Koko loma-asunto

Villa Eli 465, Punta Cana

Majoituspaikan Villa Eli 465, Punta Cana valokuvagalleria

Sisäpiha, jossa on ruutukuviollinen lattia, palmuja, ruukkukasveja ja koristeellinen seinäelementti.
Valkoinen rakennus, jossa on punainen katto, keskeinen sisäänkäynti ja päällystetty kävelytie, joka johtaa rakennukseen.
Sängyllä on tarjotinalusta, jonka päällä on kirja, kaksi kuppia ja maljakko, jossa on kukkia.
Terassi, jossa on ruutukuviollinen lattia, puiset keinutuolit, pöytä ja kattotuuletin.
Suorakulmainen uima-allas, jonka reunalla on tiilimuuri, ja jonka ympärillä on puutarha, jossa kasvaa monenlaisia puita, ja yläpuolella kirkkaan sininen taivas.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Villa Eli 465, Punta Cana

  • Villa Eli is a beautiful vintage-style villa, ranked among the most beautiful villas at Cocotal Golf Country Club. It’s just 5 minutes from Bávaro Beach, with exclusive access to the Clubhouse for guests staying at our property.
    The house is spacious, features a very large pool with breathtaking views of the 27-hole Cocotal Golf Course, which includes a Clubhouse with a restaurant and swimming pools. With 5 bedrooms and 5 bathrooms, it can accommodate up to 15 people, offering you the best vacation in Punta Cana.
    Close to downtown and the Coco Bongo nightclub, just 17 minutes from Punta Cana International Airport, with views of the golf course and 24/7 security.

    Relax and enjoy an unforgettable stay with friends and family—visitors are welcome.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Lomakoti sijaitsee kohteessa Bávaro. Cocotal Golf and Country Club (golfkerho) ja Iberostar Golf Course (golfkenttä) ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Los Coralesin ranta ja Corteciton ranta. Manati Park Bavaro (eläintarha) ja Fun Republic ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Punta Cana
Punta Cana: näytä lisää loma-asuntoja
Kartta
Punta Cana, La Altagracia

Lähettyvillä

  • Ranta, jossa on palmuja, aurinkotuoleja ja meri.
    Corteciton ranta
    6 min ajomatka - 3.3 km:n päässä
  • Ranta, jossa on kirkasta, turkoosinsinistä vettä, palmuja ja muutama uimassa oleva ihminen.
    Los Coralesin ranta
    8 min ajomatka - 2.7 km:n päässä
  • Lomakeskus, jossa on palmuja, uima-allas ja aurinkotuoleja.
    Arena Gordan ranta
    12 min ajomatka - 10.2 km:n päässä
  • Rannikkokohde, jossa on ranta, palmuja ja kirkkaan sininen meri.
    Bavaron ranta
    18 min ajomatka - 6.0 km:n päässä
  • Cocotal Golf and Country Club (golfkerho)
    1 min kävelymatka - 0.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Punta Cana (PUJ-Punta Canan kansainvälinen lentoasema) – 26 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Lobby Bar
    12 min ajomatka
  • Steak & Lobster
    12 min ajomatka
  • Lemon Fish Cevicheria & Bar
    9 min ajomatka
  • Nespreso
    11 min ajomatka
  • La Trattoria
    10 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Villa Eli 465, Punta Cana uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Onko Villa Eli 465, Punta Cana lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä majoituspaikka sallii kissat ja koirat (korkeintaan 1). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 5 kg.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Villa Eli 465, Punta Cana?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Villa Eli 465, Punta Cana sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Villa Eli 465, Punta Cana uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Villa Eli 465, Punta Cana sijaitsee?

Cocotal Golf and Country Club (golfkerho) sijaitsee kivenheiton päässä ja Los Coralesin ranta 2,6 kilometrin päässä tästä lomakoti. Rafa Nadalin tenniskeskus Punta Canassa ja Fun Republic ovat myös 3 kilometrin päässä.

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä