Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara.

Majoituspaikan taso: 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Aamiainen sisältyy hintaan
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 4/4 huonetta

Neljän hengen standard-huone

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä

Neljän hengen comfort-huone

  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 parisänky TAI 2 yhden hengen sänkyä

Kolmen hengen royal-huone

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen suuri sänky

Kolmen hengen tavanomainen huone

  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara. sijaitsee kohteessa Praia da Vila. Ponta Negran majakka on mielenkiintoinen paikallinen maamerkki, ja jos haluat tutustua alueen luontoon, lisää Saquarema-järvi ja Marrecas-järvi listallesi. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Saquarema
Saquarema: näytä lisää aamiaismajoituksia
Kartta
Av. Min. Salgado Filho, 3330, Saquarema, RJ, 28990-000

Lähettyvillä

  • Saquarema-järvi
    19 min kävelymatka - 1.6 km:n päässä
  • Marrecas-järvi
    5 min ajomatka - 2.6 km:n päässä
  • Nossa Senhora da Nazarén kirkko
    7 min ajomatka - 4.0 km:n päässä
  • Nossa Senhora de Nazarethin kirkko
    7 min ajomatka - 4.0 km:n päässä
  • Centro de Treinamento da Confederação Brasileira de Voleibol
    8 min ajomatka - 4.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Cabo Frion kansainvälinen lentoasema (CFB) – 88 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Restaurante Albatroz
    4 min ajomatka
  • Pizza da Praia
    5 min ajomatka
  • Sorveteria Sabor Gelado
    4 min ajomatka
  • Restaurante Marisco
    4 min ajomatka
  • Rua Carlos Abilio
    7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara.

  • Aamiaismajoitus
  • Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara. tarjoaa ilmaisen tilauksen mukaan valmistetun aamiaisen ja paljon muuta. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Muihin etuihin lukeutuvat:
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara. kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat muun muassa ilmainen Wi-Fi.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy suihkut ja vessapaperit
    • Yksityiset pihat ja vaatekaapit/komerot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara. lemmikkiystävällinen?

Kyllä, kissat ja koirat sallitaan tässä majoituspaikassa.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara.?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara. sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00. Myöhäinen sisäänkirjautuminen ei ole saatavilla.

Mihin aikaan majoituspaikan Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara. uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara. sijaitsee?

Saquarema-järvi on 1 kilometrin päässä tästä aamiaismajoituksesta. Marrecas-järvi ja Estádio Heitor Bravo sijaitsevat 5 kilometrin päässä. Canhão-aukio ja Praça Oscar de Macedo ovat myös 5 kilometrin päässä.

Arvostelut

Pousada da Tia Lúcia, antiga pousada Odara. – arvostelut

9,0

Upea

8,0

Siisteys

8,0

Palvelut/mukavuudet

9,0

Henkilökunta ja palvelu

7,0

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus

Boa

Tranquila o estacionamento um pouco apertado.
Yöpyi 1 yön helmikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024