Yksityinen majoittaja

The Shore at San Remigio

Majoituspaikan taso: 3

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
Nykyinen hinta on 88 €
sisältää verot ja maksut
18.11.–19.11.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 5/5 huonetta

Kahden hengen huone, näköala uima-altaalle

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Neljän hengen huone, näköala uima-altaalle

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Kahden hengen huone (yksi tai kaksi sänkyä), näköala uima-altaalle

  • 33 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Luksushuvila, merinäköala

  • Näkymä merelle
  • 3 makuuhuonetta
  • 7 henkilöä
  • 1 suuri parisänky, 3 yhden hengen sänkyä ja 1 keskisuuri parisänky

Perhehuone, näköala uima-altaalle

  • 1 makuuhuone
  • 13 henkilöä
  • 3 parisänkyä ja 7 kerrossänkyä (74–100 cm leveää)
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

The Shore at San Remigio sijaitsee kohteessa San Remigio. Tambongonin markkinat ja San Remigion markkinat ovat hyviä kohteita, jos haluat shoppailla lomallasi, ja alueen luonnosta kiinnostuneiden kannattaa lisätä San Remigion sukelluskeskus ja Obo-ob Mangrove Garden listalleen. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen San Remigio
San Remigio: näytä lisää lomakeskuksia
Kartta
Purok Gumamela, Brgy. Anapog, San Remigio, Cebu, 6011

Lähettyvillä

  • Pieni tienvarsimyymälä, jossa on Rocenta CoSep Gen. Mdsce -kyltti ja suuri RC Cola -mainos.
    Sogodin markkinat
    57 min ajomatka - 53.0 km:n päässä
  • San Remigion sukelluskeskus
    20 min kävelymatka - 1.7 km:n päässä
  • Tambongonin markkinat
    2 min ajomatka - 2.9 km:n päässä
  • San Remigion kunnantalo
    15 min ajomatka - 16.0 km:n päässä
  • Sta. Rosa de Liman kirkko
    48 min ajomatka - 49.8 km:n päässä

Ravintoloita

  • Bistro 5
    16 min ajomatka
  • Dayon
    9 min ajomatka
  • Dampa
    17 min ajomatka
  • Hagnaya Beach Resort
    14 min ajomatka
  • Kaba Cafe
    11 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

The Shore at San Remigio

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • The Shore at San Remigio tarjoaa erilaisia palveluita/mukavuuksia, kuten muun muassa ilmainen paikallinen aamiainen ja puutarha. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään nämä edut:
    • Ulkouima-allas
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Ulkokalusteet
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan The Shore at San Remigio kaikkien huoneiden tarjoamiin ylellisyyksiin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • 2 kylpyhuonetta, joista löytyy suihkut ja bideet
    • Parvekkeet tai patiot ja siivous

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa The Shore at San Remigio uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa The Shore at San Remigio?

23.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa The Shore at San Remigio tulopäivälle 18.11.2026 ovat alkaen 88 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Onko The Shore at San Remigio lemmikkiystävällinen?

Kyllä, kissat ja koirat sallitaan tässä majoituspaikassa. 500 PHP:n suuruinen lisämaksu veloitetaan per lemmikki per yöpyminen.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa The Shore at San Remigio?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan The Shore at San Remigio sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00. Myöhäinen sisäänkirjautuminen on saatavilla rajoitettuina aikoina.

Mihin aikaan majoituspaikan The Shore at San Remigio uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä The Shore at San Remigio sijaitsee?

San Remigion sukelluskeskus on 1,2 kilometrin ja Tambongonin markkinat on 3 kilometrin päässä tästä lomakeskuksesta. San Remigion markkinat ja San Juan Neopmucenon kirkko ovat myös 15 kilometrin päässä.