Kirkko, jossa on kellotorni, ja sen ympärillä on vehreää kasvillisuutta sekä taustalla kohoavia vuoria.

Asunnot – Sankt Martin bei Lofer

  • Muuta mieltäsi

    Varaa ilmaisen peruutusoikeuden tarjoavia hotelleja.
  • Hemmottele itseäsi

    Kirjaudu sisään ja säästä vähintään 10 % tuhansista hotelleista.
  • Ole valikoiva

    Voit hakea melkein miljoonaa majoituspaikkaa ympäri maailman.

Tarkista näiden päivien hinnat

Kahden viikon kuluttua
Kahden kuukauden kuluttua
Kolmen kuukauden kuluttua
Neljän kuukauden kuluttua

Kohteen Sankt Martin bei Lofer parhaat huoneistoja

1. Apartment 'Jägermeister' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi

Apartment 'Jägermeister' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi
Sankt Martin bei Lofer
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (4 arvostelua)
”Pros: Prachtig groote appartement”
Alankomaat
Nimetön matkailija
Hinta on 507 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.
Apartment 'Jägermeister' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi

2. Apartment 'Spielberg' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi

Apartment 'Spielberg' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi
Sankt Martin bei Lofer
9.0 kautta 10, Upea, (4 arvostelua)
”Ons verblijf was goed. Ruime appartement, mooie ligging. Hier kom je tot rust ”
Alankomaat
Domiena H.
Hinta on 378 €
sisältää verot ja maksut
4.8.–5.8.
Apartment 'Spielberg' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi

3. Apartment 'Weissbacher' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi

Apartment 'Weissbacher' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi
Sankt Martin bei Lofer
Hinta on 286 €
sisältää verot ja maksut
8.8.–9.8.
Apartment 'Weissbacher' with Mountain View, Shared Garden and Wi-Fi

4. All-Suite Resort Fieberbrunn

All-Suite Resort Fieberbrunn
4.0 tähden majoituspaikka
Fieberbrunn
9.6 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (20 arvostelua)
Hinta on 227 €
sisältää verot ja maksut
25.8.–26.8.
All-Suite Resort Fieberbrunn

5. MiLa Apartments

MiLa Apartments
3.0 tähden majoituspaikka
Saalbach
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”Beautiful apartment, clean, modern and everything you need. Bus stop directly outside. Great communication ”
Iso-Britannia
Stephanie
Hinta on 274 €
sisältää verot ja maksut
29.8.–30.8.
MiLa Apartments

6. Holiday Apartment "Pfeffer" with Mountain View and Wi-Fi

Holiday Apartment "Pfeffer" with Mountain View and Wi-Fi
Leogang
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (2 arvostelua)
”Es war eine wunderschöne FW, bei der zumindest für uns keine Wünsche offen geblieben sind. Vielen Dank für einen tollen erholsamen Urlaub. Die Wohnung ist super eingerichtet, in der Küche alles zu finden was man sich vorstellen kann, ein toll geräumiges Wohnzimmer und nach einem anstrengenden Skitag konnten wir uns auch noch auf der Terasse mit Blick auf die Berge in der Sonne ausruhen.”
Saksa
Diana K.
Hinta on 593 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.
Holiday Apartment "Pfeffer" with Mountain View and Wi-Fi

7. AlpenParks Residence Glemmrise Viehhofen

AlpenParks Residence Glemmrise Viehhofen
4.0 tähden majoituspaikka
Viehhofen
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (3 arvostelua)
”Fantastic”
Ruotsi
Torstein
Hinta on 457 €
sisältää verot ja maksut
16.8.–17.8.
AlpenParks Residence Glemmrise Viehhofen

8. Alpenstyle Resort Fieberbrunn

Alpenstyle Resort Fieberbrunn
4.0 tähden majoituspaikka
Fieberbrunn
8.6 kautta 10, Loistava, (4 arvostelua)
”Kühle Wohnung am Freitag, kalt am Samstag und Sonntag Vormittag. Kaltes Wasser zum duschen am Samstag und höchstens „handwarm“ am Sonntag morgen.”
Sveitsi
Ruedi
Hinta on 748 €
sisältää verot ja maksut
31.7.–1.8.
Alpenstyle Resort Fieberbrunn

9. Nice Suite in Saalbach

Nice Suite in Saalbach
2.5 tähden majoituspaikka
Saalbach-Hinterglemm
Nice Suite in Saalbach

