Koko huoneisto

Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society

Majoituspaikan taso: 2

Majoituspaikan Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society valokuvagalleria

Hotellihuone, jossa on sänky, yöpöytä ja pieni sivupöytä.
Moderni keittiö, jossa on sisäänrakennettu liesi, pesuallas ja puukehikoiset kaapit.
Moderni sisäuimahalli, jossa on kirkas vesi, valkoiset seinät ja näkymä kaupunkimaisemaan.
Kuntosali, jossa on kuntopyörät ja muut kardiolaitteet, painonnostovälineet sekä suuret ikkunat, joista avautuu näkymä kaupunkiin.
Moderni olohuone, jossa on harmaa sohva, pieni pyöreä pöytä, seinälle asennettu televisio ja puinen TV-taso.

Koko huoneisto

2 henkilöä39.23 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Kuntosali

Lisää päivämäärät nähdäksesi hinnat

Tietoja majoituspaikasta

Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society

  • Huoneisto, joka sijaitsee lähellä kohdetta Tunjungan Plaza (aukio)
  • Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society tarjoaa ympäri vuorokauden auki olevan kuntosalin ja paljon muuta.
  • Lisäksi asiakkailla on käytössään seuraavat edut yöpymisen aikana:
    • Ulkouima-allas
    • Savuttomat tilat ja hissi

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Lemmikit

  • Ei lemmikkejä tai avustajaeläimiä

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Ympäri vuorokauden avoinna oleva kuntosali

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 30 kerrosta

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan

Lemmikit

Lemmikkejä tai avustajaeläimiä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

Lapset ovat tervetulleita

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

  • Mastercard
  • Visa

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Majoituspaikka veloittaa seuraavat paikan päällä suoritettavat maksut. Maksuihin saattaa sisältyä sovellettavat verot:

  • 300000 IDR:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.

Tässä on mainittu kaikki majoituspaikan meille ilmoittamat maksut.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Majoituspaikan rekisteröintinumero 63122, 9120207281426
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

Tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä ja avustajaeläimiä

Tietoja alueesta

Huoneisto sijaitsee kohteessa Surabaya. Tunjungan Plaza (aukio) ja Pakuwonin ostoskeskus ovat hyviä kohteita shoppailusta kiinnostuneille. Haluatko osallistua johonkin tapahtumaan tai käydä matsissa vierailusi aikana? Tarkista kohteiden Lapangan Thor -stadion ja Gelora 10 November Stadium (stadion) tapahtumakalenteri. Vieraile matkaoppaassamme kohteeseen Surabaya
Surabaya: näytä lisää huoneistoja
Kartta
Tower 1, FL30#19, Jl. Raya Panjang Jiwo Permai, Surabaya, Jawa Timur, 60299

Lähettyvillä

  • Bonbin Surabaya
    5 min ajomatka - 4.3 km:n päässä
  • Sepuluh November Institute of Technology (koulu)
    6 min ajomatka - 6.1 km:n päässä
  • Galaxy Mall (ostoskeskus)
    7 min ajomatka - 6.4 km:n päässä
  • Surabaya Town Square (aukio)
    7 min ajomatka - 6.3 km:n päässä
  • Arilanggan yliopisto
    8 min ajomatka - 7.4 km:n päässä

Liikkuminen

  • Surabaya Gubengin asema – 15 minuutin ajomatka
  • Wonokromon asema – 9 minuutin ajomatka
  • Surabaya (SUB-Juanda) – 23 minuutin ajomatka

Ravintoloita

  • Delisia (Restorant & Bakery)
    7 min kävelymatka
  • Seafood Cak Dir
    3 min kävelymatka
  • Carnis Steak Pizza & Pasta
    2 min kävelymatka
  • Pangsit Mie Ayam Bang Kobar
    1 min kävelymatka
  • Nasi Goreng Cak Doyok
    7 min kävelymatka

Usein kysytyt kysymykset

Onko majoituspaikassa Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society uima-allas?

Kyllä, tässä majoituspaikassa on ulkouima-allas.

Onko Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society lemmikkiystävällinen?

Ei, tämä majoituspaikka ei salli lemmikkejä.

Kuinka paljon pysäköinti maksaa majoituspaikassa Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society?

Tämä majoituspaikka ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.

Mihin aikaan majoituspaikan Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society sisäänkirjautuminen on?

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.

Mihin aikaan majoituspaikan Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society uloskirjautuminen on?

Uloskirjautuminen tapahtuu klo 12.00.

Missä Stylish Bright 1Br At Apartment Kyo Society sijaitsee?

Suroboyon monumentti, Pembangunan Nasional Veteran -yliopisto ja Mpu Tantularin museo sijaitsevat 5 kilometrin päässä tästä asuinrakennuksesta. Universitas Islam Negeri Sunan Ampel Surabaya = Universitas Islam Negeri Sunan Ampel Surabaya ja Taman Bungkul ovat myös 5 kilometrin päässä.