OYO 90187 Puri Allisa Syariah

Majoituspaikan taso: 2.5

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Huonepalvelu
  • Siivous
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Huonevaihtoehdot

Huoneille saatavilla olevia suodattimia
Näytetään 3/3 huonetta

Kahden hengen standard-huone (kaksi sänkyä)

  • 12 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Kahden hengen standard-huone

  • 12 m²
  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 parisänky

Yhden hengen economy-huone

  • 12 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky
Mod logo
Kirjaudu sisään nähdäksesi käytettävissä olevat alennukset ja edut. Lisää uusia, palkitsevia seikkailuja!

Tietoja alueesta

OYO 90187 Puri Allisa Syariah sijaitsee kohteessa Serang. Merakin ranta ja Pulau Duan luonnonsuojelualue ovat hyviä kohteita alueen luonnosta kiinnostuneille, ja alueen mielenkiintoisiin kohteisiin kuuluvat MBS Matkailupuisto ja CAS-vesipuisto. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Serang
Kartta
Jalan Raya Jakarta KM. 3 Kp,, Jl. Pakupatan Panancangan, Serang, Banten, 42124

Lähettyvillä

  • Rau Päämarkkinat
    11 min ajomatka - 5.0 km:n päässä
  • RSUD Banten
    15 min ajomatka - 7.8 km:n päässä
  • Al-Bantanin suuri moskeija
    26 min ajomatka - 14.5 km:n päässä
  • MBS Matkailupuisto
    29 min ajomatka - 16.0 km:n päässä
  • Cilegon Center Mall
    41 min ajomatka - 23.9 km:n päässä

Liikkuminen

  • Serangin asema – 15 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Warung Senggol 'Naskar'
    6 min kävelymatka
  • Angkringan Kopi Nusantara
    13 min kävelymatka
  • Hotel ratu
    17 min kävelymatka
  • Kamar Prostitusi D'Kost
    11 min kävelymatka
  • DapoerKite "CAFE ALA KOS
    7 min kävelymatka

Tietoja majoituspaikasta

OYO 90187 Puri Allisa Syariah

  • Majoituspaikan kohokohdat
  • OYO 90187 Puri Allisa Syariah tarjoaa asiakkaiden käyttöön erilaisia palveluita/mukavuuksia, esimerkkeinä elintarvikemyymälä, ostosmahdollisuuksia paikan päällä ja takka aulassa. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi huoneessa.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään nämä edut:
    • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
    • Express-uloskirjautuminen, express-sisäänkirjautuminen ja kielitaitoinen henkilökunta
    • Televisio aulassa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
  • Huoneiden varustelu
  • Majoituspaikan OYO 90187 Puri Allisa Syariah kaikkien huoneiden mukavuuksiin ja palveluihin kuuluvat esimerkiksi kannettavalle tietokoneelle sopivat työtilat ja ilmastointi sekä ilmainen Wi-Fi ja työtuolit.
  • Muihin palveluihin/mukavuuksiin lukeutuvat:
    • Kylpyhuoneet, joista löytyy suihkut
    • 32-tuumainen taulutelevisio, josta löytyy kaapelikanavat
    • Päivittäinen siivous ja työtuolit

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Usein kysytyt kysymykset

Onko OYO 90187 Puri Allisa Syariah lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa OYO 90187 Puri Allisa Syariah?

Tämä majoituspaikka tarjoaa omatoimisen pysäköinnin ilmaiseksi.

Mihin aikaan majoituspaikan OYO 90187 Puri Allisa Syariah sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00. Myöhäinen sisäänkirjautuminen ei ole saatavilla.

Mihin aikaan majoituspaikan OYO 90187 Puri Allisa Syariah uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä OYO 90187 Puri Allisa Syariah sijaitsee?

Rau Päämarkkinat on 3,8 kilometrin päässä tästä hotellista. Banten Girang -arkeologinen kohde ja RSUD Banten sijaitsevat 10 kilometrin päässä. Al-Bantanin suuri moskeija ja Laivamoskeija ovat myös 15 kilometrin päässä.

Voinko peruuttaa varaukseni ilmaiseksi ja saada täyden hyvityksen?

Kyllä, tämä majoituspaikka tarjoaa ilmaisen peruutusmahdollisuuden tiettyjen huonehintojen kohdalla. Tarkista majoituspaikan peruutuskäytännöt sivustoltamme saadaksesi lisätietoja mahdollisista vaatimuksista ja poikkeuksista.