10. Ferienwohnung Waldidyll, 32 qm mit Balkon und Blick Über den Bergwald

Ferienwohnung Waldidyll, 32 qm mit Balkon und Blick Über den Bergwald
Reit im Winkl
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (2 arvostelua)
”Tolle Lage, super Möglichkeiten um von dort aus in die Region zu starten. Ich komme wieder. Einfach, simpel, Problemlos”
Saksa
Thomas K.
Ferienwohnung Waldidyll, 32 qm mit Balkon und Blick Über den Bergwald

11. Haus am Dürrach - Kahden huoneen huoneisto (3)

Haus am Dürrach - Kahden huoneen huoneisto (3)
Reit im Winkl
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (5 arvostelua)
”Super netter Gastgeber und schöne Wohnung.”
Saksa
Axel S.
Hinta on 344 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.
Haus am Dürrach - Kahden huoneen huoneisto (3)

12. Haus am Dürrach - Yhden huoneen huoneisto (1)

Haus am Dürrach - Yhden huoneen huoneisto (1)
Reit im Winkl
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”Eine kleine FeWo mit allem was man im Urlaub braucht. Dazu ein Balkon mit wunderschönem Ausblick. Die Gastgeber waren sehr herzlich und wir haben uns sehr wohl gefühlt.”
Saksa
Cordula D.
Hinta on 321 €
sisältää verot ja maksut
28.8.–29.8.
Haus am Dürrach - Yhden huoneen huoneisto (1)

13. Asunnon pohjakerros

Asunnon pohjakerros
Reit im Winkl
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (1 arvostelu)
”Zimmer super. Trotz zentraler Lage sehr ruhig. Sehr freundlicher und hilfsbereiter Empfang . Wir kommen wieder!”
Saksa
markus j.
Asunnon pohjakerros

14. Cozy apartment for four on the Zwölferkogel - Haus Thalgau E14

Cozy apartment for four on the Zwölferkogel - Haus Thalgau E14
Wiesern
Cozy apartment for four on the Zwölferkogel - Haus Thalgau E14

15. Huoneisto 1-2 hengelle, 35 m²

Huoneisto 1-2 hengelle, 35 m²
Inzell
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (2 arvostelua)
”Die Ferienwohnung ist klein aber sehr fein. Wir haben sie für eine Nacht gebucht und waren sehr zufrieden. Die Umgebung im Chiemgau ist sehr schön und es gibt dort viel zu entdecken. Die Wohnung hat bei hohen Temperaturen einen recht kühlen Eindruck gemacht. Die Fenster sind mit Mückennetzen ausgestattet.”
Yhdysvallat
Christian H.
Hinta on 104 €
sisältää verot ja maksut
9.8.–10.8.
Huoneisto 1-2 hengelle, 35 m²

16. Cosy Apartment "Wurzhöhe" with Balcony & Wi-Fi; Parking Available

Cosy Apartment "Wurzhöhe" with Balcony & Wi-Fi; Parking Available
Jochberg
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (5 arvostelua)
”Pros: Balkon, ruhiges Haus, Hund erlaubt. Der Whirlpool in der Badewanne war großartig.”
Saksa
Nimetön matkailija
Hinta on 338 €
sisältää verot ja maksut
7.8.–8.8.
Cosy Apartment "Wurzhöhe" with Balcony & Wi-Fi; Parking Available

17. Waterfront Apartment 2

Waterfront Apartment 2
Zell am See
10.0 kautta 10, Poikkeuksellisen hyvä, (6 arvostelua)
”A great stay in a beautiful, some noisy neighbours (also guests) but overall a wonderful place”
Yhdysvallat
Harry A.
Waterfront Apartment 2

18. Apartment 'Fewo Am Steinbach - Stoaboch' with Mountain View, Balcony and Wi-Fi

Apartment 'Fewo Am Steinbach - Stoaboch' with Mountain View, Balcony and Wi-Fi
Reit im Winkl
8.0 kautta 10, Erittäin hyvä, (1 arvostelu)
”Pros: Sehr großer schöner Balkon!”
Saksa
Nimetön matkailija
Hinta on 399 €
sisältää verot ja maksut
15.8.–16.8.
Apartment 'Fewo Am Steinbach - Stoaboch' with Mountain View, Balcony and Wi-Fi

19. Schloss Fischhorn am See

Schloss Fischhorn am See
3.5 tähden majoituspaikka
Bruck an der Grossglocknerstrasse
Hinta on 651 €
sisältää verot ja maksut
10.8.–11.8.
Schloss Fischhorn am See
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista

