Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Modern Brand New 2-bedroom/2bath apartment with AC, WiFi, close to downtown.

Majoituspaikan Modern Brand New 2-bedroom/2bath apartment with AC, WiFi, close to downtown. valokuvagalleria

Moderni olohuone, jossa on puinen ruokapöytä, neljä tuolia, musta sohva ja televisio, joka on sijoitettu jalustalle.
Moderni, pelkistetty huone, jossa on puulattia, pieni työpöytä, musta toimistotuoli, musta mediakeskus ja suuri ikkuna.
Moderni makuuhuone, jossa on suuri sänky, kaksi yöpöytää ja suuren ikkunan kautta avautuva näkymä parkkipaikalle.
Puinen terassi, jossa on lasikaide ja josta avautuu näkymä asuinalueelle.
Pesuhuone, jossa on kaksi etuaukosta täytettävää pesukonetta ja niiden yläpuolella metallihylly.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta116 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Modern Brand New 2-bedroom/2bath apartment with AC, WiFi, close to downtown.

  • Experience Sacramento like a local in this 2-bedroom apartment. New construction, never lived in before. Modern 2 bedroom, 2 bathrooms, with a big loft/office, and large deck in the heart of the Broadway corridor, adjacent to Bike Dog Brewing, Selland's Cafe and Sacramento's Michelin star rated Kitchen!
    Very close to downtown Sacramento, and short driving distance to Sutter Medical Center, UC Davis Medical Center, Mercy General Hospital, and Shriners Hospital for Children.
    This charming 2 bedroom, 2 bathrooms unit features in unit laundry, hardwood floors, expansive windows, full euro-style kitchen, tiled bath, walk in closets, and a private entrance. The unit comes with 1 car garage parking, and plenty of storage space. Walking distance to Land Park and Southside Park. The bedrooms feature a king bed and a queen bed, perfect for a small group of guests. Relax in the pleasant atmosphere of this cozy space after a day of exploring the city. Enjoy your time in Sacramento at our apartment.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työpöytä
  • Työtuoli

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Ei hissiä
  • Hyvin valaistu kulkuväylä sisäänkäynnille
  • Kaiteet käytävillä
  • Kaiteet portaikoissa
  • Kovapuulattia yleisissä tiloissa
  • Laattalattia yleisissä tiloissa
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa
  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Sairaalan lähellä

Tekemistä

  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Teemapuisto lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Yksikön koko: 116 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vähintään 18-vuotiaan aikuisen on otettava täysi vastuu varauksesta.
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Uloskirjautumisohjeet

Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Poista petivaatteet käytetyistä sängyistä ja kerää käytetyt pyyhkeet
Poista henkilökohtaiset tavarat, poista tähteeksi jääneet ruoat ja juomat ja vie roskat ulos
Sammuta valot, lukitse ovet ja palauta avaimet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.

Talon säännöt

All guests staying at the property need to send ID to host via email for identification purpose no later than 3 days before arrival at the property.

Lemmikit

Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.

Lisämaininnat

Tässä majoituspaikassa ei ole hissejä

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Sacramenton keskusta lähellä teemapuistoa. Cinemark Century DOCO ja Land Park Lanes ovat hyviä kohteita, jos kaipaat aktiivisempaa lomaa, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat Cal Expo ja Kalifornian osavaltion rautatiemuseo. SAFE Credit Union Performing Arts Center ja Sacramenton eläintarha ovat myös vierailun arvoisia. Tutustu alueen vesiaktiviteetteihin, joihin kuuluu uinti, tai ulkoilma-aktiviteetteihin, joihin kuuluu pyöräily. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Sacramento
Sacramento: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Sacramento, CA

Lähettyvillä

  • Värikäs seinämaalaus, jossa on geometrisiä kuvioita, keskeinen hahmo ja taivaallisia elementtejä.
    Southside Park
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Suuri valkoinen rakennus, jossa on kupoli ja pylväät, ja sen ympärillä on puita ja kirkkaan sininen taivas.
    Sacramento Capitol Park
    19 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
  • Suuri, valkoinen uusklassinen rakennus, jossa on kupoli ja pylväät, ja jonka ympärillä on puita ja kirkas, sininen taivas.
    California State Capitol
    20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
  • Kaupunkikuva, jossa on moderneja pilvenpiirtäjiä, joki ja silta.
    Golden1Center
    2 min ajomatka - 2.5 km:n päässä
  • Upea, koristeellinen kirkon sisätila, jossa on korkeat katot, värikkäät lasimaalauksilla koristellut ikkunat ja keskeisellä paikalla oleva alttari.
    K Street Mall
    3 min ajomatka - 2.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Sacramento Valley Station – 10 minuutin ajomatka
  • 8th & O Station – 17 minuutin kävelymatka
  • Sacramento, Kalifornia (SMF-Sacramenton kansainvälinen lentokenttä) – 19 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Mendocino Farms
    2 min ajomatka
  • Shake Shack
    3 min ajomatka
  • Tower Cafe
    11 min kävelymatka
  • Miso Japanese Restaurant
    12 min kävelymatka
  • Tupi Coffee
    9 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Modern Brand New 2-bedroom/2bath apartment with AC, WiFi, close to downtown. lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Modern Brand New 2-bedroom/2bath apartment with AC, WiFi, close to downtown.?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Modern Brand New 2-bedroom/2bath apartment with AC, WiFi, close to downtown. sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Modern Brand New 2-bedroom/2bath apartment with AC, WiFi, close to downtown. uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Modern Brand New 2-bedroom/2bath apartment with AC, WiFi, close to downtown. sijaitsee?

Old City Cemetery ja California State Capitol sijaitsevat 2 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Golden1Center sijaitsee 2 kilometrin päässä. 8th & O Station on 17 minuutin kävelymatkan päässä, ja 13th Streetin raitiovaunupysäkki on 17 minuutin kävelymatkan päässä.

Modern Brand New 2-bedroom/2bath apartment with AC, WiFi, close to downtown. – arvostelut