Koko loma-asunto

Flamenco Studio in Cadaques Caribe

Majoituspaikan Flamenco Studio in Cadaques Caribe valokuvagalleria

Rannan tuntumassa sijaitseva hotelli, jossa on valkoisia rakennuksia, palmuja ja kirkkaan sininen taivas.
Rannalla sijaitseva huvimaja, josta on näkymä merelle, varoituskyltti ja puinen terassi.
Olohuone, jossa on sohva, sohvapöytä ja kaksi lyhtyä.
Asfaltoitu polku johtaa valkoiseen rakennukseen, jonka päällä on punatiilestä tehty katto. Rakennuksen ympärillä on palmuja ja muuta vehreää kasvillisuutta.
Kirkasvetinen, turkoosinsininen ranta, puinen laituri aurinkotuoleineen ja olkikatteinen rakennelma.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ulkotilat
  • Näkymä vedelle
Nykyinen hinta on 103 €
sisältää verot ja maksut
26.10.–27.10.

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Flamenco Studio in Cadaques Caribe

  • Rental basis: Entire house or apartment
    Number of bedrooms: 1; Number of other rooms with beds: 0
    Number of bathrooms: 1
    If you cause damage to the property during your stay, you may be required to pay according to YourRentals’s property damage policy.
    Cadaques Caribe is a beautiful space, with a beautiful and unparalleled private beach and pier, two beautiful swimming pools and a fun water park, all of this makes it unique in the Bayahibe area.

    The Flamenco studio is fully air conditioned with split-type air conditioner and executive fridge. It has a very comfortable bed for two people and a sofa bed, large closet, personalized bath and pool towels.
    In addition, coffee maker with coffee to prepare to taste.
    A beautiful and comfortable balcony with pool view, full bathroom with hot water, soap for face and body, shampoo and conditioner, among other amenities,

    All guests have access to the pools, pier and private beach. On holidays and weekends, the water park operates.

    They can write a message on the page or call if they prefer.

    When you arrive at the main entrance, you will be greeted by the security of the property, when you confirm your reservation, you will be given access to the free indoor parking, and then you will be instructed to approach the lobby so that you can register, you will be asked to pay US10 by the complex, and you will be placed armbands to access all the facilities of the property.

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja alueesta

Huvila sijaitsee kohteessa San Rafael del Yuma. Casa de Campon satama ja La Romanan satama ovat hyviä kohteita, jos etsit aktiviteetteja lomallesi, ja alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Dominicuksen ranta ja Bayahiben ranta. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Bayahíbe
Bayahíbe: näytä lisää huviloita
Kartta
República Dominicana, La Altagracia

Lähettyvillä

  • Kirkkaan turkoosinsininen meri, jossa rannan lähellä on ankkuroituina veneitä, palmuja ja kirkas sininen taivas.
    Parque Nacional del Este
    3 min kävelymatka - 0.3 km:n päässä
  • Kirkkaan turkoosinsininen meri, jossa näkyy kauempana vene, palmuja ja purjeveneitä.
    Dominicuksen ranta
    3 min ajomatka - 2.2 km:n päässä
  • Ranta, jossa on veneitä ja palmuja.
    Bayahiben ranta
    13 min ajomatka - 7.4 km:n päässä
  • Ranta, jossa on kirkas, turkoosinsininen vesi, palmuja ja laituri.
    La Romanan satama
    34 min ajomatka - 33.7 km:n päässä
  • Ilmakuva satamasta, jossa on laivoja laiturissa. Satamaa ympäröi rannikkomaisema, jossa on taloja ja vehreää kasvillisuutta.
    Casa de Campon satama
    40 min ajomatka - 33.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • La Romana (LRM-La Romanan kansainvälinen lentokenttä) – 24 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Dream Dominicus World Cafe
    3 min ajomatka
  • Flying Fish
    2 min ajomatka
  • Pool bar
    2 min ajomatka
  • Japanese Lounge
    19 min kävelymatka
  • Viva Café
    4 min ajomatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Flamenco Studio in Cadaques Caribe uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on uima-allas.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Flamenco Studio in Cadaques Caribe?

25.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Flamenco Studio in Cadaques Caribe tulopäivälle 26.10.2026 ovat alkaen 103 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Onko Flamenco Studio in Cadaques Caribe lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Mihin aikaan majoituspaikan Flamenco Studio in Cadaques Caribe sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Flamenco Studio in Cadaques Caribe uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä Flamenco Studio in Cadaques Caribe sijaitsee?

Parque Nacional del Este ja Dominicuksen ranta sijaitsevat 2 kilometrin päässä tästä huvilasta. Dominicuksen ranta sijaitsee 2,8 kilometrin päässä.