River Heights Motel

Majoituspaikan taso: 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Siivous
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Nykyinen hinta on 66 €
sisältää verot ja maksut
9.11.–10.11.

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 4/4 huonetta

Standard-huone, 1 suuri parisänky, tupakointi kielletty

9,0 kautta 10
Upea
(28 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Standard-huone, 2 keskisuurta parisänkyä, tupakointi kielletty

8,6 kautta 10
Loistava
(11 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä

Standard-huone, 1 suuri parisänky, tupakointi sallittu

9,2 kautta 10
Upea
(5 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Standard-huone, 2 keskisuurta parisänkyä, tupakointi sallittu

9,6 kautta 10
Poikkeuksellisen hyvä
(4 arvostelua)
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 2 keskisuurta parisänkyä
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

River Heights Motel sijaitsee maaseudulla. Tennessee River Museum ja Buford Pusser Home and Museum ovat näkemisen arvoisia kulttuurikohteita, ja muihin alueen huomionarvoisiin maamerkkeihin kuuluu Shiloh National Cemetery ja Shiloh National Military Park (historiallinen taistelukenttä). Riverside City Park on toinen paikka, jossa kannattaa vierailla. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Crump
Crump: näytä lisää motelleja
Kartta
3950 US Highway 64, Crump, TN, 38327

Lähettyvillä

  • Joessa on puinen rakennelma etualalla, ja sitä ympäröi vehreää kasvillisuutta. Taustalla näkyy metsäinen kukkula.
    Riverside City Park
    4 min ajomatka - 5.6 km:n päässä
  • Cherry Mansion
    4 min ajomatka - 5.6 km:n päässä
  • Savannah Theater
    4 min ajomatka - 6.3 km:n päässä
  • Tennessee River Museum
    4 min ajomatka - 6.3 km:n päässä
  • Savannah City Hall
    5 min ajomatka - 7.0 km:n päässä

Liikkuminen

  • Jackson, Tennessee (MKL-McKellar-Sipesin alueellinen lentokenttä) – 83 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • McDonald's
    5 min ajomatka
  • Little Caesars Pizza
    6 min ajomatka
  • Earl’s Grille
    13 min kävelymatka
  • SONIC Drive In
    6 min ajomatka
  • Jack's
    6 min ajomatka

Tietoja majoituspaikasta

River Heights Motel

  • Motelli, joka sijaitsee lähellä kohdetta Riverside City Park
  • Lähellä kohteita Tennessee River Museum ja Buford Pusser Home and Museum sijaitseva River Heights Motel, ja se tarjoaa useita palveluita/mukavuuksia. Asiakkaiden saatavilla on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään seuraavat edut yöpymisen aikana:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja myyntiautomaatti
    • Asiakasarvosteluissa suitsutetaan avuliasta henkilökuntaa
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan River Heights Motel kaikkien huoneiden tarjoamiin ylellisyyksiin kuuluvat esimerkiksi ilmastointi ja ilmainen Wi-Fi. Asiakasarvosteluissa kehutaan majoituspaikan siistejä huoneita.
  • Muihin huoneiden mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy kylpyammeet tai suihkut ja hiustenkuivaajat
    • Televisio, josta löytyy korkealuokkaiset kanavat
    • Jääkaapit, mikroaaltouunit ja lämmitys

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko River Heights Motel lemmikkiystävällinen?

Kyllä, tämä motelli sallii koirat (korkeintaan 1). Kukin lemmikki saa painaa korkeintaan 18 kg. 20 USD:n suuruinen lisämaksu veloitetaan per lemmikki per yö. Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Kuinka paljon maksaa majoitus majoituspaikassa River Heights Motel?

23.10.2026 löydetyt hinnat majoituspaikassa River Heights Motel tulopäivälle 9.11.2026 ovat alkaen 66 € per yö per 2 aikuista, mukaan lukien verot ja maksut. Tämä hinta perustuu viimeisten 24 tunnin aikana löydettyyn alimpaan yöhintaan seuraavien 30 päivän aikana tapahtuville majoituksille. Hinnat saattavat muuttua. Valitse haluamasi päivät nähdäksesi tarkemmat hinnat.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa River Heights Motel?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan River Heights Motel sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Myöhäinen sisäänkirjautuminen on saatavilla rajoitettuina aikoina.

Mihin aikaan majoituspaikan River Heights Motel uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 11.00.

Missä River Heights Motel sijaitsee?

Riverside City Park on 4,4 kilometrin ja Tennessee River Museum on 5 kilometrin päässä tästä maaseudulla sijaitsevasta motellista. Buford Pusser Home and Museum ja Shiloh National Cemetery ovat myös 15 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.

Arvostelut

River Heights Motel – arvostelut

8,6

Loistava

9,0

Siisteys

8,0

Sijainti

9,0

Henkilökunta ja palvelu

8,2

Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvosana 10 - Loistava. 272 kautta 507 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 154 kautta 507 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 47 kautta 507 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 23 kautta 507 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 11 kautta 507 arvostelua

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Quiet place with very friendly staff. It’s an older place but was clean and did the job!
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
We liked the staff/owners because they were friendly , thoughtful & very helpful with us.
Yöpyi 1 yön syyskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
This was a nice quiet clean motel. I would definitely stay again.
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Very clean and nice room. The staff was very helpful and pleasant. When you turn on the shower, the water is hot, you don't have to wait on the water to heat up. The decor is dated but that does not matter. The things that are important is being clean and comfortable rooms. If I am back in that area, I would definitely stay there again.
Yöpyi 3 yötä lokakuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean room, good location to Shiloh and restaurants
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Stayed here several times for 3 to 4 nights at a time and the rooms are very clean, great staff, convenient location to attractions, restaurants and shopping. Definitely recommended place to stay.
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean and good location. Friendly staff.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The room was very clean. The beds were very comfortable
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Nice little motel. Very clean room and bath.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Was great enjoy the stay in the area.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean room, quiet surroundings. Staff was friendly and helpful.
Yöpyi 3 yötä toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Fairly close to the Shiloh Battlefield
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Great place to stay and very friendly

Always a great place to stay!
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
We stayed 4 nights and the rroom was spotless the staff was so professional i recommend it if you are in the area when we go back we will stay there for sure
Yöpyi 4 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Close to town, not too far from Shiloh and Pickwick dam.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
At check in Alex was very friendly and informative. He provided suggestions for local dining and also how to get to the Shiloh National Battlefield Park. My room and bathroom were clean and the bed was comfortable. Would definitely stay there again.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yes, very pretty area. Very nice room, seems like a steady upkeep schedule is present. I would love, love a coffee maker.
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
We had a wonderful stay
Yöpyi 1 yön elokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
It's a great place to stay for the price.
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Shops nearby
Yöpyi 6 yötä maaliskuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great place would recommend
Yöpyi 6 yötä maaliskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Great Stay for what we needed
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Enjoyed my stay.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean and provided all the basics. Good value for the price.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja majoituspaikan kunto ja tilat
Clean cozy room. Friendly staff. Microwave and refrigerator. Would be nice if there was a coffee maker in room. Would stay again.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2026