Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Chic 3-Bed Condo, 2-Car Garage close to Pearl & St. Mary's Strip in Tobin Hills!

Majoituspaikan Chic 3-Bed Condo, 2-Car Garage close to Pearl & St. Mary's Strip in Tobin Hills! valokuvagalleria

Terassi/patio
Mikroaaltouuni, uuni, liesi, astianpesukone
Älytelevisio
Ruokailu
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta6 henkilöä116 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Chic 3-Bed Condo, 2-Car Garage close to Pearl & St. Mary's Strip in Tobin Hills!

  • Discover urban serenity in Tobin Hill! Centrally located, just minutes from Downtown and The Pearl, this chic retreat offers a fully equipped kitchen, a sun-drenched patio, and an inviting open floor plan. Immerse yourself in local shops, eateries, and art galleries. Perfect for weekend getaways or family vacations. Welcome home to San Antonio!

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Patio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain koirat ovat tervetulleita
  • Yksi lemmikki yhteensä

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 116 neliömetriä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

Lemmikit sallitaan
Avustajaeläimet ovat tervetulleita, eikä niistä veloiteta maksuja
Vain koirat ovat tervetulleita
Korkeintaan 1 lemmikkiä

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Majoituspaikan rekisteröintinumero STR-23-13500328

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Midtown. Market Square (aukio) ja North Star Mall (ostoskeskus) ovat vierailun arvoisia kohteita shoppailemaan haluaville, ja San Antonio Zoo and Aquarium ja Aquatica San Antonio Waterpark ovat hyviä kohteita alueen suosituimmista nähtävyyksistä kiinnostuneille. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Alamodome Stadium (stadioni) ja Frost Bank Center tapahtumakalenterit. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen San Antonio
San Antonio: näytä lisää huoneistoja
Kartta
San Antonio, TX

Lähettyvillä

  • Kivinen silta, jonka päällä on olkikatto, ylittää jokea. Sitä ympäröi vehreä kasvillisuus ja kukkivat kasvit.
    Brackenridge Park (puisto)
    12 min kävelymatka - 1.0 km:n päässä
  • Joenrantaa seuraava kävelyreitti, jossa on värikkäitä aurinkovarjoja, kivisilta ja moderni veistos.
    San Antonio River
    15 min kävelymatka - 1.3 km:n päässä
  • Moderni tiilitalo, jossa on suuret ikkunat ja suihkulähde edessä.
    Trinity University (yliopisto)
    17 min kävelymatka - 1.5 km:n päässä
  • Suuri sotilaskuljetuskone oli pysäköitynä lentokentän kiitotielle, taustalla näkyi kirkas taivas ja pilviä.
    Joint Base San Antonio
    5 min ajomatka - 2.3 km:n päässä
  • San Pedro Springs Park
    8 min kävelymatka - 0.8 km:n päässä

Liikkuminen

  • San Antonion asema – 9 minuutin ajomatka
  • San Antonion kansainvälinen lentokenttä (SAT) – 13 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Taqueria Chapala Jalisco
    2 min kävelymatka
  • WKND
    8 min kävelymatka
  • Cobalt Club
    2 min kävelymatka
  • La Fonda on Main
    9 min kävelymatka
  • Curry Boys BBQ
    6 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko Chic 3-Bed Condo, 2-Car Garage close to Pearl & St. Mary's Strip in Tobin Hills! lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä majoituspaikka sallii koirat (korkeintaan 1).

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Chic 3-Bed Condo, 2-Car Garage close to Pearl & St. Mary's Strip in Tobin Hills!?

Paikan päällä oleva pysäköinti on saatavilla majoituspaikassa.

Mihin aikaan majoituspaikan Chic 3-Bed Condo, 2-Car Garage close to Pearl & St. Mary's Strip in Tobin Hills! sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Chic 3-Bed Condo, 2-Car Garage close to Pearl & St. Mary's Strip in Tobin Hills! uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 10.00.

Missä Chic 3-Bed Condo, 2-Car Garage close to Pearl & St. Mary's Strip in Tobin Hills! sijaitsee?

