Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu

Majoituspaikan taso: 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Nykyinen hinta on 26 €
sisältää verot ja maksut
9.10.–10.10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi
  • Businesspalvelut
  • Huonepalvelu
  • Keittiö

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 15/15 huonetta

Boutique Suite - 2-Room, with View (1 Living Room)

  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 keskisuuri parisänky

Guestroom - With View (Pool)

  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Business 3-bed Room

  • 5 henkilöä
  • 1 parisänky ja 2 keskisuurta parisänkyä

Simple Family Room

  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 keskisuuri parisänky

View Room With 2 Bedrooms And 1 Living Room Cooking Can Provide Kitchen Utensils

  • 5 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Garden View Suite (can Cook, Kitchen Utensils Provided)

  • 5 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky

Cozy 2-bed Room(Cooking Can Provide Kitchen Utensils)

  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Tatami Warm Parent-child Room(Cooking Can Provide Kitchen Utensils)

  • 4 henkilöä
  • 1 futon (150–180 cm leveä) ja 1 keskisuuri parisänky

Bamboo Forest Courtyard Suite(Cooking Can Provide Kitchen Utensils)

  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky TAI 1 suuri parisänky

Queen Room With Garden View

  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Comfy Double Room

  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

New Chinese-style Twin Room

  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky

Twin Room With Garden View

  • 5 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Comfy 3-bedroom And 1-living Room Suite

  • 6 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 parisänky

Villa - 4-Room

  • 10 henkilöä
  • 3 keskisuurta parisänkyä ja 2 parisänkyä
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu sijaitsee kohteessa Jiyangin alue. Alueen luonnonkauneuteen voi tutustua kohteissa Yalong Bay ja Dadonghain ranta. Sanya Dream Water Park ja Ganshilingin metsän puisto ovat myös vierailun arvoisia. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Sanya
Kartta
Phase 1, Shenya Emerald Valley, No. 109 Yalong Bay Road, Sanya, Hainan, 572000

Lähettyvillä

  • Ranta, jossa vesi on kirkasta ja turkoosinsinistä, ihmiset ottavat aurinkoa ja uivat, ja taustalla näkyy moderneja rakennuksia ja kukkuloita.
    Dadonginmeri
    24 min ajomatka - 23.2 km:n päässä
  • Vilkkaalla rantakadulla on palmuja, kivitaulu ja sieltä avautuu näkymä merelle.
    Dadonghain ranta
    26 min ajomatka - 25.0 km:n päässä
  • Ilmakuva rannikkokaupungista, jossa näkyy selvästi suuri hotelli, joki ja ranta.
    Haitangin lahti
    29 min ajomatka - 26.2 km:n päässä
  • Yalong Bay
    13 min kävelymatka - 1.1 km:n päässä
  • Yalong Bay Tropical Paradise Forest Park (luonnonpuisto)
    5 min ajomatka - 3.7 km:n päässä

Liikkuminen

  • Sanya (SYX-Phoenixin kansainvälinen lentokenttä) – 42 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • 星巴克
    17 min kävelymatka
  • Pizza Hut 必胜客
    18 min kävelymatka
  • Japanese Steak House
    16 min kävelymatka
  • Peking Duck
    17 min kävelymatka
  • McDonald's (麦当劳)
    18 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu

  • Hotelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta Yalong Bay
  • Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu tarjoaa asiakkaille kaiken tarvittavan.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään tällaiset edut:
    • Omatoiminen pysäköinti (lisämaksusta), sähköauton latauspiste ja tallelokero vastaanotossa
    • Hissi, concierge-palvelut ja matkatavarasäilytys

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Perheystävällinen

  • Jääkaappi huoneessa
  • Keittiö huoneessa

Mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Tallelokero vastaanottotiskillä

Palvelut asiakkaille

  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut

Businesspalvelut

  • Business center

Ulkotilat

  • Terassi

Esteettömyys

  • Hissi

Muuta

  • Merkityt tupakointialueet

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Suihku
  • Tohvelit
  • Yksityinen kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapelikanavat

Ruoka ja juoma

  • Huonepalvelu
  • Jääkaappi
  • Keittiö
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Vedenkeitin

Muuta

  • Ilmastointi
  • Pyykinpesukone

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Mobiilimaksuvaihtoehtoihin kuuluvat: Alipay ja WeChat Pay
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikan taso

Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu?

Omatoiminen pysäköinti on saatavilla maksusta.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu?

26.9.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu tulopäivälle 9.10.2026 ovat alkaen 26 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Mihin aikaan majoituspaikan Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä Youjia Holiday Apartment Sanya Yalongwan Shenya Feicuigu sijaitsee?

Yalong Bay on 1,8 kilometrin ja Yalong Bay Tropical Paradise Forest Park (luonnonpuisto) on 3,6 kilometrin päässä tästä hotellista. Sun Bay (ranta) ja Luobin luola ovat myös 20 kilometrin päässä.