Koko loma-asunto

Dublin Guest Lodge

Majoituspaikan taso: 3

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pyykinpesu
  • Ulkotilat
  • Aamiainen saatavilla
Nykyinen hinta on 64 €
sisältää verot ja maksut
31.8.–1.9.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 6/6 huonetta

Design-mökki, näköala puutarhaan, kulmassa (Tipperary cottage)

  • Näkymä puutarhaan
  • 140 m²
  • 1 makuuhuone
  • 6 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 2 vuodesohvaa (125–150 cm leveää)
  • Ilmainen Wi-Fi

Carlow

  • Näkymä vuoristoon
  • 80 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 yhden hengen sänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Claire

  • Näkymä vuoristoon
  • 60 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Sienna

  • Näkymä vuoristoon
  • 158 m²
  • 1 makuuhuone
  • 8 henkilöä
  • 3 keskisuurta parisänkyä ja 1 futon (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Design-huoneisto, 2 makuuhuonetta, patio, näköala puutarhaan

  • Näkymä puutarhaan
  • 90 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Kahden hengen comfort-huone

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Dublin Guest Lodge sijaitsee vuoristossa. Sabie Golf ja Lydenburg Golf Club ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Vertroosting Natuurreservaat ja Mac-Mac Forest Nature Reserve listallesi. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Sabie
Sabie: näytä lisää huviloita
Kartta
52 Ford Street, Sabie, Mpumalanga, 1260

Lähettyvillä

  • Vehreä laakso, jonka toisella puolella kohoaa jyrkkä kallio ja jonka pohjalla virtaa joki.
    God's Window
    48 min ajomatka - 46.4 km:n päässä
  • Sabie Hospital
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Komatiland Forestry Museum
    5 min kävelymatka - 0.5 km:n päässä
  • Sabie Falls
    10 min kävelymatka - 0.9 km:n päässä
  • Sabie Country Club
    17 min kävelymatka - 1.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Nelspruit (MQP-Kruger Mpumalangan kansainvälinen lentoasema) – 71 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Sabie Brewing Co
    12 min kävelymatka
  • Royal Coachman
    11 min kävelymatka
  • Smokey Train Diner
    18 min kävelymatka
  • The African Elephant
    10 min kävelymatka
  • Petena Pancakes
    9 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Dublin Guest Lodge

  • Mökki vuoristossa
  • Dublin Guest Lodge tarjoaa asiakkaidensa käyttöön erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä ilmainen ruokaostospalvelu, ilmaiset hotellinjohtajan kutsut ja kattoterassi. Käy hemmottelemassa itseäsi kylpylähoidoilla. Nauti esimerkiksi käsi-/jalkahoidoista. Puutarhan ja kuivapesulapalvelu lisäksi asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään seuraavat edut yöpymisen aikana:
    • Ulkouima-allas ja aurinkotuolit
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen pitkäaikaispysäköinti
    • Englantilainen aamiainen (lisämaksusta), polkupyörien vuokrausmahdollisuus ja grillejä
    • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, kielitaitoinen henkilökunta ja concierge-palvelut
  • Huoneiden varustelu
  • Kaikki huoneet on yksilöllisesti kalustetun, ja ne tarjoavat sellaisia mukavuuksia kuin ylelliset vuodevaatteet ja ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Lämmitys ja kattotuulettimet
    • Ilmaiset teepussit / ilmainen pikakahvi ja vedenkeittimet
    • Kylpyammeet tai suihkut, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaajat
    • 48-tuumainen LCD-televisio, josta löytyy satelliittikanavat
    • Kalustetut parvekkeet tai patiot, mikroaaltouunit ja leivänpaahtimet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Aurinkotuoleja uima-altaalla
  • Manikyyrit/pedikyyrit
  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen pitkäaikaispysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Ruoka ja juoma

  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Pakastin
  • Paperipyyhkeet
  • Teepussit/pikakahvi
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Päivittäin saatavilla englantilainen aamiainen lisämaksusta klo 8.00–10.00; 180–180 ZAR per aikuinen ja 150–150 ZAR per lapsi
  • Huonepalvelu (rajoitettuina aikoina)
  • Ilmaiset tervetuliaiskutsut

Makuuhuoneet

  • Pillowtop-patja
  • Ylelliset vuodevaatteet

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • 48–tuumainen LCD-televisio ja satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Kalustettu parveke/patio
  • Kattoterassi
  • Piknikalue
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Kuivapesula/pesulapalvelu
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Kannettava tuuletin
  • Kattotuuletin
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Concierge-palvelut
  • Ilmainen ruokaostospalvelu
  • Kielitaitoinen henkilökunta
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Matkatavarasäilytys
  • Paikallisia karttoja
  • Päivittäinen siivouspalvelu
  • Ravintolaoppaat
  • Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Sijainti

  • Kylässä
  • Vuoristossa

Tekemistä

  • Polkupyörien vuokrausmahdollisuus

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 2 kerrosta
  • 2 rakennusta
  • 4 majoitustilaa
  • Polkupyörien vuokrausmahdollisuus
  • Puutarha
  • Rakennettu: 1982
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 250 ZAR, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 10.00–2.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita
6 korkeintaan 13 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
Vauvansänkyjä on saatavilla 146.0 ZAR:n suuruista maksua vastaan per päivä

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

  • Maksu englantilaisesta aamiaisesta: noin 180–180 ZAR aikuisille ja 150–150 ZAR lapsille
  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 250 ZAR:n suuruinen lisämaksu klo 10.00–2.00
  • Vauvansänky: 146.0 ZAR per päivä

Yllä oleva luettelo ei ehkä kata kaikkea. Maksut ja takuumaksut eivät välttämättä sisällä veroja, ja ne saattavat muuttua.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Sisäänkirjautumisen yhteydessä lisämaksujen maksamiseen käytettävässä luottokortissa olevan nimen tulee olla sama kuin huonevarauksen tehneen henkilön nimi
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Dublin Guest Lodge uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Dublin Guest Lodge?

30.8.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Dublin Guest Lodge tulopäivälle 31.8.2026 ovat alkaen 64 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Onko Dublin Guest Lodge lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Dublin Guest Lodge?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ja pitkäaikaispysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Dublin Guest Lodge sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00. Myöhäinen sisäänkirjautuminen on saatavilla klo 10.00–2.00 250 ZAR:n suuruista maksua vastaan.

Mihin aikaan majoituspaikan Dublin Guest Lodge uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Dublin Guest Lodge sijaitsee?

Sabie Hospital ja Komatiland Forestry Museum sijaitsevat 5 minuutin kävelymatkan päässä tästä vuoristossa mökistä. Sabie Falls ja Sabie Golf ovat myös 3 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.