San Pedro Springs Park ja San Antonio River sijaitsevat 2 kilometrin päässä tästä huoneistorakennuksesta. River Walk ja Alamo ovat myös 5 kilometrin päässä.

Chic 3-Bed Condo, 2-Car Garage close to Pearl & St. Mary's Strip in Tobin Hills! – arvostelut

Arvostelut

Poikkeuksellisen hyvä

Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.
LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 39 kautta 42 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 42 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 42 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 42 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 42 arvostelua

10

Siisteys

9,8

Sijainti

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Ben W.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Location is perfect
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Katherine B.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Great location and house!
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Eric D.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Great three bedroom condo. Super close to downtown.
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

James S.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
We had a fantastic two-night stay at this VRBO during spring break with our family of five. The location was perfect—just a short drive to the River Walk—making it easy to explore restaurants, shops, and the sights without worrying about parking. The home was clean, comfortable, and well-equipped, and it provided a great place for our family to relax together after a full day in San Antonio.
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Reagan M.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Great house and great location.
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Jose G.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Great place, very closed to downtown
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Cynthia A.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

San Antonio

Great Location, very spacious and clean.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

John K.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
We didn’t spend a lot of time in the condo but I can’t j of a better condo to have stayed in.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Mick D.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

3-Night stay

Property was clean and as shown on site. Location was great and would definitely stay again.
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Deanna P.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Nice size and clean.

Perfectly met our needs for the quick trip!
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Matt C.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great location

This property was perfect location to be able to get to any of the activities in San Antonio. Great food options in the area as well. Will definitely be back!
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Stephanie A.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great space for a long weekend!

This space was perfect for our long weekend vacation. Loved the open layout and comfy rooms. Would book again for sure!
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Terri R.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Super cute and cozy condo!

Excellent communication and hospitality by the host.
Yöpyi 2 yötä tammikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Melda T.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Thank you!

We enjoyed our stay in San Antonio at your lovely home. Thank you!
Yöpyi 4 yötä joulukuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Darlene S.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great Stay

Easy process , clean and comfortable.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Jeffrey D.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Very nice place.

Very nice place. Listing is accurate. Any questions I had the property manage responded quickly. Close to the Alamo and Riverwalk. Enjoyed our stay!
Yöpyi 3 yötä tammikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Tripp L.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great place, great location

Big enough for a family of 6
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Rebecca B.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great location!

Great location in San Antonio; very easy to get around. The place was nice & clean as well. The only downside is that it’s close to a busy area, which was loud especially on the weekends but still manageable. I’d recommend for a nice place to stay.
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Sandie G.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

State Marching Contest

We stayed at the property while in town for State Marching. Great location! 10min to Alamo Dome and Riverwalk. Liked having the garage access. Home was cozy. Would definitely stay here again.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Amy C.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great weekend

The condo was great it real close to downtown Easy to get to. Condo was comfortable
Yöpyi 3 yötä syyskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Alejandro H.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great stay near downtown San Antonio!

Amazing townhome near the heart of San Antonio. Highly recommend. Will definitely come back. Hosts were very responsive when reached out to.
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Melissa W.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Great place to stay! The host was super responsive and the condo was extremely clean. Things to note: there is no grass in the private courtyard area which can be challenging for pets. The condo is also in a busy part of downtown and if you are not used to traffic sounds, this can be a little disruptive when trying to get to sleep. I would however absolutely stay here again. This condo is close to great places to eat and was minutes from the Alamodome. We had a great time!
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

julie u.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great location and comfortable

Our stay in SA was awesome! Our accommodations were so comfy that my son who lives in SA chose to stay with us. 🙂 I wanted to bring the bed home with me.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Richard G.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Our San Antonio stay

We stayed at the Chic 3 bed condo and it was terrific all the way around. The beds were extremely comfortable and the property was superb. Location is the best. Very close to a lot of attractions, including the river walk and downtown. Ubering downtown is $15 for an XL !
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Jessica S.

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Nice condo at a good area

We wanted to stay in this area since it seemed close to just about everything. And it was, neighborhood looks sketchy but it’s a
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2024