Koko loma-asunto

Villa Feliks ZadarVillas

Majoituspaikan Villa Feliks ZadarVillas valokuvagalleria

Kaksikerroksinen rakennus, jossa on punatiilestä tehty katto, uima-allas ja ulkotila istumiseen.
Moderni keittiö, jossa on puiset kaapit, ruostumattomasta teräksestä valmistettu pesuallas ja mikroaaltouuni.
Uima-altaan reunalla on oleskelualue, jossa on puinen aurinkotuoli, pieni pöytä ja vaaleanpunaiset tuolit.
Moderni olohuone, jossa on sohva, seinälle asennettu televisio sekä ruokailutila tuoleineen ja pöytineen.
Ruokailutilassa on pöytä, tuolit, litteänäyttöinen televisio ja vihreä seinä, jossa on kannustavia tekstejä.

Koko koti

160 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä merelle
  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Villa Feliks ZadarVillas

  • *** Heated pool ***



    *** Pet friendly ***



    *** Youth groups on request ***



    *** Cleaning fee of €150 payable upon check-in***







    Villa Feliks is a spacious holiday home located in the peaceful coastal village of Ljubač, just a short walk from the sea and sandy beach. Thanks to its excellent location, private swimming pool and comfortable accommodation for up to 10 guests, the villa is an ideal choice for families and larger groups looking for a relaxing holiday in Dalmatia.



    The property offers 160 m² of living space spread over two floors and consists of two completely separate apartments, which are rented exclusively as one unit. This layout provides guests with plenty of shared space for spending time together while also offering privacy for family members or groups of friends.



    On the ground floor, there is a spacious apartment suitable for up to 6 guests. It consists of three bedrooms, a living room, a fully equipped kitchen and a bathroom. The apartment is comfortably and functionally furnished and provides everything needed for a pleasant stay.



    On the first floor, there is a second apartment suitable for up to 4 guests. The apartment consists of two bedrooms, a living area with a small kitchenette, a bathroom and an additional separate toilet. This apartment provides comfortable and practical accommodation for a smaller family or part of a larger group.



    Both apartments are equipped with air conditioning and Wi-Fi, and guests have everything they need for a comfortable and relaxing stay.



    Outside, guests can enjoy a private swimming pool, a spacious sun terrace with sun loungers and a seating area. The landscaped garden is ideal for relaxing and spending time outdoors, while the barbecue area provides the perfect setting for summer dinners with family and friends.



    Private parking is also available. With its excellent location, spacious layout and practical arrangement, Villa Feliks is an excellent choice for a peaceful family holiday or a stay with a larger group near the sea.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Yksi lemmikki yhteensä
  • Maksu: EUR 10
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta
  • Tallelokero

Sijainti

  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Lämmitetty allas

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 160 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

Checkin 16:00-00:00

Lemmikit

Lemmikit sallitaan 10 EUR:n suuruisesta lisämaksusta
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Korkeintaan 1 lemmikkiä

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Lemmikit: 10 EUR
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero HR64478979511
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Tietoja alueesta

Huvila sijaitsee veden äärellä. Kulttuurikohteista kiinnostuneiden kannattaa lisätä Zadarin etnologinen museo ja Antiikkilasin museo listalleen, ja jos haluat shoppailla, City Galleria ja Supernovan ostoskeskus ovat hyviä kohteita. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteen Visnjikin urheilukeskus tapahtumat, tai vietä ilta kohteessa Arsenal Zadar. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Ražanac
Ražanac: näytä lisää huviloita
Kartta
Ljubac

Lähettyvillä

  • Rantakadun varrella on portaita, jotka johtavat alas veteen, ja siellä on myös rakennuksia sekä kirkas taivas.
    Meriurut
    28 min ajomatka - 23.9 km:n päässä
  • Kirkas, matala meri, jonka pohjalla näkyy kiviä ja pikkukiviä.
    Kolovaren ranta
    29 min ajomatka - 25.4 km:n päässä
  • ranta lähellä Ljubačia
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • ranta lähellä Ljubačin lahtea
    6 min kävelymatka - 0.6 km:n päässä
  • Borikin ranta
    28 min ajomatka - 23.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Zadar (ZAD) – 37 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Gostionica Burela
    21 min ajomatka
  • Mad Duck
    21 min ajomatka
  • Konoba Dalmacija
    21 min ajomatka
  • Restoran Sokol Nin
    21 min ajomatka
  • Konoba Kalalarga
    21 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Villa Feliks ZadarVillas uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.Uima-allas on lämmitetty uima-allas.

Onko Villa Feliks ZadarVillas lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä majoituspaikka sallii lemmikit (korkeintaan 1). 10 EUR:n suuruinen maksu veloitetaan. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Villa Feliks ZadarVillas?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Villa Feliks ZadarVillas sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Villa Feliks ZadarVillas uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Villa Feliks ZadarVillas sijaitsee?

Voiman labyrintti on 2,3 kilometrin päässä tästä rannalla sijaitsevasta huvilasta. Ninska Lagunan ranta ja Kivisilta sijaitsevat 20 kilometrin päässä. Vanha kroatialainen vene Condura Croatica ja Alempi portti ovat myös 20 kilometrin päässä.