Koko mökki

Residencial Oasis Playa Samara

Majoituspaikan taso: 3.5

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 3/3 huonetta

Talo, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva, keittiö, näköala puutarhaan

  • Näkymä puutarhaan
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (100–125 cm leveä)

Studio, 1 keskisuuri parisänky, keittiö, näköala puutarhaan

  • Näkymä puutarhaan
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Mökki, 2 makuuhuonetta, näköala puutarhaan

  • Näkymä puutarhaan
  • 2 makuuhuonetta
  • 5 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä ja 1 vuodesohva (74–100 cm leveä)
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Residencial Oasis Playa Samara sijaitsee lähellä rantaa. Safari Surf School on paikallinen nähtävyys, ja Playa Samaran ranta ja Nosaran biologinen suojelualue ovat hyviä kohteita, joissa ihailla paikallista luonnonkauneutta.Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Sámara
Sámara: näytä lisää mökkejä
Kartta
70 metros al sur de la pulpería Olas, Samara Centro, Sámara, Guanacaste, 50205

Lähettyvillä

  • Ranta, jossa on aaltoja, palmuja ja metsän peittämä kukkula.
    Playa Samaran ranta
    5 min kävelymatka - 0.4 km:n päässä
  • Palmujen reunustama ranta ja tyyni meri.
    Playa Carrillon ranta
    13 min ajomatka - 7.1 km:n päässä
  • Palmujen reunustama ranta ja kirkkaan sininen taivas.
    Barrigonan ranta
    22 min ajomatka - 12.3 km:n päässä
  • Ranta, jossa hevoset laukkaavat rantaviivaa pitkin, vedessä on veneitä ja hiekalla ajelehtunutta puutavaraa.
    Guionesin ranta
    30 min ajomatka - 23.9 km:n päässä
  • Ilmakuva rannikosta, jossa aallot lyövät hiekkarantaan. Rantaa reunustaa tiheä, vihreä kasvillisuus.
    Playa Pelada
    41 min ajomatka - 30.8 km:n päässä

Liikkuminen

  • Nosara (NOB) – 54 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Bar y Restaurante del Hotel Bahía
    14 min kävelymatka
  • Limey’s Bar & Restaurant
    1 min kävelymatka
  • Gusto Beach Bar
    3 min kävelymatka
  • Roots Bakery & Café
    1 min kävelymatka
  • Masala Indian Restaurant
    7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Residencial Oasis Playa Samara

  • Mökki, joka sijaitsee lähellä kohdetta Playa Samaran ranta
  • Residencial Oasis Playa Samara tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään nämä edut:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Savuttomat tilat
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan kaikkien yksilöllisesti kalustettujen huoneiden palveluihin ja mukavuuksiin kuuluvat esimerkiksi erilliset oleskelualueet ja erilliset ruokailualueet sekä ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Suihkut ja saippuat
    • Kalustetut parvekkeet tai patiot, erilliset oleskelualueet ja erilliset ruokailualueet

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Residencial Oasis Playa Samara lemmikkiystävällinen?

Kyllä, lemmikit sallitaan tässä majoituspaikassa.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Residencial Oasis Playa Samara?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Residencial Oasis Playa Samara sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Residencial Oasis Playa Samara uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Residencial Oasis Playa Samara sijaitsee?

Playa Samaran ranta sijaitsee muutaman askeleen päässä tästä lähellä rantaa sijaitsevasta mökistä. Playa Carrillon ranta ja Buena Vistan ranta sijaitsevat 15 kilometrin päässä. Barrigonan ranta ja Barco Quebradon ranta ovat myös 15 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.