Parhaat hotelliarvostelut kohteessa Sankt Martin bei Lofer

Sankt Martin bei Lofer: Lisätietoa

Tiedot: Sankt Martin bei Lofer, Asunnot

Asiakasarvostelujen määrä
41
Majoitukset
9 845
Halvin hinta
104 €
Korkein hinta
748 €

Usein kysytyt kysymykset

Millaista on yöpyä huoneistossa kohteessa Sankt Martin bei Lofer?
Kun haluat lähteä lomalle, valittavanasi on 21 huoneistoa kohteessa Sankt Martin bei Lofer
Mistä tiedät, onko huoneisto hyvä valinta sinulle?
Huoneisto on usein perinteistä hotellihuonetta tilavampi, ja se on varustettu keittiöllä, joten voit halutessasi valmistaa itsellesi omat ruokasi. Huoneistot sopivat loistavasti perheille, jotka toivovat kodin mukavuuksia, mutta myös pariskunnille, jotka haluavat yöpyä rauhallisella alueella.
Mikä on paras huoneisto lomalleni kohteessa Sankt Martin bei Lofer?
Alta löydät muutamia esimerkkejä alueella sijaitsevista suosituista huoneistoista, joita sinun kannattaa harkita: Dorfresort Kitzbühel by ALPS RESORTS: Sijaitsee kohteessa Reith bei Kitzbuehel, 27,2 km:n päässä kohteen Sankt Martin bei Lofer keskustasta. Tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden. Ilmainen pysäköinti ja täyden palvelun kylpylä ovat saatavilla paikan päällä. All-Suite Resort Fieberbrunn: Sijaitsee 12,8 kilometrin päässä kohteessa Fieberbrunn. Tarjoaa asiakkailleen ilmaisen Wi-Fi-yhteyden. Pysäköinti paikan päällä ja kuntokeskus ovat saatavilla paikan päällä. AlpenParks Residence Glemmrise Viehhofen: Sijaitsee kohteessa Viehhofen, 18,2 kilometrin päässä. Tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden, parvekkeen ja ruokailualueen. Ulkouima-allas ja lastenallas ovat saatavilla paikan päällä. Carpe Solem Kaprun Apartments by ALPS RESORTS: Sijaitsee 29,3 kilometrin päässä kohteessa Kaprun. Tarjoaa asiakkailleen ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja parvekkeen. Ravintola ja ilmainen pysäköinti ovat saatavilla paikan päällä. Mountain View Salzburg - SELF CHECK-IN - Apartments: Se sijaitsee kohteessa Grödig, 34,7 kilometrin päässä kohteesta Sankt Martin bei Lofer. Tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden, parvekkeen ja älytelevision.
Kuinka monta huoneistoa kohteesta Sankt Martin bei Lofer löytyy?
Expedialta löytyy 21 kohteessa Sankt Martin bei Lofer varattavissa olevaa huoneistoa.
Millaista säätä kohteessa Sankt Martin bei Lofer on oikein odotettavissa?
Vaikka sää ei ratkaisekaan kaikkea, sillä voi olla suuria vaikutuksia matkustussuunnitelmiin, varsinkin silloin, kun kohteessa Sankt Martin bei Lofer aikoo yöpyä pidempään. Kuumimmat kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu, joiden keskilämpötila on 16 °C. Kylmimmät kuukaudet ovat tammikuu ja helmikuu, joiden keskilämpötila on -1 °C. Kohteen Sankt Martin bei Lofer lumisimmat kuukaudet ovat helmikuu, tammikuu, maaliskuu ja joulukuu. Kyseisinä kuukausina sataa keskimäärin 349 cm lunta.
Mitä nähtävyyksiä Sankt Martin bei Lofer tarjoaa?
Saalachtal ja Nationalpark Berchtesgaden sopivat loistavasti luonnosta nauttimiseen. Alueen muihin nähtävyyksiin kuuluvat esimerkiksi Pinzgauer Saalachtal ja Vorderkaserklammin turistinähtävyys.
Mikä on paras tapa matkustaa kohteeseen Sankt Martin bei Lofer ja liikkua siellä?
Ottamalla selvää tarjolla olevista kuljetusvaihtoehdoista voit säästää itsesi monelta eri vaivalta määränpäässäsi. Lennä lentokentälle Salzburg (SZG-W.A. Mozart), joka sijaitsee 36,9 km:n päässä kaupungin sydämestä. Jos haluat tutustua alueeseen lähemmin, kannattaa harkita auton vuokraamista.

Matkusta ympäri maailmaa Expedian avulla