Cozy cabin near ATV trails/ Norris Lake/Moutain lake Marina in Rocky Top, TN!
Enjoy a peaceful stay at this 1-bedroom cabin in Rocky Top. Nestled in the heart of nature, this wonderful property provides a serene escape for guests. The cozy bedroom features a comfortable king bed, ensuring a restful night's sleep. Futon bed in living space and table with 4 chairs. also, amenities like WiFi and AC, your stay will be enjoyable and convenient. The additional living room space, complete with a futon, offers a perfect spot to relax and unwind. Enjoy your private deck with new gas grill and table with 4 chairs. Fall in love with Rocky Top and enjoy the magic it has to offer.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Mikroaaltouuni
Paperipyyhkeet
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Makuuhuone
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Vessapaperi
Oleskelutilat
Olohuone
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Kaasugrilli
Patio
Pesulapalvelu
Itsepalvelupesula lähistöllä
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Kovapuulattia yleisissä tiloissa
Savuton majoituspaikka
Sijainti
Lähellä huvivenesatamaa
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Tietoja alueesta
Mökki sijaitsee kohteessa Rocky Top. Norris Dam Marina ja Big Ridge State Park ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat Appalachian Arts Craft Center ja Little Ponderosa Zoo and Rescue. Clinton 12 Statue at Green McAdoo Cultural Center ja Green McAdoo Cultural Center ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Rocky Top
Alcoa – Knoxvillen lentokenttä (TYS) – 50 minuutin ajomatka
Ravintoloita
McDonald's
22 min ajomatka
Coal Creek Coffee
11 min ajomatka
KFC
11 min ajomatka
Cracker Barrel
11 min ajomatka
Charleys Pizza
21 min ajomatka
Usein kysytyt kysymykset
Onko Cozy cabin near ATV trails/ Norris Lake/Moutain lake Marina in Rocky Top, TN! lemmikkiystävällinen?
Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.
Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Cozy cabin near ATV trails/ Norris Lake/Moutain lake Marina in Rocky Top, TN!?
Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.
Mihin aikaan majoituspaikan Cozy cabin near ATV trails/ Norris Lake/Moutain lake Marina in Rocky Top, TN! sisäänkirjautuminen on?
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00.
Mihin aikaan majoituspaikan Cozy cabin near ATV trails/ Norris Lake/Moutain lake Marina in Rocky Top, TN! uloskirjautuminen on?
Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.
Missä Cozy cabin near ATV trails/ Norris Lake/Moutain lake Marina in Rocky Top, TN! sijaitsee?
Norris Lake, Norris Dam State Park ja Cove Creek Wildlife Management Area 3 kilometrin päässä tästä mökistä. Rocky Top Public Library ja City of Rocky Top Tennessee ovat myös 10 kilometrin päässä.
Cozy cabin near ATV trails/ Norris Lake/Moutain lake Marina in Rocky Top, TN! – arvostelut