campbell, VIC, 3269

Lähettyvillä

  • Rannikkomaisema, jossa on kallioita ja aaltoja auringonlaskun aikaan.
    Port Campbell National Park
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Rannikkomaisema, jossa on hiekkaranta, kivikkoisia kallioita ja kirkas, sininen vesi.
    Loch Ard Gorge
    8 min ajomatka - 9.4 km:n päässä
  • Rannikkomaisema, jossa on huomattavia kallioita ja hiekkaranta.
    Twelve Apostles (luonnonmuodostelma)
    8 min ajomatka - 13.2 km:n päässä
  • Port Campbell Foreshores
    2 min kävelymatka - 0.2 km:n päässä
  • Port Campbell Visitor Information Centre
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä

Liikkuminen

  • Melbournen lentokenttä (MEL) – 178 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • 12 Rocks Beach Bar Cafe
    2 min kävelymatka
  • Port Campbell Hotel
    4 min kävelymatka
  • Waves Cafe and Bar
    3 min kävelymatka
  • Sow & Piglets Brew Pub
    5 min kävelymatka
  • Cafe on Lords
    3 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Southern Ocean Motor Inn

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • Southern Ocean Motor Inn tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, kuten muun muassa puutarha ja pyykinpesutilat. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Muihin etuihin lukeutuvat:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Express-uloskirjautuminen, express-sisäänkirjautuminen ja savuttomat tilat
    • Asiakasarvosteluissa ylistetään avuliasta henkilökuntaa ja sijaintia
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Southern Ocean Motor Inn kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi ja ilmainen Wi-Fi. Asiakasarvosteluissa annetaan hyvää palautetta majoituspaikan siisteistä huoneista.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy suihkut ja hiustenkuivaajat
    • Taulutelevisio, josta löytyy korkealuokkaiset kanavat
    • Jääkaapit, mikroaaltouunit ja riisinkeittimet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä voi pysäköidä vain pyynnöstä
  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Jääkaappi huoneessa
  • Mikroaaltouuni huoneessa
  • Pyykinpesutilat

Mukavuudet

  • Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto
  • Pyykinpesutilat

Palvelut asiakkaille

  • Siivouspalvelu (rajoitettu saatavuus)

Ulkotilat

  • Piknikalue
  • Puutarha

Esteettömyys

  • Ei hissiä

Muuta

  • Tupakointi ei sallittu

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Yksityinen kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio ja premium-kanavat

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Riisinkeitin
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Ilmastointi (säädettävä)
  • Lämmitys (säädettävä)
  • Silitysrauta/-lauta

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Express-sisäänkirjautuminen saatavilla

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 12.00–19.00
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 19.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita (avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja)

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla
Vauvansänkyjä on saatavilla 20.0 AUD:n suuruista maksua vastaan per yöpyminen

Maksutavat

  • Mastercard
  • Visa

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Vauvansänky: 20.0 AUD per yöpyminen

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata pysäköintipaikan paikan päältä
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Usein kysytyt kysymykset

Onko Southern Ocean Motor Inn lemmikkiystävällinen?

Ei, ainoastaan avutajaeläimet ovat tervetulleita tähän majoituspaikkaan.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Southern Ocean Motor Inn?

22.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Southern Ocean Motor Inn tulopäivälle 10.11.2026 ovat alkaen 123 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Southern Ocean Motor Inn?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Southern Ocean Motor Inn sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00. Myöhäinen sisäänkirjautuminen on saatavilla rajoitettuina aikoina.

Mihin aikaan majoituspaikan Southern Ocean Motor Inn uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Southern Ocean Motor Inn sijaitsee?

Port Campbell National Park ja Port Campbell Foreshores sijaitsevat muutaman askeleen päässä tästä lähellä rantaa sijaitsevasta motellista. Port Campbell Visitor Information Centre ja Lookout ovat myös 15 minuutin kävelymatkan päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.

Arvostelut

Southern Ocean Motor Inn – arvostelut

8,6

Loistava

8,8

Siisteys

9,2

Sijainti

8,8

Henkilökunta ja palvelu

8,2

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 485 kautta 1003 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 348 kautta 1003 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 120 kautta 1003 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 33 kautta 1003 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 17 kautta 1003 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Hyvä sjainti great ocean roadin varrella. Aamupala läheisessä kahvilassa oli erinomainen ja läheisen hotellin dinner myös.
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Room was great and the staff were amazing. Prime location
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Sharon and Chris were amazing people. They told us the perfect places to visit to see wild life. I even got a hand knitted hat for the cold weather.
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Close to town with views of the bay
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great location! Amazing property
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Well located motel.
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys ja henkilökunta ja palvelu
.
Yöpyi 1 yön elokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
clean room, good location close to the beach.
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
This motel is a wonderful place to stay, thanks to its great location and easy access, making your visit even more enjoyable.
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Nice place. Close to restaurants. Pretty view.
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Beautiful location, clean rooms and fantastic views.
Yöpyi 2 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Well equipped, comfortable motel room in a great seafront location.
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys
Room and Location, good for us
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Perfect room for our family. Location and town are amazing
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Perfect stay!
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Nice facility and a warm welcome from staff.
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Check in was easy and staff very friendly. Facility was well kept and room very clean. Would definitely stay again should we get an opportunity to do it again
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent location near the beach, you can hear the ocean.
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Die Lage war super! 5 Minuten zum Strand und Supermarkt.
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Beautiful location. Friendly staff.
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Welcoming and convenient place to stay in Port Campbell. We appreciated the helpful staff and convenient location.
Yöpyi 2 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Supernettes Personal! Lage ist perfekt!
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Sehr freundliches Personal!
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean room, friendly staff. Great location, near the beach and shops. Good spot to relax after a day of exploring the Great Ocean Road.
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Clean large two rooms, quiet neighborhood, friendly manager.
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2026